Чому все ще важко знаходити нову музику в Інтернеті (і як ми можемо це виправити)

Чому досі важко знайти новий заголовок музикиСаллі Форд та The Sound Outside - чудова група. Вони випустили два чудові повноформатні альбоми - другий, Неприборканий звір, прибув лише минулого місяця. Для своїх треків у них є солідні кліпи Вечірка для дітей і Клянусь (серед інших). Вони зіграли на The Late Show з Девідом Леттерманом. На жаль, навряд чи ви чули про них раніше.

Такі технології, як Pro Tools та Bandcamp, як ніколи раніше демократизували виробництво та розповсюдження музики. На жаль, багато виконавців - навіть такі привабливі, як Саллі Форд та The Sound Outside - не досягають великих фан-баз. Пошук музики в Інтернеті не так сильно відрізняється від того, як ми це робили до світанку MP3. Ось чому, і як ви можете почати це виправляти.

Все, що ми маємо зараз, зламане

Незважаючи на значний прогрес у цифровому розподілі, жодна з основних платформ сьогодні не вирішила проблему розкриття музики.

Пандора та Spotify спочатку здаються хорошими кандидатами. Зокрема, Spotify, нещодавно випустивши свої функції "Підписуйся та виявляй", схоже, спрямовує ресурси до цієї проблеми.

На жаль, кожна з цих служб має великі проблеми. По-перше, оскільки ці послуги роблять великі бібліотеки вмісту доступними за передплату, вони відлякують слухачів інвестувати в окремі альбоми, і жоден з них не платить музикантам за привілей розміщення їх вмісту.

Ні Amazon, ні Apple не вирішать відкриття музики, оскільки вони не мають жодної шкіри в грі.

По-друге, обидва мають обмежену інформацію про те, що вам може сподобатися. Вони можуть отримувати інформацію з Facebook та деяких інших джерел, але вони не мають повного уявлення про ваші звички прослуховування. Spotify не знає, що я слухаю на Bandcamp, наприклад. Або Пандора. Або що є в моїй колекції iTunes. Не маючи повної картини звичок прослуховування користувачів, рекомендації цих служб можуть бути колись такими хорошими.

iTunes все ще має свою функцію Genius, а Amazon має свій неймовірний механізм рекомендацій щодо продуктів, але жодна служба насправді не має фінансового стимулу для вдосконалення пошуку музики. Apple приносить значний прибуток, продаючи музику, але її прибуток від iTunes перекриває прибуток від продажу обладнання. Поки iTunes продовжує стимулювати продажі iPhone та iPad, Apple насправді не хвилює, чи всі купують один і той же альбом Pitbull.

Відомо, що Amazon продає деякі найвідоміші релізи збитково, що може свідчити про те, що погляд Amazon на цифрову музику слугує тій самій меті, що і для Apple: залучіть клієнтів до дверей, щоб купити щось інше. Продажі приголомшливі, але послуга в основному використовується як реклама для продажів з більшою маржею. Ні Amazon, ні Apple не вирішать відкриття музики, оскільки вони не мають жодної шкіри в грі.

Завдяки натовпам незалежних виконавців та акуратній функції Discoverinator, Bandcamp похвальний своїми зусиллями на підтримку інді-музики. На жаль, користувальницька база Bandcamp зменшується за рахунок інших служб (принаймні, якщо прибуток є ознакою). Обслуговування понад 50 мільйонів завантажень є похвальним досягненням, але Bandcamp не має достатнього розміру, як для користувачів, так і для музикантів, щоб давати обґрунтовані рекомендації.

MOG надає багато своїх пропозицій на основі даних, отриманих з Facebook. Але скільки схожості між виконавцями, яких ви «любите» у Facebook, і тими, кого ви слухаєте щодня? Якщо ви взагалі схожі на мене, ви набагато ліберальніші з "лайками" у Facebook, ніж із часом прослуховування. Крім того, просування артистів, яким уже «сподобалося», може не допомогти відкрити щось нове, оскільки ви вже спілкувались із цими художниками в минулому. Це робить будь-яку систему виявлення, засновану на цьому конкретному показнику, обов'язково недосконалою.

Уявіть собі кращу послугу виявлення

Невдачі існуючих служб можуть вказувати на шлях кращого рішення для виявлення, яке мало б кілька різних якостей для їх покращення:

Самостійний і вичерпний - Щоб дати найкращі рекомендації, служба потребує повного уявлення про чиїсь звички прослуховування. Для цього потрібно вивчити те, що ви слухаєте, незалежно від того, де ви слухаєте, а це означає, що це не може бути власною технологією. Натомість йому довелося б пилососити дані з Інтернету через серію API. Служба виявлення повинна запропонувати послуги розповсюдження головне значення, щоб отримати доступ до їх даних.

Дійсний - Модель виявлення повинна базуватися на реальних звичках слухання, а не на інших показниках (тобто уподобаннях, висловлених через соціальні мережі).

Стимулюється - Відкриття музики має бути частиною суті служби пошуку. Якщо послуга не винагороджується за відкриття, які вона надає користувачам, вона не має мотивації підключати своїх користувачів до нового вмісту. iTunes байдуже, чи купуєте ви платівку у Джастіна Бібера чи Саллі Форд та The Sound Outside, і, отже, ніколи не буде дбати про відкриття музики.

Нагородження - Повинні бути стимули і для слухача. Якби виробники смаку були винагороджені за свої рекомендації, вони могли б пропонувати їх вільніше, допомагаючи всім нам підключатися до нового та кращого контенту.

Особистий - Користувачі повинні мати можливість брати активну участь у цьому процесі - чи ні. Це означає прослуховування радіо (менш активне), прослуховування списку відтворення (дуже активне) і все, що між ними. Він повинен скористатися перевагами, такими як рейтинги, пропущені пісні або простий палець вгору або палець вниз.

Зроби це сам

Незважаючи на відсутність надійного автоматизованого рішення для виявлення, існує багато способів поведінки, які можна застосувати, щоб почати відкривати більше музики прямо зараз. Ось кілька порад.

Зверніться до місцевих ЗМІ - Альтернативні тижневики для найближчого міста можуть перетворити вас на чудові місцеві колективи, яких ви могли б пропустити. Подібним чином, можуть існувати блоги чи інші засоби масової інформації, такі як чудовий портландський IntoTheWoods.tv, що висвітлює вашу місцеву музичну сцену. Шукайте їх і використовуйте. Місцевий магазин звукозаписів, особливо його місцевий музичний розділ, також слід вважати місцевим носієм для пошуку музики. Не ігноруйте їх; вони могли б скористатися вашою підтримкою.

Використовуйте немісцеві засоби масової інформації - Pitchfork, Daytrotter та всі розглянуті пісні - це чудові підказки для нової музики. Це лише декілька блогів, подкастів та медіа-сайтів, що висвітлюють музику національного рівня. Знайдіть кілька сайтів або авторів, які вам подобаються, і перевірте їх, щоб отримати рекомендації. Не забувайте про The Promo Bay. Виявляється, у піратів досить хороший смак.

Зайдіть на шоу - Місцеві ЗМІ часто рекламують майбутні події. Якщо група звучить круто, ризикніть побачити їх у прямому ефірі. Обов’язково ознайомтесь також із будь-якими відкритними актами, оскільки вони часто будуть меншими, можливо, місцевими групами.

Дізнайтеся екосистему - Хто з ким гастролює? Які групи поділяють лейблі? Продюсери? Ряд аспектів музичної економіки може запропонувати новий вміст, який вам сподобається. Чим більше ви знаєте, тим більше можливостей для відкриття.

Знайдіть смаківників - Це можуть бути близькі особисті друзі або відомі рок-зірки. Соціальні мережі можуть зв’язати вас з людьми, смаку яких ви довіряєте, і цей зв’язок може повідомити вас про те, що ці люди слухають. Налаштуйтеся, щоб дізнатись.

Євангелізувати - Знайдіть щось, що вам подобається? Поділіться! Інші можуть підписатися на пропозиції у відповідь чи на власні подібні дописи.

Висновок

Зараз відкриття музики здебільшого зводиться до вашої готовності докласти зусиль, необхідних для пошуку нових хороших речей. Як я вже зазначив, ніхто не збирається робити це за вас. Однак якщо ви зробите це самостійно, ви отримаєте винагороду. Саллі Форд та The Sound Outside доводять це.

Успіхів та вдалих відкриттів!

Останні повідомлення