Амбітний PS4 Exclusive Dreams отримує бета-версію, і ви можете приєднатися

Media Molecule’s LittleBigPlanet отримала високу оцінку за смішну кількість параметрів налаштування, які вона надає гравцям для створення власних рівнів, але майбутня гра студії Мрії робить справи на крок далі, фактично дозволяючи гравцям створювати цілі ігри з його інструментами. Мрії дуже скоро вийде бета-версія, і ви можете зареєструватися, щоб спробувати цей амбітний ексклюзив від PlayStation 4.

Починаючи сьогодні, 19 грудня, тим, хто підписався на отримання інформаційного бюлетеня Media Molecule, буде надано дострокові запрошення на Мрії бета-версія, реєстрація для громадськості розпочнеться 4 січня. Публічна бета-версія почнеться 8 січня, запрошення розгортатимуться хвилями та триватиме до 21 січня.

Якщо ви щойно зареєструвались на розсилку новин сьогодні, вам не пощастило, оскільки відсіч для цього була 7 грудня. Однак, якщо ви маєте доступ до загальнодоступної бета-версії, вам не потрібна підписка на PlayStation Plus для доступу до неї .

Під час бета-тестування можна буде спробувати більшість інструментів створення гри, а також деякі навчальні посібники та міні-ігри. Також буде надано доступ до супутнього сайту гри. Вміст сюжетного режиму не буде доступний у бета-версії, яка не підтримуватиме PlayStation VR, на відміну від повного випуску. Хоча твори, які ви робите під час бета-тестування, перенесуться на всю гру, прогрес, досягнутий вами у квестах, не буде.

Що, мабуть, найбільше вражає Мрії полягає в тому, що включений вміст, розроблений Media Molecule, був створений із використанням власних інструментів гри. Розмовляючи з Game Informer, креативний директор Марк Хілі сказав, що його команда навіть використовувала контролери DualShock 4 і Move при створенні гри, а це означає, що "кампанія" - лише одна з багатьох, яку гравці можуть додати в майбутньому.

Ми були дуже вражені Мрії коли ми мали зіграти в гру на початку цього року, особливо з тим, як легко створити власний контент. Прості інструменти анімації та штучного інтелекту дозволяють швидко переміщати речі на місце і змушувати їх діяти належним чином, а ви можете додавати свою власну музику поверх дії за допомогою ігрових інструментів. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб побачити, що створює спільнота, коли гра запускається для PlayStation 4 до ще не анонсованої дати.

Останні повідомлення