Як торгувати біткойнами за Ethereum, LiteCoin та інші криптовалюти

як торгувати біткойнамиНастільки успішний рік, як і біткойн у 2017 році, не можна заперечувати, що інші криптовалюти також побачили користь у своїй вартості. Деякі бачили навіть більше зростання, ніж те, що багато хто вважає плакатом дитини нової економічної моделі. Маючи це на увазі (і постійну стурбованість волатильністю біткойнів), можливо, не буде поганою ідеєю хоча б знати, як торгувати біткойнами на одну з популярних альт-монет.

Якщо ви ніколи раніше не купували біткойни або не знаєте, про що вся ця криптовалютна жайворонка, ми рекомендуємо вам трохи більше прочитати, перш ніж зануритися в торгівлю деякими менш відомими альт-монетами. Але для тих з вас, хто вже придбав приємний стек біткойнів і хотів би диверсифікувати, ніж вкладати більше, ось як торгувати біткойнами на щось інше.

На які валюти слід торгувати?

Наприкінці 2017 року сотні і сотні криптовалют змагаються стати такими ж популярними та цінними, як і біткойни, що може трохи ускладнити знання того, що є і на що вам слід торгувати своїми біткойнами. Ми не могли б припустити, що знаємо, яке майбутнє криптовалюти стануть надзвичайно цінними, а які впадуть, тим більше, що всі вони можуть піти в будь-який бік, і багато хто в цьому відношенні залежить від біткойнів. Однак це деякі, які, можливо, варто розглянути більше, ніж інші.

Litecoin - Одна з найдавніших альтернатив біткойну, створена ще в 2011 році, в 2017 році Litecoin зафіксував колосальний ріст завдяки вибуховому стрибку власної вартості. Він збільшився в ціні близько 100 разів протягом року, що робить його однією з 10 найцінніших криптовалют і п’ятіркою за ринковою капіталізацією.

Ефіріум - З ринковою капіталізацією, яка поступається лише самому біткойну, Ethereum - це захоплююча, сучасна криптовалюта, яка поєднує в собі такі функції, як смарт-контракти, надаючи їй реального потенціалу як майбутнього транзакційного середовища. Також останнім часом спостерігається величезне зростання, що робить його дуже життєздатною альтернативою біткойнам.

Біткойн готівкою - Хоча деякі експерти, з якими ми спілкувались, не надто високо відгукуються про цю форк-біткойн, біткойн-готівка на момент написання статті є другою за цінністю криптовалютою у світі. Проте воно виявилося надзвичайно мінливим, стрибаючи на десятки відсотків за добу. Будьте обережні, вкладаючи в це занадто багато. Вважайте це інвестицією з більшим ризиком, ніж навіть брати.

Тире - Ще одна старіша криптовалюта, раніше відома як Darkcoin, Dash побудована на тій же основі, що і біткойн, але вирішує деякі кричущі проблеми. Це п’ятірка криптовалют за вартістю, але їй не вистачає визнання назв вищезазначених сучасників.

Іншими валютами, які потенційно варто розглянути, є Monero, ZCash та Ripple, але, як і у випадку з усіма інвестиціями в криптовалюту, спочатку проведіть дослідження та майте на увазі, що дуже мало представляють стабільну інвестицію.

Для того, щоб подивитися, як усі ці валюти торгуються одночасно, живі трекери, такі як LiveCoinWatch та CryptoCompare, можуть тримати вас в курсі ситуації.

Використання біржі

Найбільш автоматизований і практичний метод торгівлі біткойнами для іншої криптовалюти - це встановлена ​​біржа. Існує багато бірж, і не всі з них позначать усі поля, які ви шукаєте. Деякі можуть не пропонувати торгів за криптовалюту, яка вас цікавить, або надавати гаманці для цієї конкретної валюти. Для ознайомлення з усіма багатьма доступними для вас варіантами Bitcoin.com регулярно оновлює список найкращих з них.

Тим не менш, ось кілька популярних варіантів і кроки, які вам потрібно зробити, щоб торгувати на них валютами.

Coinbase / GDAX

Одна з найбільш тривалих і найбільш шанованих біржових платформ, Coinbase (її торгова платформа, GDAX), дозволяє вести торгівлю між біткойнами, Litecoin та Ethereum, тож у вас є певний вибір у тому, чим ви торгуєте.

Оскільки вам потрібен приєднаний гаманець, спершу зареєструйтесь у Coinbase - це гарне місце для початку. Не забудьте підтвердити свою особу та завершити процес налаштування облікового запису, щоб мати повний доступ до всіх функцій Coinbase.

Після завершення перейдіть до GDAX і увійдіть, використовуючи дані Coinbase. Можливо, вас попросять підтвердити ще раз, але як тільки це буде зроблено, ви вже готові. Переведіть біткойн, яким ви хочете торгувати, на свій рахунок GDAX і після підтвердження ви готові торгувати.

На головній торговій сторінці представлені трекери в реальному часі для основних валют, що торгуються на сайті. Це трохи заплутано, але ніколи не бійтеся, фактична торгівля сама по собі досить проста, щоб розібратися. Щоб вибрати, для чого ви торгуєте, і для чого, натисніть лінію вгорі з лісою «Вибрати товар». Виберіть ETH / BTC або LTC / BTC, щоб здійснити торгівлю на ефір або Litecoin, відповідно на біткойн.

Далі вам потрібно вибрати, чи будете ви робити стандартне “ринкове” ​​замовлення за найкращою ринковою ціною; «лімітний» ордер, який здійснює торгівлю лише за певною вартістю або краще, або ордер «стоп», який ініціює ринковий ордер після досягнення певної вартості.

Коли ви задоволені своїм вибором, натисніть зелену кнопку «Розмістити замовлення на покупку» і чекайте торгівлі. Навряд чи це буде миттєво, але воно має бути завершене протягом 24 годин, особливо якщо ви купуєте за ринковою вартістю.

Є ще кілька вдосконалених функцій, з якими ви можете пограти, якщо хочете, але вони виходять за рамки цього вступного посібника.

ShapeShift

ShapeShift технічно працює як біржа, хоча вона більше відповідає посередництву між чимось на зразок Coinbase та більш прямими торговими платформами. Це робить його дещо найкращим з обох світів, оскільки він швидкий і зручний, але не такий практичний, як рівна торгівля. Він також набагато приватніший, ніж обидва, оскільки не потребує рахунків та підтвердження та підтримує набагато більше валют, ніж Coinbase.

Однак важливим моментом, який слід зазначити у ShapeShift, є те, що він не торгується в фіатних валютах, таких як долари США. Це означає, що вам потрібно буде піти кудись ще, щоб купувати або продавати криптовалюти, але це робить його ідеальним для торгівлі однією криптовалютою іншою.

Примітка: ShapeShift наразі не працює в Нью-Йорку чи Північній Кореї.

Щоб розпочати роботу з ShapeShift, все, що вам потрібно зробити, це зайти на головну сторінку та вибрати валюти, в які ви торгуєте та з яких - у цьому випадку виберіть біткойн та все, на що ви хочете його торгувати. Виберіть "Швидкий" для першого тайм-ауту, хоча ви можете грати в "точні" угоди, коли ви звикли до послуги.

На наступній сторінці введіть свою «адресу призначення» для гаманця вашої нової валюти (переконайтеся, що вона сумісна з тим, що ви хочете отримати) та адресу для повернення коштів, якщо торгівля не вдасться з якоїсь причини. Перевірте “Комісія майнера” внизу праворуч, щоб переконатися, що вас влаштовує вартість транзакції, а потім погодьтеся з умовами та натисніть велику кнопку “Почати транзакцію”.

На наступному екрані ви побачите адресу гаманця, куди потрібно внести свій біткойн. Зробіть це, і після підтвердження ви отримаєте свою нову криптовалюту на відповідний рахунок.

Хоча транзакції, як правило, швидкі на ShapeShift, він, як і інші методи обміну, сприйнятливий до ринкового трафіку, тому може зайняти більше часу, щоб зробити торгівлю в більш зайняті часи.

Прямі торгівлі

Як і коли йдеться про продаж ваших біткойнів або інших криптовалют, якщо ви віддаєте перевагу більш безпосередній ролі в процесі продажу, переважніші прямі торгівлі або однорангові перекази. Вони вимагають, щоб ви були готові здійснити транзакцію самостійно, але ви набагато чіткіше розумієте ціну, про яку обговорюють, і час і час продажу.

Оскільки прямі угоди мають встановлену ціну, і ви маєте справу безпосередньо зі своїм колегою-трейдером, процес відбувається повільніше і, можливо, більш сприйнятливий до коливань вартості. Це може означати, що ви отримаєте вигіднішу угоду, але це може не зробити. Ви повинні перевірити ціни та значення криптовалют у точці торгівлі, щоб переконатися, що ви отримуєте найкращу для вас угоду.

Смутний

Хоча Paxful можна використовувати для торгівлі біткойнами за готівку, подарункові картки та кошти, перераховані банком, він також може торгувати однією криптовалютою на іншу. Він підтримує Litecoin, Dash, Ethereum та багато іншого - перевірте повний список, щоб побачити, чи підтримуються потрібні вам монети. Щоб здійснити угоду, ви можете шукати існуючі замовлення на купівлю / продаж, вибравши вибрану валюту та обраний спосіб оплати та вибравши відповідну угоду, або зробити власну.

Вам знадобиться обліковий запис, щоб продовжити звідти, але після налаштування та входу в систему ви можете вступити в прямий чат із відповідним покупцем / продавцем, щоб завершити транзакцію. Усі криптовалюти зберігаються в ескроу, тому всі відходять щасливі від торгівлі, і її можна безпечно завершити.

Для тих, хто трохи не впевнений у процесі, Paxful пропонує власну систему підтримки, яка допоможе вам у разі виникнення проблем.

Місцеві біткойни

LocalBitcoins в першу чергу спрямована на купівлю та продаж біткойнів, але вона також підтримує Ethereum на момент написання статті. Це навіть більше, ніж Paxful, тому майте на увазі, що ви будете нести відповідальність за весь процес, від надання дійсної адреси гаманця та своєчасного завершення завершення угоди.

Щоб провести торгівлю там, вам потрібно вибрати «Швидкий продаж» у верхній частині сторінки, ввести суму, яку ви хочете торгувати, і де ви знаходитесь, а потім вибрати «Ethereum Altcoin» зі спадного меню доступні пропозиції.

Ви не можете знайти жодного списку під час пошуку, і в цьому випадку найкращим вибором буде використання альтернативної платформи або очікування. Однак, якщо ви все-таки знайдете когось, хто бажає здійснити угоду, виберіть ту, яка пропонує найкращий прибуток на ваш біткойн, і натисніть кнопку «Продати» праворуч.

Зареєструйтеся в обліковому записі, якщо ви цього ще не зробили, і вкажіть свою торгову пропозицію покупцеві. Потім можна вступити в дискусію, щоб укласти угоду. Після того, як ви це зробите, дочекайтеся переказу Ethereum від свого торгового партнера, а коли отримаєте, надішліть їм біткойн у відповідь.

Останні повідомлення