Як створити більше сприятливих для жінок робочих місць

Якщо ви думаєте про дружнє до жінки робоче місце і автоматично зображаєте щось на зразок штаб-квартири Бамбла - з диванами, кімнатою для гламурів та квітковими шпалерами - подумайте ще раз. Настільки ж приємні, як і ті привілеї, те, що жінки справді хочуть, сягає глибше, ніж гарний кабінет та косметичні процедури на місці.

Повна гнучкість

Незважаючи на те, що на всіх співробітників певним чином впливає відсутність гнучкості в роботі, найбільше страждають саме жінки », - Енні Дін, співзасновник та співдиректор Werk, яка використовує рішення, керовані даними, щоб допомогти компаніям створити більшу гнучкість для працівників. "Гнучкість робочого місця - це перші три критерії пошуку тих, хто шукає роботу тисячоліть, і критерій номер один для жінок". У звіті Mercer за 2018 рік виявлено, що 51 відсоток опитаних бажає більшої гнучкості. Адаптовані графіки означають, що кожен в офісі може скористатися перевагами, тому очікування щодо догляду за дітьми не покладаються неявно на жінок.

Верк

В офісі, який робить гнучкість пріоритетним, ніхто не зважатиме на те, щоб ви виїхали посеред дня, щоб забрати дитину або піти до спортзалу - доки робота буде виконана. “Якщо мова йде, наприклад, про такі речі, як знижки на членство в спортзалі, пам’ятайте, що якщо у працівника немає часу на це піти для тренажерного залу жодне грошове заохочення не дозволить їм розставити пріоритети у тренуванні », - сказав Дін. «Отже, наша порада полягала б у тому, щоб менше думати про безкоштовне пиво з крану, а більше про створення гнучкої культури, коли співробітникам пропонується привести себе на роботу - і усунути цілих себе з роботи, коли це потрібно, без запитань. "

Енні Дін, співдиректор Werk Лідія Хадженс

Така установка працює краще для одних офісів, ніж для інших. Зрештою, ті, хто працює в роздрібній торгівлі, повинні з’являтися, коли там є клієнти. Є й інші способи, якими всі робочі місця можуть боротися з гендерними упередженнями другого покоління. Поки жінки працюють у машинобудуванні, будівництві та інших галузях, де домінують чоловіки, існують тонкі, часто несвідомі способи, за допомогою яких стереотипи віддають перевагу чоловікам над жінками на вищі посади.

"Існує думка, що жінки менш впевнені в собі, особливо на керівних посадах", - сказала Діана Біліморія, завідувач кафедри організаційної поведінки Школи менеджменту Weatherhead, Університет Кейс Вестерн Резерв. Її дослідження зосереджуються на тому, як компанії можуть сприяти кар’єрному розвитку жінок та меншин, а також вона викладає курси в шкільній лабораторії лідерства для жінок у STEM.

Вищі особи можуть припустити, що жінки не бажають подорожувати, оскільки у них є діти, тому вони просто не пропонують такої можливості.

Жінки пропускають завдання з розтяжки, які дозволяють їм здобути нові навички та поставити їх у чергу на нові посади, сказала Біліморія. Вищі особи можуть припустити, що жінки не бажають подорожувати, оскільки у них є діти, тому вони просто не пропонують такої можливості. Менеджери також іноді вагаються запропонувати необхідні відгуки, які допомогли б жінкам досягти успіху в нових завданнях. "Знову ж таки, це ніхто не навмисно каже:" Я не збираюся давати вам відгук ", - сказала Біліморія. "Це скоріше несвідомий вид патерналізму".

Заборона упереджень

Деякі упередження настільки тонкі і такі несвідомі, що жінки можуть навіть не усвідомлювати їх.

Юла Скотт Байное та Дженні Ендел, ведучі подкасту, Бойові тактики для вашого сексистського робочого місця. KUOW Photo / Меган Фермер

"Іноді робота може викликати відчуття, що вам потрібно запитати дозволу користуватися ванною кімнатою", - сказав Скотт Байно. "Коли у вас менструація, це може зайняти стільки роботи". Дрес-коди також віддають перевагу чоловікам, сказала Яндель: "Прийняті параметри того, що потрібно для того, щоб чоловік виглядав професійно в різних середовищах, різні, і це легше зустріти, ніж для жінки", - сказала вона. "І це дешевше". (А іноді просто не вистачає скафандрів у вашому розмірі.) Крім того, жінкам часто доводиться брати з собою більше одягу для боротьби з офісною температурою, призначеною для чоловіків. "Жінки мають на партах светри та хустки та все інше лайно", - сказала Яндель. "Для цього є причина, і це сексизм".

"Іноді робота може спричинити відчуття, що вам потрібно запитати дозволу користуватися ванною кімнатою".

Нещодавно Glassdoor опублікував свою доповідь про гендерну різницю в оплаті праці. Результати? Це стає краще, але все одно можуть знадобитися десятиліття, щоб жінки отримали однакову оплату за рівну роботу. Однак у деяких випадках жінки роблять більше. Часто від них очікують, що вони зможуть взяти слабкість під час співпраці та виконати “службові роботи по дому”, як миття посуду в кімнаті для перерв на робочому місці. Хоча статистика, яку часто використовують для розмови про гендерну різницю в зарплатах, становить 83 відсотки, насправді це середній показник. Білі жінки насправді заробляють більше, ніж афро-американські та іспаномовні чоловіки та жінки, за даними Pew Research. Компанії часто заохочують дотримання таємниць заробітної плати, але Glassdoor має інструмент, який може допомогти вам визначити, скільки заробляють люди з вашим досвідом та у вашому місті. "Одним із способів, як ми рекомендуємо роботодавцям створювати та розвивати культуру, яка справді подобається як чоловікам, так і жінкам, є забезпечення того, щоб усі в компанії отримували однакові зарплати за рівну роботу", - сказала Сара Стоддард, аналітик кар'єрних тенденцій Glassdoor. На сайті також є інструменти, що допомагають роботодавцям вивчити та усунути гендерні розриви в оплаті праці, що існують у їх компанії.

Мережеві

Інший спосіб поліпшити жіночу культуру - це мати більше жінок. "Це не формула, коли ви ставите одну жінку на дошку або ви ставите одну жінку до команди вищих керівників, і тоді все змінюється", - сказала Біліморія. Якщо це лише символічна позиція, і вона не наділена повноваженнями робити реальні зміни, то жінки нижче неї не отримають жодної реальної вигоди. "Я думаю, що наявність лише однієї або дуже малої меншини робить на них великий тиск", - додала вона. "Йдеться про критичну масу". Створення можливостей для спілкування жінок не тільки приносить їм користь, але і надає роботодавцям можливість забезпечити свій конвеєр більш різноманітними кандидатами.

Особливо це стосується технологічних компаній. Біліморія пропонує, щоб вони відправляли жінок, які займаються комп'ютерним програмуванням та подібними ролями, до шкіл та коледжів. "Вони можуть слугувати взірцем для наслідування та дійсно допомагати ділитись своєю роботою як захоплюючу, інноваційну та сприяючу суспільству", - сказала вона. Це може допомогти в боротьбі зі стереотипом щодо технологічних компаній, одержимих роботою та соціально незграбних.

???????????? Америка, де фраза "створений рівним" коли-небудь застосовувалась лише до тих, хто знаходився в залі засідань, ха-ха. //t.co/mdMiof0dHi

- Еула Скотт Байно (@EulaScottBynoe) 2 квітня 2019 р

Менші компанії, які не мають ресурсів для таких мереж, можуть сигналізувати в процесі найму про те, що вони шукають різноманітних кандидатів. Навіть мова в посадових інструкціях може ненавмисно відмовити жінок подавати заявки. Можливо, ви відчуваєте себе менш “рок-зіркою”, а більше, ніби у вас є атмосфера співака та композитора. Зустріч із повною кімнатою чоловіків під час співбесіди також надсилає повідомлення. "Одним із способів допомогти знайти різноманітних кандидатів, особливо жінок, є залучення більшої кількості жінок до вашого процесу найму та процесу прийняття рішень, коли справа доходить до пошуку найкращих кандидатів", - сказала Стоддард.

Зустріч із повною кімнатою чоловіків під час співбесіди надсилає повідомлення.

На додаток до гнучкого графіку, рівної оплати праці, доступу до тренінгів та зворотного зв'язку та чіткого шляху до керівництва, є ще деякі пільги, які Скотт Байно та Яндель мали б у своїй мрії, несексистське робоче місце. Один з них - акцент на результатах над процесом. "По-справжньому назад очікувати, що всі інші впишуться в те, що я прошу від них, тому що так часто кінцевий результат - це більший хаос, травма і тривога", - сказав Скотт Байно. "Мені було б дуже ясно, що є місце, де вам не доведеться розраховувати на виклик", тому жодних текстів та електронних листів поза робочим часом, сказав Яндель. Вона також хотіла б нульової стигми та кращого доступу до послуг з психічного здоров'я. "Я відчуваю, що одна з речей, яка відбувається на багатьох робочих місцях, полягає в тому, що ти відчуваєш, що ти повинен брехати про те, що відбувається в особистому житті", - сказала вона.

На жаль, Скотт Байно та Яндель насправді не купують нерухомість для свого фантастичного робочого місця. Натомість відповідальність за покращення культури робочих місць повинна лягти на менеджерів та власників підприємств, тоді як законодавці вносять законопроекти, які дозволять вирішити такі системні проблеми, як різниця в оплаті праці.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found