Усі користувачі Tumblr тепер можуть заробляти гроші на своєму сайті

Tumblr Роман Пищик / Shutterstock Якщо на вашому сайті Tumblr за ці роки вдалося створити серйозну кількість ентузіастів, то як щодо грошей на ваші зусилля?

Починаючи з сьогодні, компанія, що належить Yahoo, почне показувати рекламу у своїх блогах, що мають понад 300 мільйонів, і вона хоче поділитися з вами частиною отриманого доходу.

У дописі під назвою «Незабаром, гроші з вашого Tumblr» соціальна платформа для ведення блогів виклала плани розміщення реклами на Tumblrs, щоб «люди могли почати заробляти гроші на своїх блогах».

Незрозуміло, в якій формі прийматимуть оголошення, хоча, схоже, вони відображатимуться у ваших публікаціях, а не де-небудь ще на сторінці. Про розподіл доходів також немає жодних слів, тому тримайтеся більше, щоб отримати більше інформації, яку Tumblr обіцяє незабаром.

Поки реклама починає розповсюджуватися зараз, приналежність почне розповсюджуватися до «пізніше цього року», заявили в компанії. І зверніть увагу, власники сайтів - спочатку вам доведеться зареєструвати свої дані, щоб стати частиною схеми. Знову ж таки, ці деталі реєстрації вже в дорозі.

Якщо вас не цікавить монетизація вашого блогу Tumblr, і думка про “негарну” рекламу, що з’являється на вашому ретельно підготовленому веб-сайті, викликає інстинктивну гримасу несхвалення, не бійтеся. Ви можете вимкнути їх у налаштуваннях.

Оголошення вже кілька років з’являються на сторінці інформаційної панелі користувача - тій частині сайту, яка залучає дописи інших користувачів Tumblr, за якими ви стежите. Однак цей останній крок може привернути рекламу до набагато ширшої аудиторії і, в свою чергу, заробити компанії набагато більше грошей, що, безумовно, порадує Verizon, яка нещодавно оголосила про свій план придбання материнської компанії Yahoo за 5 мільярдів доларів.

"Tumblr - це місце, де блискучі, креативні, смішні, неможливі люди формують культуру", - сказано в недавній публікації команди, яка анонсує нову схему, обіцяючи, що вона буде доступна "будь-якому придатному Tumblr - поетові, музикантові, фанатському виконавцю неправильно підбирає дивака-володаря. "

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found