Як Ню Йорк переробив свою бібліотеку для запобігання самогубствам студентів

NYU-Bobst-library-screen-Joel-Sanders-Architects

Цього тижня новачок у Колумбійському університеті стрибнув на смерть з 14 поверху будинку в гуртожитку. На жаль, самогубства студентів коледжів не є ненормальною річчю в Нью-Йорку. У 2003 році лише з Нью-Йоркського університету було зареєстровано більше трьох випадків самогубств, багато з яких сталися в бібліотеці Елмера Холмса Бобста, де студенти теоретично мали бути у спокої, навчатися чи спілкуватися. Нарешті, коледж робить фізичні зміни у своєму містечку, щоб запобігти стрибку студентів з університетської території, забезпечуючи безпеку та цікаву архітектуру для завантаження.

За допомогою дизайнерської фірми Joel Sanders Architects бібліотека Bobst переосмислюється екранами в стилі пікселів, обладнаними до отвору, де сходи виходили до головного атріуму. Ці алюмінієві листи заввишки 20 футів залишають місце для проникнення світла через сходи і не перешкоджають огляду з іншого боку. У разі пожежі золоті панелі також дозволяють комфортно провітрювати повітря.

З сучасним дизайном, N.Y.U. сподіваємось, що екрани не тільки красиві, якими можна насолоджуватися, але й можуть допомогти у запобіганні самогубствам, не виглядаючи очевидними як бар’єр смерті. Таким чином, студенти можуть почувати себе спокійно з ремонтом і не нагадувати про те жахливе минуле, яке пережила бібліотека.

"Вся ідея полягала в тому, щоб придумати щось прихильне до дизайну [оригінальної будівлі], перебуваючи сьогодні і сьогодні", - Ендрю Т. Реполі, директор з управління будівництвом у N.Y.U. розповів New York Times. "Ми не хотіли чогось, що було б модно 40 років тому".

Панелі з цифровим натхненням нагадують комп’ютерні пікселі, про що більшість студентів коледжів були б знайомі в цей вік, наповнений технологіями. Між кожними кількома дюймами золотий квадрат та прямокутники заповнюють простір, додаючи блискучий блиск, коли ви розглядаєте панелі на відстані. Хоча розсіяні фігури здаються випадковими, насправді є всього 39 візерунків на загальній кількості 286 екранів. За даними N.Y.U., семимісячні ремонти все ще тривають, і очікується, що вони будуть завершені до Дня праці. Очевидно, що встановлення панелей лише в одній будівлі його університетського містечка не є надійним способом запобігти самогубствам студентів, але університет постійно намагається перетворити щось трагічне на прекрасний початок.

Кредит зображення: Нью-Йоркський університет / Inhabitat

Останні повідомлення