Як знайти програми для планшетів Android

Невелика загадка існує, коли мова йде про програми для планшетів Android. На прес-заході, який анонсував Samsung Galaxy Tab, перший планшетний ПК на базі Android, було відзначено, що для нього будуть переглянуті або нові «оптимізовані» програми.

Але що, власне, означає «оптимізований»?

Семантична таємниця

Ніхто, підключений до пристрою, не міг пояснити оптимізацію ні тоді, ні зараз. Протягом останнього місяця ми запитували Samsung, Google і Sprint щодо технічних аспектів оптимізації та того, як користувач Android може легко знайти або ідентифікувати оптимізовану програму. На відміну від програм, оптимізованих для iPad у iTunes, оптимізовані програми не розділяються на Android Market вкладки. Кожна сторона продовжувала звертатись до нас із проханням попросити іншу, здавалося б, нескінченне коло. Найближчим до відповіді був цей незаписаний придурок:

“Я думаю, що вони просто зробили додаток більш сприятливим для перегляду на великому екрані і, ймовірно, збільшили розміри кнопок і не тільки, припускаючи, що хтось використовує додаток на пристрої, яким обробляють двома руками (тобто планшетом), а не один ".

Це воно?

Різниця полягає в деталях

Розрізнити різницю між оптимізованими та неоптимізованими програмами легко - але лише після їх завантаження. Неоптимізовані програми плавають посередині екрана вкладки, і їх не можна підірвати, як програми iPhone для iPad. Оскільки додаток Tab’s Market не розділяє оптимізовані програми, ми здійснили пошук за запитом “Galaxy Tab”. З'явилося 114 результатів, багато просто різних версій одних і тих самих програм (наприклад, декілька виборів міських музеїв, перелічених нижче).

Але насправді немає жодного способу дізнатись, чи просто «оптимізовану» програму просто непомітно підірвали з, скажімо, 800 х 480 пікселів (роздільна здатність чотирьох телефонів Samsung Galaxy S) на ледь більший 1024 х 600 пікселів вкладки роздільна здатність, або якщо було зроблено більш масштабне майстрування, щоб використати трохи більш простору нерухомість на екрані Tab.

Пошук оптимізованих програм для планшетів Android

Технічно всі програми Android повинні бути «оптимізовані», щоб вони працювали не лише для певних пристроїв Android (в основному тому, що розміри екрана та кнопки відрізняються від телефону до телефону), а й для різних версій операційної системи Android. Теоретично, Market на будь-якому пристрої Android повинен перераховувати лише програми, оптимізовані для цього пристрою, одна з причин, чому ви можете купувати програми Android лише на самих пристроях, а не з ПК.

У такому випадку найкращим способом заглиблення додатків, які будуть чудово виглядати на вашому новому планшеті Android, залишаються такі пошукові терміни, як «Galaxy Tab», або просто перевірка нашого посібника з найкращих додатків Samsung Galaxy Tab.

Останні повідомлення