Як ввести трохи саморобки в застарілу цифрову камеру

Зроби самШвидкість, з якою цифрові камери вдосконалюються, а додатки для фотографій для смартфонів перетворюються на велику кількість відкинутих і застарілих точок і знімків, що сидять навколо. 200 доларів, які ви витратили на кишенькову камеру в минулому році, можуть стати витратою, яку ви з’їсте, якщо виявите, що повністю покладаєтесь на свій iPhone. На щастя, є декілька цікавих модів, які змінять вашу стару точку і знімуть. Можливо, ви не зможете нічого зробити з цим химерним 8-мегапіксельним датчиком або жалюгідним 4-кратним цифровим збільшенням, але черпайте натхнення в цих хакерських інструментах, які дають вашому старому пристрою нові трюки.

Веб-камера

Що вам знадобиться: Стара цифрова камера (із відеозйомою / відеовиходом), комп’ютер із входом для відео (якщо у вашому комп’ютері цього немає, ви можете отримати адаптер захоплення USB), штатив з регульованим зчепленням

матеріали для веб-камери

Як:Немає багато чого пояснити щодо цього трюку «зроби сам». Ви, мабуть, витратите більшу частину часу, вигадуючи, як добре розташувати нову веб-камеру. Деякі штати гнучких камер (наприклад, GorillaPod) - це, мабуть, найкращий вибір, але розгляньте цей елемент для інтерпретації. Після цього все, що вам потрібно зробити, - це підключити камеру до комп’ютера з порту виходу A / V, а потім відкрити будь-яке обране вами програмне забезпечення для відеочат.

Інфрачервона камера

Що вам знадобиться: Стара цифрова камера, маленькі викрутки (використовуються для ювелірних виробів або окулярів), пінцет, шматок скла або плівковий негатив

ІЧ-матеріали

Як: Ось декілька справді чудових детальних інструкцій про те, як це зробити і що ви шукаєте. Ось суть: ви хочете розібрати свою стару камеру, тому переверніть її догори дном і відкрутіть річ, а потім обережно відкрийте. Ви шукаєте "гарячий фільтр", який розміщується між лінзою та ПЗС і замінює його шматочком скла або недоекспонованими, розробленими слайдами слайд-плівки, вирізаними до того ж розміру, що й замінюваний. Потім вам захочеться зібрати її знову (знову обережно) і спробувати свою нову ІЧ-камеру.

Нічне світло

Що вам знадобиться: Стара цифрова камера, маленьке нічне світло, маленькі викрутки (використовуйте для ювелірних виробів або окулярів), гострий ніж, універсальний клей

поставляє нічне світло

Як:Перш за все, будь обережним. Вам, по суті, потрібно вирізати внутрішню частину камери, коли ви обережно її відкриєте, і там є безліч крихітних деталей, щоб бути обережними. Для того, щоб утримувати оболонку пристрою цілою, потрібно не поспішаючи робити це правильно. Ви також хочете дістати об’єктив. Пінцет також може полегшити ситуацію.

Як тільки у вас немає нічого, крім порожньої камери, зафіксуйте в ній світло, використовуючи якийсь суперклеєний клей (гарячий клейовий пістолет також повинен спрацювати), а потім наблизьте її. Вам потрібно буде вирізати отвір у задній частині шасі, щоб випинати зубці. Після цього закрийте її назад і якщо гвинти здаються ослабленими, спробуйте приклеїти шви камери для додаткової підтримки.

Камера для автопортрета

Що вам знадобиться: Стара цифрова камера, маленьке дзеркало, універсальний клей

приладдя для автопортрета - -Як: Ось неймовірно простий спосіб змінити стару цифрову камеру. Якщо ви шанувальник автопортрету (нічого страшного, я не буду вас соромити), то вам потрібно рішення, щоб ви могли перестати відрізати один або всі об’єкти. Знайдіть невелике дзеркало від компактного макіяжу (його також можна придбати в магазинах ремісників) і закріпіть цей виріб на обличчі цифрової камери. Розмір і розміщення дзеркала залежатимуть від місця розташування лінзи, але ви швидко і легко зможете побачити те, що знімаєте.

Останні повідомлення