Як Месники: Ендшпіль ідеально налаштовує серію Disney Plus Loki

Локі в Тор Рагнорок

Майбутнє Кінематичного Всесвіту Marvel залишається дещо невизначеним після подій Росії Месники: Кінцева гра, але контекст хоча б для одного підтвердженого майбутнього проекту став трохи зрозумілішим завдяки Війна нескінченності продовження.

ХочаКінцева гра залишив нам багато запитань про майбутнє MCU, це дало нам досить хороше уявлення про те, як Локі Серія - що надходить до Disney Plus - впишеться в MCU.

(Примітка: З цього моменту ми обговоримо деякі ключові події та концепції, розкриті у Avengers: Endgame, тому розгляньте це попередження спойлера якщо ви ще не бачили фільму.)

Офіційний конспект серії Loki вказує на те, що він буде слідувати за акторським обманщиком, коли він впливає на події протягом історії людства, а ветеран MCU Том Хіддлстон відтворює свою роль головного героя. Локі завжди мав хист вискакувати, коли і де ти найменше його чекаєш, але подіїМесники:Війна нескінченності з'явився, щоб закінчити свою історію в MCU, надавши йому викупну дугу Тор: Рагнарок і Війна нескінченності що дозволить йому вийти на позитив.

Ось чому було несподівано дізнатися у вересні 2018 року - а вже після того, як, здавалося б, була вирішена доля Локі, - що він отримує власну серію на потоковому сервісі Disney Plus.

Не секрет, що смерть може бути досить тимчасовим станом у коміксах та фільмах, заснованих на них, але Війна нескінченності Директори Ентоні та Джо Руссо підтвердили у листопаді, що Локі справді мертвий. На той момент, здавалося, химерний коментар Таноса, що для Локі "цього разу не буде воскресіння", виявиться правдивим. Як Кінцева гра (і Туманність) навчив нас, Танос - це багато речей, але брехун - не одна з них.

Месники Війна нескінченності

Це все добре і добре (можливо, не для Локі), але коли герої MCU - ті, хто вижив після натискання Таноса, почули навколо Всесвіту, тобто - почали возитися з власними часовими шкалами в Кінцева гра для того, щоб відновити Камені Нескінченності, всі ставки були відключені, і вже нічого не було остаточним.

У другому актіКінцева гра, Залізна людина, Людина-мураха, Капітан Америка та Брюс Баннер повертаються у минуле до подій Росії Месники, зрозумівши, що три Камені Нескінченності одночасно знаходились на Манхеттені: Космічний Камінь знаходився в Тессеракті, який Локі використовує для телепортування та відкриття порталів для флоту вторгнення прибульців з Читаурі, Камінь Розуму знаходився в скіпетрі Локі, а Камінь Часу в Оку Агамотто (тобто те круте намисто, яким доктор Стрендж врешті-решт опановує).

Як і кожен, хто бачивКінцева гра знає (і якщо ви прочитали це далеко, сподіваємось, ви це вже бачили), намагаючись схопити камені, герої дозволяють Локі повернути Тессеракт і телепортуватися, перш ніж його можна буде повернути в Асгард (щоб побачити наступний в Тор: Темний світ). Це останнє, що ми бачимо з Локі Кінцева гра, чия хронологія, здавалося б, відкололася, зробивши можливими нові пригоди.

І ось, здається, саме там ми, швидше за все, виявимо, що серія Локі підхоплюється, з надуманим Асгардіаном Хіддлстона - тобто викупом Локі, - знову з’являється там, де його ніхто не чекає.

Том Хіддлстон Тор Том Хіддлстон

Враховуючи, що Тессеракт дозволяє Локі телепортуватися куди завгодно, де він відчуває бажання поїхати, а також події Росії Кінцева гра зробили подорож у часі цілком реальною можливістю в MCU, чи дивно, що Локі знаходить спосіб взяти в руки щось, що дозволяє йому перенести свої диявольські махінації на інший, стрибковий у часі рівень? В даний час в MCU існує щонайменше два методи впливу на час: Камінь часу та подорож через Квантову Сферу. Розумно сподіватися, що Локі у всьому своєму шаленому блиску може виявити ще кілька, коли він стрибає навколо реальності, якою ми її знаємо.

Однак, що ще належить побачити, це те, чи дії Локі тим чи іншим чином змінюють поточний графік роботи MCU, чи серія повертає його туди, куди він мав піти після Месники - в'язниця в Асгардії - коли шоу дійде до свого завершення.

Це справді розумний спосіб налаштуватиЛокі серії, впускаючи, здавалося б, незначний моментКінцева гра запускати події для абсолютно нової дугової історії, і це те, що Marvel добре зробило з самого початку. Вміння керувати різними дугами персонажів та історіями, що граються в MCU, - це одне, але пошук способів їх підривати та зміщувати в новому напрямку - це такий розум, який зробив MCU однією з найбільших франшиз всіх часів.

І справді, хто краще втілить дух кмітливості наступного рівня, ніж Локі?

Останні повідомлення