Як соціальні медіа створили (і знищили) Тілу Текілу

Як соціальні медіа створили та знищили заголовок Тіли Текіли“У цьому світі є лише дві трагедії. Один не отримує того, що хоче, а інший отримує ». - Оскар Уайльд

Трохи брудно писати про Тілу Текілу. Насолоджуючись періодом безпрецедентної популярності в Інтернеті, їй було важко. З поточної ітерації її особистого веб-сайту стає зрозумілим, що вона психічно не стабільна, і після реєстрації у реабілітаційному закладі в 2012 році вона зменшила свою присутність в Інтернеті до параноїчної сторінки Facebook, наповненої відеомонтажами "False Flag" та теоріями змови ілюмінатів. І хоч легко просто подивитися на неї і побачити, як першокласний фанатик слави стає все більш божевільним і божевільним, намагаючись утримати на ньому постійно тьмяний прожектор, також досить тривожно, що вона продовжує безперервно спускатися в параноїю.

"... Існує різниця між цими дівчатами та мною. Ці пташенята не розмовляють з тобою ... "

Спочатку я подивився на Тілу як на потенційне "Де вони зараз?" історія, але у неї немає такого типу киваючого, напіввідповідного, квазістаріння, яке ми любимо бачити від наших згаслих зірок; вона прославилася настільки, щоб терпіти негативну пресу та ретельний контроль, які ведуть зірок на край, але недостатньо відома, щоб люди все ще піклувались. І хоча перша реакція, яку ми повинні мати на це, полягає в тому, наскільки це сумно, інша полягає в тому, що те, що робить Інтернет, може також зламатися і занести під килимок.

Соціальні медіа змінили, що означає бути знаменитістю, і хоча це допомагає людям залицятись за славою завдяки низовим мережам, тендітним знаменитостям також важко зберігати здорове приватне життя - і оскільки знаменитість в Інтернеті є більш непостійним типом слави ніж традиційна зірковість, поєднання жодного фільтра та жодної захисної мережі не може створити катастрофічну комбінацію.

Щасливіші часи

Тіла Нгуєн агресивно доглядала славу. Вона була ініціативною. У неї не було таланту в традиційному розумінні, але знову ж таки, ні Періс Хілтон, яка прославилася дуже мало в той же час, коли Тіла приєдналася до MySpace, у 2003 році. Звичайно, Періс Хілтон - спадкоємиця, яка виглядала як Барбі і виріс навколо спалахів та знаменитостей. Тіла була донькою середнього класу в'єтнамських іммігрантів у Х'юстоні, яка переїхала з Сінгапуру до США ще дитиною. Тілі довелося трохи попрацювати і шукати альтернативні шляхи до слави. Після моделювання для різноманітних журналів імпортних автомобілів та створення особистого веб-сайту з оголеними малюнками для членів преміум-класу, вона вирішила перекреслити себе як Тіла Текіла. Вона використовувала MySpace, щоб завантажувати незліченну кількість своїх гламурних знімків, записувати та транслювати свій спів, а також взаємодіяти з шанувальниками.

Тілу вже почали з Friendster, коли вона приєдналася до MySpace, але нова соціальна мережа виявилася кращою. Оскільки вона вже накопичила тисячі фоловерів на Friendster, вона отримала деяке розпізнавання імен на новому веб-сайті. Вона запросила тисячі людей приєднатися до сайту, допомагаючи MySpace зробити свій слід так само, як вона робила свій. А структура MySpace допомогла їй завоювати шанувальників - оскільки Нгуєн була однією з найпопулярніших і найстаріших учасниць мережі, вона часто автоматично з’являлася в “Кращих друзях” випадкових людей на початку роботи сайту.

 Постріл у коханні з Тілою Текілою Постріл у коханні з Тілою Текілою

У 2006 році у неї був найпопулярніший профіль MySpace, який в основному складався з знімків чізкейків у бікіні та жерстяних вечірок. Потім вона забила шоу з дзвінком MTV Постріл у коханні з Тілою Текілою, шоу побачень, де чоловіки та жінки змагались за увагу та прихильність Тіли.

2006 рік став вершиною її кар’єри, і вона була представлена ​​журналом Time, New York Times та багатьма іншими джерелами новин як головна зірка MySpace. Вона нарахувала понад 1,5 мільйона друзів на MySpace, і її поєднання надмірного обміну, сексуальних фотографій та вражаючої відданості фанатам зробило її потужною силою соціальних мереж.

Спосіб, як Час описує її, точно фіксує, як вона втілила смак Інтернету в даний момент, хоча також депресивно читати, знаючи, як далеко вона впала: “Нгуен чітко розуміє логіку Веб 2.0 так, щоб багато людей Генеральні директори плачуть. Вона продає плакати, календарі, лінійки одягу з балахонами та сорочками Тіла. Вона була на обкладинці британця Максима. У неї є сингл, який повинен вийти в Інтернеті. У неї є епізод у фільмі про Адама Сендлера наступного літа. У неї чотири менеджери, публіцист та помічник за сумісництвом. Важко знати, як читати піднесення Тіли Текіли. Чи вона представляє тріумф нового демократичного середовища для створення зірок або його жорстоку експлуатацію для досягнення максимальної особистої вигоди? Не зрозуміло, що знає навіть Тіла. Але вона знає, чому це працює. "В Інтернеті мільйон голих оголених курчат", - каже вона. «Є різниця між цими дівчатами та мною. Ці пташенята не розмовляють з тобою ".

Що відбувається з падаючими зірками?

Бойовий, енергійний напад Тіли на MySpace та інші соціальні медіа катапулював її в ешелон справжньої знаменитості, але її не так добре сприйняли в Інтернеті, як у ній. Її набіги на музику та акторське мистецтво закінчились, а її особисті витівки відвернули увагу від будь-яких спроб кар'єри. Постріл у коханні з Тілою Текілою виходив в ефір з 2007-08, але до кінця 2008 року близнюки Іккі замінили Тілу, і її кар'єра в реальності була на полоні.

Вона все ще дуже активно присутня в Інтернеті, але в історії Тіли Текіли є дуже зловісний, сумний кінець.

Тіла продовжувала випускати музику, але вона пережила мішанину особистих проблем та більше громадських турбот - наприклад, її нібито побив колишній хлопець НФЛ гравець Шон Мерріман, на якого вона потім подала позов за 1,5 мільйона доларів - але потім Мерріман подала позов проти 2 мільйони доларів і виграв. Потім вона ненадовго обручилася зі спадкоємицею Кейсі Джонсон, яка тоді померла від діабету, а потім в одному з останніх публічних виступів Тіли її закидали повітряними кульками, наповненими сечею, фекаліями та камінням під час "Збору Юггалосів" у 2010 році.

У 2011 році Vivid випустила порнографічне відео, в якому головну роль виконала Тіла разом з двома іншими жінками - щось, за її словами, не мало відбутися, але хто знає. У будь-якому випадку, це не точно допомогло підняти її над її дедалі гіршою репутацією. В основному вона стала анти-Кім Кардашьян; замість того, щоб піднятися над поступливістю від раннього старту T&A, вона стала більше захоплюватися бездарною стороною шоу-бізнесу. Вона перейшла далі до брудних крайок шоу-бізнесу, а не до мейнстріму.

У 2012 році Тіла вступила на реабілітацію через зловживання наркотичними речовинами, і з тих пір вона в основному зосереджувала свою публічну персону на чомусь зовсім іншому, ніж її попередні, сильно сексуалізовані заняття - хоча і не менш збентежує.

Дивний поворот

Вона все ще дуже активно присутня в Інтернеті, але в історії Тіли Текіли є дуже зловісний, сумний кінець. У 2011 році вона все ще виступала перед публікою - наприклад, вона з'явилася в епізоді з дуже високим рейтингом Шоу Говарда Стерна. Але вона була далеко не стабільною, розповідаючи про те, як вона біполярна, має кілька особистостей на ім'я Джейн і Керолайн, і випробувала всі наркотики в книзі. А після перебування на реабілітації вона відмовилася від більшості ЗМІ, вважаючи за краще задокументувати свої дні в соціальних мережах - хоча кілька її колишніх улюблених платформ її заборонили. У неї було понад 200 000 підписників у Twitter, але її більше не пускають на платформу, а увагу інших засобів масової інформації припинено. І її дивна поява з Говардом Стерном виглядає позитивно приземленою, якщо порівнювати її з деякими матеріалами, які вона публікувала у своєму блозі та на сторінці на Facebook.

Шоу Тіла Текіла Говарда СтернаПараноя в соціальних мережах Тіла ТекілаПараноя в соціальних мережах Тіла Текіла

"Я пишу цю статтю для безкоштовного Інтернету, щоб допомогти людям зрозуміти: Джордж Буш - не людина", - йдеться в одному дописі. «Він не син своїх нібито батьків. Він клонований президент. Президент Клон ".

Окрім віри в президентські клони, Тіла також згадує про ілюмінатів, про те, як вона отримувала прямі повідомлення від Бога та рептилій. В основному кожен її допис посилається на змову або ідею про те, що вона має надлюдські здібності; іноді вона втручається в оновлення з трохи менш божевільним гороскопом, відчуває себе добре, але все, що вона видає, базується в основному на її власній уяві.

Згідно з її сторінкою у Facebook, її останній виступ у публіці був у шоу Боба Тускіна, де вона розповіла про "Внутрішні знання про окультні впливи в ЗМІ", рішуче вийшов - Тускін - "прихильник" 11 вересня. один із нових співробітників Тіли.

Вона є палкою, голосною теоретиком змови, їй заборонено користуватися Twitter, вигнано з релевантності так само, як її улюблений MySpace вийшов з ласки. Але Тіла не зовсім поза мережею; вона регулярно публікує відео на YouTube і Facebook, і хоча вона покинула свій щоденник, вона все ще повністю віддана своїй новій персоні теоретика змови та зустрічає нового віку-окультиста.

В її останньому відео нічого не згадується про фальшиві прапори або внутрішні роботи, але це все одно надзвичайно дивно - сім з половиною хвилини спроба від імені Тіли довести, що вона має надприродну здатність контролювати повітря. Слідкуйте самі:

Тіла мала до себе хитру сторону, навіть коли найдивнішим, що вона робила, було розміщення на MySpace непристойних знімків, але її відданість, безумовно, виглядає для сторонніх людей як сумний запис про когось, хто страждає серйозною психічною хворобою. І зараз, так само, як вона починала, Нгуєн потрапляє на межі основних ЗМІ, що знову дозволяється лише в певних соціальних мережах. Насправді, її нинішній рівень слави найбільше схожий на кількість уваги, яку вона отримала, коли MySpace тільки починала свою діяльність. Єдина відмінність полягає в тому, що фанати Нгуєна перейшли від рогових підлітків та прихильників MTV до жорстких вакаду. Важко поглянути на історію Тіли з будь-якого кута і думати, що здобута нею слава принесла їй якусь користь, чи те, що увага, яку вона отримувала в соціальних мережах, розпалювала полум’я її найгірших властивостей і підтверджувала неправильні частини її особистості.

Соціальні медіа: найкраща платформа для гумових горловин для примх, що падають і виходять

Соціальні медіа стирають бар’єри, що створює можливості для спілкування, яких раніше не було. Це добре багато в чому. І саме так Нгуєн визначила свою позицію в культурі знаменитостей. Але наявність нефільтрованої мильниці може погіршити проблеми психічного здоров’я, вигодувавши бажання молодих знаменитостей до уваги та підтвердження. І люди, які залучають психічно неврівноважених зірок у соціальних мережах, не завжди роблять це серйозно.

Історія Тіли, безумовно, дивна, але вона не зовсім унікальна. Якщо поглянути на два інших випадки, коли молоді, відомі жінки грають у соціальних мережах, починає з’являтися шаблон - вони реагують на всі неправильні повідомлення.

По-перше, це сага про письменницю Кет Марнелл, яка щойно закріпила свою першу книжкову пропозицію, Як вбити своє життя, як повідомляється, на 500 000 доларів.

Марнелл відома в Інтернеті та завзята користувач соціальних мереж, як і Тіла Текіла, і вона широко рекламує зловживання наркотиками та психічне здоров'я, як і Нгуєн. І як Нгуєн, вона шукає суперечки. Але сходження Марнелл до слави розпочалося тоді, коли вона вже занурилась у глибоко руйнівну поведінку, тоді як Нгуєн розпочала свою роботу як хитру, але, здавалося б, модель гламуру. Обидві жінки розпочали роботу в Інтернеті, Нгуєн на MySpace і Марнелл писали про красу для XOJane. Обидва знайшли деякі свої більш руйнівні імпульси, виплекані дошками коментарів.

Тіла Текіла в соціальних мережах Кіт Марнелл

Тепер Марнелл майже напевно продовжувала б вживати наркотики, якби у неї не було популярної рубрики в Інтернеті. Але оскільки її казки про наркотичне знищення набрали стільки переглядів сторінок, вона, безумовно, мала додатковий стимул продовжувати зловживати речовинами та писати про це. Оригінальний штик Тіли не настільки відверто завдав шкоди, але вона сильно торгувала своєю сексуальністю та епатажними витівками заради публічності. Коли її шоу MTV закінчилося, а MySpace втратила свою базу користувачів, Тіла, можливо, почала нарощувати ставки, звертаючись до дедалі тривожніших трюків, щоб повернути увагу ЗМІ.

І засоби масової інформації зобов’язали, хоча і зі зменшенням віддачі - TMZ та інші торгові точки все-таки телефонували, коли Тіла потрапляла в особисту помилку. Її рішення піти на "реабілітацію знаменитостей" разом з доктором Дрю підкреслює, як Нгуєн, схоже, була готова видобувати своїх особистих демонів для уваги - і той факт, що менш вибаглива до моралі "реабілітація знаменитостей" вирішила вигнати її з шоу бо “нереабілітована” демонструє, як ми готові дивитися на когось із божевільних, поки нам не доведеться, знаєте, можливо бути трохи відповідальним за це.

І цим вона, здається, ділиться з відомими медіа-новинами причинарозбивка на селес, Аманда Байнс. Байнс пішла більш звичним шляхом до слави, виступаючи в програмах Nickelodeon, а потім у фільмах, придатних для дітей, але зараз вона найвідоміша тим, що є повноцінним маніяком у соціальних мережах. Вона залишила своє свіже, корисне зображення на користь твітів із рейтингом X про Дрейка та вибілену блондинку, пронизаний, зосереджений на розкол, і нещодавно поліція з’явилася у неї вдома. І оскільки її покинули її публіцист, адвокат та агент - і вона не розмовляє з батьками - зараз Байнс спілкується із зовнішнім світом переважно через свій Twitter. І результат того, що вона запрошує ЗМІ, здається, має намір використати нестабільність Байнса, і вона не має можливості зрозуміти, що її використовують для переглядів сторінок.

Тіла Текіла в соціальних мережах Аманда Байнс

Незважаючи на те, що Нгуєн розпочала роботу в соціальних мережах, вона використала свою славу MySpace, щоб залізти у загальносвітовий світ знаменитостей MTV, перш ніж знову потрапити на рівень популярності в Інтернеті. Але, як показує випадок Байнса, спілкування з пресою в основному через соціальні мережі - це не дуже гарна ідея, коли ви перебуваєте в темному місці. Здається, що розкручування змови у Facebook є останнім ударом Нгуєн щодо збереження актуальності, так само, як здається, що її акаунт у Twitter є основним посиланням Байнса на зовнішній світ. Те, що зробило їх актуальними, зараз розбиває їх - і це може означати, що настав час вийти з системи та знайти реальну підтримку.

Чи може Тіла послужити попереджувальною казкою?

Так: Я розумію, що я просто говорив про те, як засоби масової інформації не повинні переслідувати психічно нестабільних знаменитостей, коли я пишу художню історію про психічно нестабільну знаменитість. Але я сподіваюся, що казка про Тілу може служити попередженням як для відомих в Інтернеті типів, так і для вже відомих типів, яким подобаються соціальні медіа: соціальні медіа не є добрим місцем для зриву, і її бурхлива слава заохочує нездоровий стан привертають увагу витівки.

Вечірка Тіла Текіла в соціальних мережах Cinco de Mayo у Лас-Вегасі 2010

Серцем звернення Тіли було те, що вона була просто звичайною людиною, яка користується Інтернетом, і виявилася надзвичайно гарною; секс-символ, який повідомить вам відповідь. І вона успішно використала добру волю, яку створила, щоб перескочити в популярну славу, перш ніж повернутися до того скромного послідовника, який вона мала на початку своїх днів MySpace - на цей раз, наступне складається з ненависників ілюмінатів, а не хлопців, які люблять гарячих дівчат в бікіні. І її підйом і падіння були б чудовими і кармічними, за винятком того, що вона явно психічно нестійка, і хоча їй приділяли багато уваги, вона ніколи не отримувала допомоги, яка їй явно потрібна.

Вона є оригінальним прикладом того, як люди «зв’язуються» з вами, «йдуть за вами» та говорять про вас на соціальних сайтах, але вони насправді вас не знатимуть - і вони не там, щоб допомогти. Всі хотіли бути подругою Тіли на MySpace, коли вона була там, щоб забезпечити титрування, але тих самих послідовників ніде не знайти, оскільки вона продовжує проявляти глибоко параноїчні характеристики. Тому марно мати мільйони «друзів» в Інтернеті, коли жоден з них не є справжнім.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found