Як користуватися додатками Google в автономному режимі в ОС Chrome

як користуватися програмами Google в автономному режимі в chrome os toshiba chromebook 2 cb35 hero2 Білл Роберсон / Цифрові тенденції Час розібратися з фактами. Ми ще не досягли точки, коли універсальний доступ до Інтернету завжди доступний, куди б ми не йшли. Це може викликати розчарування, особливо для зайнятих користувачів Chromebook, які мають вирішити проекти, призначити завдання, виконати завдання та команди, з якими слід працювати.

На щастя, те, що перерва з’єднання з Інтернетом не означає, що вам доведеться сидіти склавши руки і здаватися. Google запровадив кілька способів використання функцій Chrome OS в автономному режимі, чи потрібно читати електронні листи, працювати над документами чи виконувати інше завдання. Ось як це зробити!

Електронна пошта

gmailoffline

Погана новина полягає в тому, що для Gmail не існує постійного рішення для електронної пошти - принаймні, поки що. Хороша новина полягає в тому, що Google працює над одним, і тим часом ви можете спробувати бета-версію. Проблема бета-версій, звичайно, полягає в тому, що вони, як правило, мають недоліки чи помилки, які все ще потрібно виправити, тому ця опція може не підійти вам ідеально. Однак, якщо ви застрягли без електронної пошти і відчайдушно хочете перевірити наявність попередніх оновлень, цього може бути більш ніж достатньо.

Додати в ChromeПочніть з увімкнення функції. На сьогоднішній день найпростіший спосіб - скористатися опцією Gmail Offline у ​​Веб-магазині Chrome. Це надає вам можливість "Додати в Chrome" або "Відвідати веб-сайт". Вибирайте Додати в Chrome щоб завантажити програму та перезапустити Chrome.

Якщо ваш веб-переглядач Chrome наразі не відкритий, відкрийте його та створіть нову вкладку. Шукайте нове Gmail офлайн біля панелі завдань і клацніть на ній. Це завантажить опцію офлайн-синхронізації, хоча, можливо, спочатку вам доведеться пройти через коротке вікно підтвердження.Додайте Gmail офлайн

Важливо знати, чим займається цей додаток. Він автоматично синхронізує всі ваші повідомлення та дії в черзі щоразу, коли працює Chrome, а з’єднання з Інтернетом хороше. Це дозволяє побачити будь-які останні повідомлення електронної пошти чи відповіді, які ви могли пропустити, коли комп’ютер був у мережі. Він не може чарівно надсилати або отримувати електронні листи, створені після того, як ви перейшли в автономний режим, якщо ви не під’єднаєтеся знову. Навіть Google не такий хороший.

Документи

Документи Google I

Для роботи над документами в автономному режимі ми звертаємось до Google Drive. Можливо, усвідомлюючи, скільки комп’ютерів Chromebook використовується для шкільних завдань та роботи в дорозі, Google працював над тим, щоб зробити всі документи Диска доступними навіть тоді, коли ви не під’єднані до Інтернету ... доки ви налаштували правильно.Знімок налаштувань

По-перше, переконайтеся, що Google Drive повністю оновлений - це зазвичай не проблема на Chromebook, але подвійна перевірка ніколи не зашкодить. Вам потрібна остання версія Drive для доступу до офлайн-функцій. Потім перейдіть до свого браузера Chrome, увійдіть на Диск і відвідайте Налаштування, що є першим варіантом, розміщеним під піктограмою шестірні у верхньому правому куті вікна. Опинившись там, шукайте заголовок із написом Офлайн поруч із описом, який говорить: Синхронізуйте файли Документів Google, Таблиць, Презентацій та Малюнків з цим комп’ютером, щоб можна було редагувати їх в автономному режимі. Це досить зрозуміло!

Переконайтеся, що поле біля Офлайн опис перевіряється. Майте на увазі, що це рішення має свої обмеження, особливо, коли мова йде про співпрацю. Диск збереже стан документа на Диску з моменту останнього підключення до Інтернету, але більше цього зробити не може. Скажіть, що ваша команда працює в Інтернеті в офісі з Google Doc, а ви працюєте в автономному режимі у своїй машині. Ваша команда зможе бачити зміни взаємозв’язку та взаємодіяти із ними в режимі реального часу, але ви будете працювати над власною версією документа. Це може спричинити деякі проблеми під час синхронізації змін, тому корисно використовувати це в першу чергу для вашої сольної роботи. Також знайте, що є кілька речей, які не працюватимуть у режимі офлайн, зокрема онлайн-колекція зображень із Диска, Google Forms та веб-файли PDF.

Веб-сторінки

Pocket-iPad

Поки у вас є трохи часу на підготовку, ви також можете використовувати Chrome OS для перегляду веб-сторінок в автономному режимі. Тут є кілька різних варіантів, але ми віддаємо перевагу простоті використання та функціям, які постачаються із завантаженням розширення Pocket. Pocket - це проста програма Chrome, яка дозволяє зберігати статті, відео та інші типи вмісту для подальшого перегляду, навіть коли ви перебуваєте поза мережею.

Це приємно для тривалих дорожніх поїздок, коли ви хочете трохи розваг, але це також може виявитися цінним при роботі на робочих або шкільних проектах, де вам потрібен доступ до інформації, але підключення до Інтернету недоступне на вашому робочому місці. Однак пам’ятайте, що Chromebook є легким, коли справа стосується пам’яті та оперативної пам’яті, тому спроба зберігати занадто багато вмісту може призвести до слабкої продуктивності або збоїв.

Планування

Календар офлайн

Google також поширив свої можливості в автономному режимі на Google Calendar, а це означає, що ви можете переглядати всі свої зустрічі, зустрічі та нагадування, що зберігаються в Календарі, коли завгодно - навіть без Інтернету. Це також дуже легко налаштувати. Як і у Drive, відкрийте Календар, натисніть значок шестірні у верхньому правому куті та виберіть Налаштування. Угорі сторінки виберітьОфлайн варіант. Якщо у вас кілька календарів, ви можете вибрати доступ до них у режимі офлайн.

Однак є деякі застереження. Версія вашого календаря, яку ви можете переглядати в автономному режимі, доступна лише для читання, тобто ви не зможете вносити до неї будь-які зміни. Він також не може синхронізуватися з іншими пристроями та імпортувати зміни, внесені в іншому місці, поки ви знову не під’єднаєтесь до Інтернету. Тож переконайтеся, що ваш календар встановлений на день, перш ніж виходити з мережі!

Примітки

Google Keep

Якщо ви хочете використовувати програму для заміток в автономному режимі, ви, мабуть, можете - і це не обмежується лише однією програмою. Наприклад, Evernote дозволяє вам вибрати Офлайн-блокноти і виберіть певні блокноти для перегляду в режимі офлайн. Google Keep пропонує подібну функцію, яка зберігає автономні нотатки та автоматично завантажує їх пізніше.

Що ще можна робити в автономному режимі?

Насправді дуже багато! Google дозволяє стороннім розробникам пропонувати офлайн-функції для своїх додатків і розширень, і багато хто використовував цю функцію. У Веб-магазині Chrome є принаймні кілька сотень програм, які працюють у режимі офлайн. До них належать ігри типуЗлі птахи, додатки для підвищення продуктивності, публікації, такі як New York Times, і програми, що охоплюють майже будь-яку іншу категорію, про яку ви можете подумати. Якщо ви не знайшли свого рішення в нашому посібнику, ознайомтесь із Веб-магазином Chrome для будь-яких програм, які вам можуть знадобитися.

Останні повідомлення