Dreams переходить до раннього доступу 16 квітня. Ось як увійти

Media Molecule’s Мрії формується як одна з найцікавіших відеоігор, випущених за роки, що дає гравцям можливість створювати власні ігри, використовуючи лише контролер DualShock 4 та їхню уяву. Якщо ви зацікавлені грати в гру до її повного випуску, Мрії Ранній доступ починається з 16 квітня. Ось як ви можете в нього вступити.

На відміну від бета-періодів для Мрії, версія раннього доступу до гри не буде безкоштовною. Грати вам буде коштувати 30 доларів, і ви повинні жити або в США, і в Канаді. Через регіональні обмеження гра буде доступна англійською та французькою мовами при запуску, але не виключено, що до її повного випуску буде додано більше мов. У версії з раннім доступом також не буде функцій PlayStation VR, що все ще планується на майбутнє.

Медіа Молекула заявила в оголошенні, що Мрії Версія для раннього доступу в першу чергу орієнтована на творців, які хочуть скористатися її інструментами розробки ігор. Він не буде включати сюжетний режим, але запропонує всі інструменти гри, а також обмежену кількість вмісту, створеного самою Media Molecule.

Однак, що ще краще, це те, що якщо ви придбаєте версію для раннього доступу до Мрії за зниженою ціною ви отримаєте повну гру безкоштовно, коли вона стане доступною. Вміст і твори, які ви зберегли в ранньому доступі, а також бета-версію, також перенесуться в повну версію.

Незважаючи на недорогий вміст, Мрії Версія для раннього доступу матиме обмежену кількість гравців, хоча Media Molecule заявила, що це "велика межа". Попередні замовлення недоступні, але розробник рекомендував здійснити покупку якомога швидше 16 квітня, щоб гарантувати ваш доступ.

Повна версія Мрії ще не має дати випуску, але ми надзвичайно раді отримати від нього тур. Media Molecule розробив весь контент історії, використовуючи власні інструменти створення гри, і гравцям вдалося створити неймовірний контент під час бета-тестування. Одна людина навіть відтворила демо П.Т., який було витягнуто з магазину PlayStation після скасування Konami Тихі пагорби кілька років тому.

Останні повідомлення