Найкраща зброя в BOTW і де їх знайти

Легенда про Зельду: Подих дикої природи є однією з найбільш відомих критиками назв Zelda, яка потрапила на прилавки за останні десятиліття, і це кардинально відступає від попередніх ігор серії. В минулих іграх Zelda Link отримував широкий спектр спеціальних інструментів, таких як бумеранги та постріли з гачка, але під час будь-якої пригоди використовував лише кілька мечів. Подих дикої природи йде в зворотному напрямку - майже кожна зброя має кінцевий термін життя і ламається після певної кількості ударів.

Частина задоволення полягає в потоці та роботі з тим, що ви знайдете, оскільки зброя, яку ви берете в певній місцевості, як правило, достатньо хороша для обробки місцевої дикої природи. Однак для тих часів, коли вам потрібно щось більш висококласне, ми склали список найкращих видів зброї, які ви можете знайти. Подих дикої природи величезний, тому цей список далеко не повний. Швидше це вибір декількох найкрутіших і найскладніших видів зброї, які ми знайшли в кожній категорії, а також місця, де ви можете їх знайти. Майте на увазі, що зброя, відібрана у переможених ворогів або яка з’являється у світі, буде відроджуватися під час періодичних подій Місяця крові, але все, що знайдено в скрині, доступне там лише один раз.

Подальше читання

 • Кращі ігри Nintendo Switch
 • Найкращі інді-ігри на Nintendo Switch
 • Кращі чохли Nintendo Switch і Switch Lite

Одноручна зброя

Демон Карвер (40)

Вбивці-іги періодично будуть атакувати вас протягом гри. Вони не вступлять навіть після того, як ви переможете їхнього боса, Господаря Кохгу, у їхньому штабі в пустелі Герудо. Однак вони будуть краще обладнані, включаючи модернізацію до цього неприємного кругового леза. Одне з найпослідовніших місць, яке ми знайшли, що помститься за Ігу, - це розбитий фургон між Розвідницьким пагорбом та східним краєм Великого плато.

Меч дикого Лінеля (58)

Найпотужніша одноручна зброя, ви можете використовувати меч Дикого Лайнела після того, як вирвете його з холодних, мертвих рук срібногривого Лайнела, одного з найгубніших ворогів у грі. Якщо ви готові прийняти виклик, ви можете знайти його в лісовому гаю на півночі долини Північної Аккали, приблизно посередині між старовинною технічною лабораторією Аккала та вершиною Гори смерті.

Дворучна зброя

Королівський Клеймор (52)

Від Лісової вежі, на північний схід від замку Гайрул, просто підніміться на кам’яну масу, що перекриває її північну сторону, і ви виявите, що вона застрягла в щілині.

Дробарка для дикунів Лайнела (78)

Наскільки нам відомо, цей монстр має найбільшу шкоду серед усіх видів зброї в грі. Знову ж таки, єдиний спосіб його отримати - це знищити срібногривого лінела. Ми знайшли дробарку, що несе Лайнел, на південь від Великого мосту Табанта.

Діапазон

Лук від Savage Lynel (32 x 3)

Як і інша зброя Savage Lynel, цей лук періодично падає із срібногривих та білих Lynel, в тому числі той, який можна знайти в руїнах Колізею на північ від Великого плато. Як і кілька інших луків у грі, це дає вам три за одного з кожною стрілою, яку ви запускаєте, що є особливо великим значенням з огляду на те, наскільки скупа гра може бути зі стрілками.

Метеорний стрижень (10 х 3)

Стрижні стихій є відносно поширеними, що падають по всій Гайрулі з віззробів відповідного елемента. Найпотужніший із виявлених нами стрижнів вистрілює одразу з трьох вогняних куль, а не лише з одного. Ви можете знайти його в Табанті, у скрині на піднятій платформі, що на південь від Великого казкового фонтану.

Стародавня передача

Швидше за все, ви вперше зіткнетеся з древньою зброєю - та її фірмовими, світящимися лезами - після перемоги над мініатюрними роботами-охоронцями у святині, присвяченій бойовій тематиці. Зазвичай ця зброя завдає великої шкоди, але має низьку довговічність, тому бережіть її тоді, коли вам найбільше потрібно. Не всі стародавні озброєння створені однаковими, і є два джерела для пошуку найпотужнішої.

Аккала Древня технологічна лабораторія

На вершині пагорба в північно-східному куті Гіруле в регіоні Аккала, Аккала Антична Технологічна Лабораторія є найбільш послідовним джерелом зброї найвищого рівня в грі, але вона далеко не дешева. Після того, як ви знайшли місце (обережно уникаючи або вбивши Опікуна, який таборував назовні), вам доведеться повторити квест із першої лабораторії древніх технологій в Хатено, де ви вирушите до сусідньої Стародавньої кузні, щоб запалити свій факел своїм синім полум’я і запустіть його назад, щоб запалити піч лабораторії. Обов’язково запалюйте кам’яні смолоскипи по дорозі, щоб уникнути занадто великого відступу, якщо ви загубите полум’я по дорозі.

З поверненням печі в Інтернет робот лабораторії з радістю продасть вам потужну, старовинну зброю та обладунки в обмін на рупії та старовинні деталі. Древні Стріли особливо заслуговують на увагу як найкраща техніка для роботи з Опікунами - одна Древня Стріла в око зазвичай робить їх.

 • Стародавній короткий меч - одноручний меч (40)15 Стародавні джерела, 5 Стародавні вали, 2 Стародавні ядра, 1000 рупій
 • Стародавнє клинко - Дворучний меч (55)15 старовинних гвинтів, 5 старовинних валів, 2 стародавні ядра, 1000 рупій
 • Стародавній спис (30)15 Стародавні передачі, 5 старовинних валів, 2 стародавні ядра, 1000 рупій
 • Стародавній лук (44)10 Стародавні передачі, 15 древніх джерел, 1 гігантське стародавнє ядро, 1000 рупій
 • Стародавня стрілка2 старовинні гвинти, 1 старовинний вал, 1 стріла, 90 рупій
 • Стародавня стрілка x3 6 старовинних гвинтів, 3 древніх валу, 3 стріли, 250 рупій
 • Стародавня стрілка x5 5 Стародавні джерела, 5 Стародавні вали, 5 стріл, 400 рупій

Бойові випробування

Кілька святинь по всій Гірулі відмовляються від головоломок в обмін на один на один битви проти роботів, які завжди втрачають Стародавню зброю при поразці. Ці "Випробування на міцність" різняться за складністю, і важчі зустрічі винагороджують більш потужну зброю.

Найкраще, що ми знайшли, це два "Основні тести" вХрам Тена Ко’Сах (на плато, покритому старовинними колонами, на південь від вежі Табанта) таСвятиня Чаас Квета (на острові Неклюда біля південно-східного кута карти посеред моря Неклюди, яке, до речі, також нагороджує сорочку альпіністського набору). Це важкі битви, тому ви можете витратити кілька видів зброї в процесі, але ми вважали це чистим прибутком, коли вони скинули наступні три види зброї:

 • Стародавній бойовий сокира ++ - дворучний сокира (60)
 • Меч-охоронець ++ - Одноручний меч (40)
 • Спір-охоронець ++ (20)

Зброя Божественного звіра

Чотири найкращі види зброї (по одному для кожного класу) доступні для того, щоб допомогти кожній іншій расі Гайрули (Горонс, Зора, Герудо та Ріто) мати справу з негідними Божественними Звірями. На додаток до статистики вищого рівня, ця зброя виділяється тим, що, незважаючи на те, що вона зламається, ви завжди можете отримати її підробку за ціну. Ми не будемо вдаватися в подробиці про те, як їх придбати, тому що кожен із них отримує нагороду в рамках дотримання основної історії, але ми скажемо, де ви їх отримали, і скільки коштує їх заміна, коли вони зламаються.

 • Тризуб Lightscale (22)Реформований Денто в задній частині універмагу Zora для спису Zora, одного діаманта та п’яти кременів.
 • Boulder Breaker - Дворучний меч (60)Реформований ковалем Роханом у Горон-Сіті, для Бруківки, одного діаманта та п’яти кременів.
 • Великий Орлиний Лук (28 × 3)Реформований Харом у селі Рито, для «Ластівки-лука», одного діаманта та п’яти дерев’яних пачок.
 • Ятаган Сім - Однорукий меч (32)Реформований Булярою поруч із престолом Герудо, за один діамант.

Майстер-меч

Огляд легенди про Zelda Breath of the Wild

Це не було б грою в Zelda без легендарного клинка Лінка. Як і все інше в Подих дикої природи , Майстер-меч існує з самого початку для всіх, хто хоробрий, щоб взяти його, але тримайте коней, герой - вам потрібно мати 13 сердець здоров’я, щоб пережити випробування, пов’язані із захопленням меча. Це теж повинні бути справжні серця, зароблені вирішенням святинь та вбивством Божественних звірів - жовті бонусні серця від приготування їжі не виріжуть цього.

Як тільки ви станете досить жорстким, рухайтесь до Великого лісу Гірул. Найближча точка проїзду - Лісова вежа, на північний схід від замку Гіруле. Звідти ковзати вниз на північ до входу в Загублені ліси. Попередження: не збивайтесь занадто далеко від битого шляху, інакше вас затягне мряка і відправлять назад на початок. Щоб знайти дорогу, слідуйте за роздутим вітром факелами. Зрештою ви дійдете до дерева, яке виглядає трохи моторошним, та двох факелів. На цьому етапі вам знадобиться власний факел, щоб продовжити. Запаліть його та йдіть за вуглинками, роблячи паузу через кожні кілька дерев, які ви проходите, щоб перевірити напрямок. Зрештою це повинно привести вас до лісу Корок, де ви знайдете Велике Дерево Деку, яке стежить за Господарським мечем. Коли ви намагаєтеся витягнути його з-під землі, ваше здоров’я буде стабільно стікати до однієї чверті серця, якщо ви починаєте з 13 років.

Для ваших неприємностей, Master Sword має 30 сил, серед найвищих для одноручної зброї в грі, але це подвоюється проти остаточного боса Calamity Ganon. Він також має честь бути єдиною незламною зброєю в "Диханні дикої природи". Використовуйте його занадто багато, і меч стане марним (хоча він повинен повністю зарядитися протягом 10 хвилин). Одне останнє бажання, як кивок оригінальній Легенді про Зельду, коли ви кидаєте Майстер-меч, перебуваючи у повному здоров’ї, він натомість видає обертається лазерне лезо.

Якщо ви завантажите пакет Trial of Sword DLC, у вас буде шанс зробити Master Sword ще потужнішим. Новий вміст включає три рівні викликів, і заповнення кожного рівня назавжди збільшить шкоду Майстер-меча на десять. Якщо ви зможете пройти ці останні три рівні, Майстер-меч неодмінно виділяється в категорії зброї.

Останні повідомлення