Як користуватися програмою ЕКГ та отримувати сповіщення за допомогою Apple Watch

Маєте Apple Watch Series 4? Тепер ви можете використовувати додаток електрокардіограми, щоб бачити серцебиття в режимі реального часу, а також отримувати сповіщення про те, коли годинник визначає фібриляцію передсердь та інші нерегулярні серцеві ритми. Ці функції потенційно рятують, тому вам знадобиться кілька хвилин, щоб налаштувати їх. Ось як.

Завантажте останню версію

яблучний годинник Джоел Чоккатту / Цифрові тенденції

Додаток ЕКГ та повідомлення про нерегулярний пульс доступні виключно для Apple Watch Series 4 у ​​версії WatchOS 5.1.2. Вам потрібно буде відкрити програму Watch на своєму iPhone, прокрутити вниз і натиснутиЗагальне> Оновлення програмного забезпечення>Встановити якщо ви ще не встановили оновлення.

Відмова від відповідальності

Є кілька застережень, про які слід пам’ятати. По-перше, дані, надані додатком ЕКГ, "призначені лише для інформаційного використання", згідно з даними Управління з контролю за продуктами та ліками США. Завжди слід звертатися до кваліфікованого медичного працівника перед перекладом або вживанням будь-яких клінічних дій на основі цих даних. Як зазначає FDA, він "не призначений замінити традиційні методи діагностики або лікування".

Додаток ЕКГ також не призначений для використання людьми молодше 22 років - насправді ви не зможете пройти процес налаштування, якщо вам молодше 22 років. Нарешті, Apple каже, що програма ЕКГ або Apple Watch не можуть виявити інсульти або інфаркти. Якщо вам недобре, вам слід негайно звернутися до лікаря.

Додаток ЕКГ має дозвіл FDA, а не схвалення FDA. Схвалення надається продуктам класу III, які, як правило, мають високий ризик, але класи I та II (додаток класифікується як останні) призначені для продуктів з меншим ризиком. Додаток також зараз працює лише в США. Якщо ви придбали Apple Watch в іншій країні, зміна регіону годинника на США не дозволить вам використовувати програму ЕКГ. Вам доведеться почекати, поки Apple отримає схвалення відповідних державних установ.

Як налаштувати програму ЕКГ

Apple Watch ECG - - Джоел Чоккатту / Цифрові тенденції

Після оновлення Apple Watch відкрийте Дивіться програми та прокрутіть вниз доСерце. Тут ви побачите варіантНалаштуйте програму ЕКГ у системі охорони здоров’я. Натисніть на це, і ви потрапите вЗдоров'я додаток. З’явиться короткий опис програми ЕКГ разом із опцієюНалаштування програми ЕКГ. Натисніть цю опцію, щоб розпочати процес. Вам потрібно буде вказати дату народження.

Вас зустрінуть докладніші описи того, як працює програма ЕКГ - ви можете натиснутиПродовжуйте прочитавши їх усі - і подальша розбивка покаже різні типи результатів, які ви побачите, починаючи від синусового ритму і закінчуючи фібриляцією передсердь (або AFib). Ви можете прочитати описи Apple для цих результатів тут.

Потім Apple згадає про деякі згадані вище застереження, зокрема про те, як Apple Watch не може виявити серцевий напад, як не може виявити тромби чи інсульт та як не може виявити серцево-судинні захворювання. ТоркнітьсяПродовжуйте, і ви нарешті будете готові зробити свою першу ЕКГ.

Перш ніж це зробити, переконайтеся, що Apple Watch знаходиться на зап’ясті, вибраному вами під час першої настройки годинника. Щоб перевірити, ви можете відкрити Дивіться на вашому iPhone, торкнітьсяЗагальні, і відкритиДивіться орієнтацію. Виберіть зап’ястя, яке має бути на Apple Watch. Переконайтеся, що Apple Watch сидить щільно навколо вашого зап’ястя, щоб забезпечити точне зчитування.

додаток ЕКГ яблучний годинник - -додаток ЕКГ яблучний годинник - -

Тепер настав час знайти додаток ЕКГ. Торкніться коронки збоку від Apple Watch, щоб відкрити перемикач додатків. Вам потрібно шукати білу програму з червоним серцебиттям. Це програма ЕКГ (ви можете побачити приклад на iPhone на зображенні вище). Натисніть на програму, щоб відкрити її. Переконайтеся, що ваша рука лежить на столі або на колінах, а тепер тримайте палець на маківці збоку від Apple Watch. Залишайтеся нерухомими протягом 30 секунд і переконайтеся, що палець тримається на маківці. Ви зможете побачити серцебиття на годиннику, і це трохи зачаровує.

Після закінчення 30 секунд ви отримаєте один із згаданих вище результатів, наприклад, синусовий ритм. Просто відкрийте програму ЕКГ на годиннику, коли хочете знову пройти тест.

Як надсилати дані програми ЕКГ своєму лікарю

як користуватися програмою ecg, налаштувати сповіщення про нерегулярний ритмяк користуватися програмою ecg, налаштувати сповіщення про нерегулярний ритмяк користуватися програмою ecg, налаштувати сповіщення про нерегулярний ритм apple watch дані про стан здоров'яяк користуватися програмою ecg, налаштувати сповіщення про нерегулярний ритм apple watch 3як користуватися програмою ecg, налаштувати сповіщення про нерегулярний ритм apple watch 4

Хоча вам не слід вживати клінічних заходів на основі даних вашого Apple Watch, звіти ЕКГ можуть бути корисними як додаткові дані для вашого лікаря. Експортувати звіти, отримані від Apple Watch, легко. ВідкрийтеЗдоров'яі натисніть наДані про стан здоров’явнизу. НатиснітьСерцеі знайдітьЕлектрокардіограма ви щойно взяли. Натисніть це, і ви зможете побачити звіт. Відкрийте його, і буде кнопкаЕкспортуйте PDF для свого лікаря.

Натиснувши на це, ви побачите PDF-версію звіту разом ізПоділитися вгорі праворуч. Торкніться його, щоб переглянути список програм, якими ви можете поділитися PDF-файлом. Виберіть відповідний додаток, будь тоПошта додаток абоGmail, і ви зможете надіслати звіт у пряму скриньку лікаря.

Як налаштувати сповіщення про нерегулярний ритм

Джоел Чоккатту / Цифрові тенденції

Apple Watch може попередити вас про високий або низький пульс або навіть нерегулярний серцевий ритм. Для цього відкрийтеДивіться на вашому iPhone та натиснітьНалаштуйте сповіщення про нерегулярний серцевий ритм у Health. Це відкриєЗдоров'яще раз, і вас зустрінуть з коротким описом фібриляції передсердь, типу порушення серцевого ритму. ТоркнітьсяПродовжуйте, і вам потрібно буде знову додати дату народження. Вам також потрібно буде вказати, чи діагностував вам фібриляцію передсердь лікар.

Далі буде ряд порад, які ви повинні знати, деякі з яких ми вже обговорювали. Apple хоче чітко пояснити, що Apple Watch не може виявляти серцеві напади і не постійно шукає AFib. ТоркнітьсяПродовжуйте, і тепер Apple опише, що вам потрібно знати, коли ви отримуєте повідомлення - по суті, вам слід зв’язатися зі своїм лікарем і обговорити це з ними.

НатиснітьУвімкніть сповіщення, і це все.

Як вимкнути сповіщення про нерегулярний ритм

Тепер як це вимкнути? Це просто. Відкрийте Дивіться додаток, перейдіть доСерцета відключіть кнопку поруч ізНерегулярний ритм.

Останні повідомлення