Професійні фотопоради для ручної зйомки при повільній швидкості затвора

Тремтіння камери є причиною розмитих зображень. Навіть найстійкіші руки можуть подавати вібрацію на камеру. Оптичні системи стабілізації зображення компенсують тремтіння рук, але навіть найкращі системи не завжди надійні, особливо під час зйомки в умовах недостатнього освітлення. У цьому 7-хвилинному відео професіонал-фотограф Карл Тейлор (за допомогою функції "Правильне зображення") пропонує кілька чудових вказівок для ручної зйомки на повільних витримках. За допомогою цих методів Тейлор показує вам, як зробити найкращі постріли з дзеркальної камери навіть в умовах недостатнього освітлення.

За словами Тейлора, ключовим моментом для отримання стійкого знімка є правильна підтримка камери та об'єктива; цього можна досягти, зробивши своє тіло штативом. Тут немає необхідної магії - ви повинні усвідомити, наскільки міцним є ваше тіло, і як це може допомогти стабільно зніматися. Тейлор пропонує такі поради:

  • Візьміться міцно правою рукою за камеру, а потім опустіть правий лікоть до грудної клітки. Ви помітите, що ваш лікоть (разом з рукою) може щільно прилягати до грудної клітки, створюючи чудову підтримку для камери.
  • Далі піднесіть видошукач до ока і міцно притисніть його до брови. Вам не потрібно буде сильно тиснути на брову завдяки товстому людському черепу. Лівою рукою потрібно захопити камеру безпосередньо під її основою та основою об’єктива, що допоможе витримати вагу обох, надаючи пальцям свободу фокусування та масштабування об’єктива. Нарешті, відокремте ноги на довжину плеча (або трохи менше, якщо хочете), щоб сформувати стійку основу.

Тейлор також демонструє у відео інші прийоми, наприклад, сидячи, схрестивши ноги, упершись ліктями в землю або підпершись об нерухомий предмет, як дерево.

За словами Тейлора, існує кілька порад щодо визначення витримки: "Якщо фокусна відстань об'єктива - скажімо, наприклад, ви знімаєте на 200 мм, - то хорошим правилом є не нижче 1 / 200 секунд. Або, якщо ви знімаєте з 50-міліметровим об’єктивом, тоді не рухайтеся повільніше, ніж 1/50 секунди ".

Тейлор також радить контролювати своє дихання, щоб допомогти вам під час зйомки. «Я рекомендую видихнути, зробити паузу, а потім знімати на паузі під час видиху. Якщо ви затримуєте подих, ви отримуєте трохи вібрації, але якщо ви видихаєте, у вас є кілька секунд, де у вас є той шматочок спокою, де ваше тіло рухається не так сильно "

Спробуйте ці практики, і ви можете в найкоротші терміни почати створювати кращі зображення - або, принаймні, не настільки розмиті. Якщо ви шукаєте детальніших вказівок від Тейлора, він пропонує різні курси на своєму веб-сайті Photo Masterclass.

(Через Зображення Правильно; зображення через Карла Тейлора)

Останні повідомлення