Нове спам-посилання Facebook містить дитячу порнографію та вірус

попередження fbКоли ми будемо вчитися? Коли на вашій хронології є щось спільне із підозрілим на вигляд посиланням та неясним написом на зразок „Це дивовижно“ - навіть якщо особа, яка це опублікувала, є вашим найвірогіднішим другом - не натискайте на це! Кілька тижнів тому це посилання призвело б вас до нескінченного циклу опитувань; сьогодні це вірус та неймовірно графічне відео про дитячу порнографію.

Як і більшість вірусів, які проникають у акаунти Facebook зненацька, саме цей запрошує користувачів "Переглядайте це, якщо вам цікаво", а потім захоплює контроль над вашим обліковим записом і розповсюджує те саме шкідливе посилання для всіх людей у ​​вашому списку друзів - яких вони безумовно, вас це роздратує і, швидше за все, засмутить. Як пише Daily Dot, ми всім цим завдячуємо групі старшокласників у штаті Коннектикут, які визнали образливе відео гідним спільного використання та передали його своїм друзям. Це переросло до повного розслідування ФБР, коли принаймні три міста попередили агентство про своє існування.

Департамент поліції Нової Британії вважав, що найкращий спосіб вирішити подібну проблему у Facebook - це сам Facebook. Вони видали це застереження на своїй сторінці:

facebook-child-porn-попередження

Подібним чином, враховуючи походження спалаху вірусу, Об’єднаний шкільний округ Нової Британії також опублікував такий на своїй сторінці у Facebook.

Facebook стверджує, що не має толерантності до дитячої порнографії і буде докладати зусиль для знищення такого вмісту із сайту соціальних мереж.

Цей тип подій неодмінно повториться, і чим більше ви знаєте, тим краще. Скільки б ви не довіряли спільному користувачеві, піддайте його змісту. Переконайтесь, що публікація описана далеко за межами нечітких запрошень перейти за посиланням. Якщо ні, не соромтеся підтвердити за допомогою коментаря. Краще перестрахуватися, ніж шкодувати, або в цьому випадку не бути друзями за небажану діяльність у Facebook.

Знайдіть час, щоб прочитати стандарти спільноти Facebook і не недооцінюйте значення обговорення цього питання з дітьми, які мають облікові записи, якщо це так. Єдина хороша новина в цій ситуації полягає в тому, що влада намагається встановити особу чоловіка на відео, а розповсюдження його у Facebook означає, що зловмисникові буде важко приховуватись набагато довше.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found