Чи може зірка YouTube Бетані Мота врятувати аеропорт?

Бетані Мота Аеропостале Знімок екрану 2016 03 20 о 12 43 37 вечораТепер, коли ви закінчили середню школу, ви, мабуть, залишили позаду свій гардероб Aéropostale - погана новина для роздрібної мережі одягу полягає в тому, що те саме стосується сьогоднішніх середніх школярів. За 13 поспіль кварталів продажів колись популярний бренд одягу втратив гроші. Зовсім недавно продажі знизились на 6,7 відсотка порівняно з аналогічним періодом минулого року, а чисті продажі впали понад 16 відсотків. У п'ятницю, після оголошення цієї поганої новини, акції отримали 50-відсотковий показник. Але зараз "Aéropostale" сподівається реанімувати себе за допомогою зірки YouTube Бетані Мота.

Інтернет-особа розробила власну колекцію для Aéropostale ще в 2014 році, що було оголошено як чудовий крок для бренду, як тоді CNBC зазначив: «Mota досягла успіху саме там, де Aeropostale не вдалося: залучення великої і зростаючої аудиторії що цінує її модні поради ".

І зараз, оскільки Aéropostale "залишається, що він категорично не в позиціях до непостійного молодшого споживача", за словами аналітика Conlumino Хакона Хельгесена, залежність компанії від Mota є більш вираженою, ніж будь-коли. Справді, у цієї 20-річної жінки на її плечах лежить ціла 40-річна компанія.

Як зазначає Business Insider, Mota може похвалитися справді вражаючим резюме. У неї близько 5,5 мільйонів підписників в Instagram та майже 10 мільйонів підписників на YouTube. Її особистий канал на YouTube, "Bethany's Life", має понад 2 мільйони підписників, і в 2014 році вона вийшла наТанці з зірками

Але, незважаючи на цю зоряність, Мота, здавалося б, не змогла використати свою магію на Еро. "Дійсно, [Aéropostale] зараз став брендом, на який не звертають уваги під час багатьох поїздок по магазинах просто тому, що його асортимент не має резонансу і не має великого значення", - говорить Хельгесен. "Хоча смак споживачів змінився, Aero міцно тримається асортименту, який в середині 2000-х років виглядає як вдома, ніж у 2016 році, і магазинного середовища, яке занадто часто нагадує розпродаж у дворі". Ой

Тож скільки справді може вплинути зірка YouTube на бренд, що вмирає? Aéropostale може бути просто ідеальним прикладом для з’ясування.

Останні повідомлення