Як Moots використовує 3D-друк для створення титанових велосипедів, які зберігаються на все життя

Я приїхав до Стімбоут Спрінгз, штат Колорадо, задихаючись. Висота є першим свідченням того, що якщо ви звідси, то ви зроблені з більш суворих речей. Має сенс лише те, що Стімбоут Спрінгс є батьківщиною компанії Moots Cycles, компанії, відомої своїми титановими гравійними велосипедами. Люди з Moots будують велосипеди, орієнтовані на гравій, з 1981 року. У 1991 році Moots взяв олл-ін на титанових рамах і ніколи не озирався назад. З тих пір методи будівництва еволюціонували. Тепер вони включають титанові деталі з 3D-принтом, які Moots використовує, щоб розширити дизайн своєї рами до нових меж.

Що таке гравійний велосипед?

Їзда на гравії залишається головною тенденцією у світі велоспорту. Гравіальний велосипед - це, по суті, дорожній велосипед з рульовим рульом і без підвіски, що вміщує ширу з більш глибоким протектором. Гравійні та грунтові дороги більше не заборонені, розширюючи місцевість, яку можна вивчити. Проте гравійні велосипеди залишаються швидкими та рухливими на дорозі.

Хоча решта найбільших світових виробників велосипедів нещодавно досягли цієї тенденції, Moots майже чотири десятиліття розробляв специфічні для гравію велосипеди. Його довгий список готових до гравію моделей є доказом того, що вони встигли подумати, як найкраще боротися з різними умовами, але саме їх робота з титаном відокремлює їх від усіх інших.

Титан - чудовий матеріал для велосипедів. Він легкий, міцний і міцний. Мінус? Працювати з цим дуже дорого. Фабрика Моотс свідчить про виклик титану. Починаючи з буквальної обробки білих рукавичок для запобігання забрудненню, закінчуючи зварювальним процесом, який вимагає заповнення каркасу аргоном, щоб уникнути домішок, титан, м’яко кажучи, вибагливий.

3D-друк приходить на титан

Moots робить своє вичерпне виготовлення на крок далі завдяки 3D-друку. Від небитких гітар до закусок, 3D-принтери змінили спосіб, яким компанії розробляють зразки продуктів. Однак Moots потрібно будувати понад 1000 велосипедів на рік.

Попередня Наступна 1 з 2 як Moots використовує 3D-друк для створення фабрики титанових велосипедів 3як Moots використовує 3D-друк для побудови заводу з виробництва титанових велосипедів 5

Наразі Moots використовує 3D-друк для відсіву, які є найвіддаленішими задніми точками на рамі велосипеда. Випаді утримують задній гальмівний супорт, а також маточину задньої осі. Це координаційний центр зловживань.

Нейт Бредлі, керівник виробництва Moots, каже, що титанові трубки, що використовуються для побудови каркасів, не можна обертати та формувати в органічні форми, такі як вуглецеве волокно. Вуглець вміщується у форми, і ці форми можуть бути розроблені для розміщення таких речей, як двигуни для електронних велосипедів.

Титан - чудовий матеріал для велосипедів. Це також м’яко кажучи вибагливо.

Поява 3D-друку відкриває подібні можливості для вуглецю. Незважаючи на те, що Нейт пояснив, що навряд чи Moots коли-небудь повністю надрукує 3D-раму на велосипеді, ця технологія полегшує виготовлення детальних складних компонентів на сотнях кадрів.

Створення велосипеда для "спільного бачення"

Багато мотоциклів Moots, як і його гравійний велосипед Routt, еволюціонували чотири-п’ять разів протягом життя моделі. Хоча оновлення моделей є загальним явищем у велоіндустрії, Moots не виштовхує щорічні оновлення заради цього. Натомість він фокусується на продуманих вдосконаленнях, які відбуваються завдяки зворотному зв'язку власників та працівників.

Ці вдосконалення іноді бувають простими, такі як прихована прокладка кабелів, щоб забезпечити більш чистий вигляд, але також можуть вплинути на продуктивність моделі та “спільне бачення”, яке вона повинна мати. Нейт пояснив цю концепцію спільного бачення як заклик Moots до створення велосипедів, які забезпечують будь-якому мотоциклісту, незалежно від розміру чи сили, найкращий досвід роботи на своїх велосипедах.

Суперечки не переслідують перевагу специфікації. Інновація переслідується лише тоді, коли вона покращує велосипед. "Краще" - це суб'єктивно, і ми гарантуємо, що ви не знайдете виробника, який не вважає, що їх велосипед найкращий. Тим не менш, Moots категоричний, що вони розробляють велосипеди, які будуть кращими для всіх, а не лише елітних спортсменів, які прагнуть голити десяті частки секунди в гонці.

Взявши Моотів додому

Хоча поїздка в Колорадо була приголомшливою і продемонструвала армію прихильників Moots, яка з'явилася на щорічному "Ранчі-ралі", лише коли у мене Routt RSL наїжджав по моїм власним орегонським заднім шляхам, я зрозумів, чому титановий велосипед відчуває себе спеціальні.

Очевидно, що компоненти були першокласними, з електронними перемикачами передач Di2 від Shimano, груповим набором Ultegra та колесами Mavic. Однак мене найбільше вразило те, наскільки добре мотоцикл реагував як на тротуарі, так і на гравії. Більшість велосипедів, які все роблять, в кінцевому підсумку десь жертвують. Результат - велосипед, який чудово справляється з усіма, але ніколи не відчуває себе видатним.

Більшість велосипедів, які все роблять, приносять жертви, але Moot’s Routt RSL скрізь фантастичний.

Routt RSL не піддається цьому. Я використовував його, щоб дослідити кілометри невизначеної території з витривалістю дорожнього велосипеда, але він також продемонстрував надійність дорожнього велосипеда. Я почувався впевнено скрізь, де я їхав, починаючи від м’яких гравійних плечей, закінчуючи єдиною доріжкою та всією бруківкою між ними. Ця нова знайдена свобода вражала, але також зробила мене вдячною за технології у всіх їх формах, оскільки мій Garmin Forerunner 945 ніколи не дозволяв мені занадто віддалятися.

Коли прийшов час повернути нашу двоколісну титанову пригодну машину, це був гіркий момент. Я був у захваті від можливості їздити на Moots, але на Routt RSL, на якому я їхав, з’явилося цілих 9740 доларів, що робить його недоступним для більшості гонщиків.

Це не завадило мені спробувати виправдати мотоцикл Moots як інвестицію. Довговічність титану робить його пропозицією "купити на все життя", і мені це подобається. У добу та вік, коли занадто багато продуктів виготовляються як напівразові, я ціную компанію, яка створює свої мотоцикли, щоб прослужити.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found