Як відкупорити унітаз

як розблокувати унітаз версії 1418303888 shutterstock 141762976 serezniy / 123RF Є кілька речей, страшніших за переповнений туалет. Це може зіпсувати вам підлогу, зруйнувати ваш туалет і зіпсувати ваш день. Іноді в труби потрапляє щось конкретне, але часто засмічений унітаз - це просто результат того, що туалетний папір - та інші звичайні ціни на туалет - накопичуються з часом.

Перший крок - промити унітаз один раз. Чим більше ви будете промивати воду, тим більше води ви додасте в бак, більша частина якої опиниться на підлозі, бо їй нікуди подітися. Якщо ви помітили, що вода не падає, відійдіть від ручки. Наступним кроком є ​​перекриття води в туалет. На шлангу, прикріпленому до стіни, повинна бути насадка. Вимикайте це, доки воно не клацне. Після того, як ви вимкнули воду, ви можете промивати її якомога частіше, якщо відчуваєте необхідність це робити. Візьміть пару гумових рукавичок і покладіть газету або старі рушники навколо основи унітазу, щоб запобігти переливу.

Інструменти для виправлення проблеми

Плунжер

Типи плунжера

Якщо у вас є поршень, процес простіший, але ми розуміємо, що не кожен володіє основним поршнем. Навіть якщо тиробити якщо у вас є один, наявність поршня не означає, що у вас правильний поршень. Якщо у вас є повністю рівна знизу, вона призначена для використання в раковинах. У поршнях унітазу внизу є додаткова частина, яка виступає за дно. Тим не менше, дотримуйтесь інструкцій нижче, якщо у вас правильний поршень.

Крок 1 - Проведіть поршень під гарячою водою, щоб пом’якшити його, щоб він створив краще ущільнення.

Крок 2 - Помістіть поршень так, щоб він охоплював весь отвір отвору внизу вашого туалету. Якщо ви не можете змусити його запечатати, оберніть старий рушник на дні плунжера, але переконайтеся, що він не спускається в отвір і погіршує блок.

Крок 3 - Прокачайте поршень кілька разів, не порушуючи ущільнення. Переконайтесь, що вода все ще знаходиться на кілька сантиметрів вище поршня.

Крок 4 - Швидко витягніть поршень і зламайте ущільнення. Якщо вода йде по каналу, ви очистили засмічення. Якщо ні, продовжуйте занурюватися. Це може зайняти кілька спроб, залежно від того, наскільки впертим є засмічення.

Сантехніка змія

2936507835_27d3b3ed6c_b shandrew / Flickr shandrew / Flickr

Іноді плунжера просто недостатньо. У цих випадках такий серйозний інструмент, як сантехніка, може зробити трюк. Якщо у вас велика проблема і ви не хочете платити за сантехніка, вирушайте до будівельного магазину та забирайте його. Потім виконайте наведені нижче дії.

Крок 1 - Розмотуйте дротяний кінець змії і опустіть кінець у стік.

Крок 2 - Продовжуйте його продовжувати, поки не потрапите в засмічення.

Крок 3 - Покрутіть і рухайте змію, поки вода не почне стікати.

У наші дні є кілька різних видів змій. Найдешевший виконає роботу, але це може подряпати ваш унітаз. Як правило, чим вища якість, тим безпечніше вона буде для вашого унітазу.

Вакуум

Вячеслав Якобчук / 123RF Вячеслав Якобчук / 123RF

Переконайтеся, що у вас є сухий мокрий вакуум, який ви можете забрати на Amazon за ціною близько 30 доларів. Ви можете легко зіпсувати звичайний вакуум, якщо він не справляється з водою. Якщо у вас немає мокро-сухого пилососа, ви, як правило, можете взяти його в оренду в господарському або продуктовому магазині. Виконавши програму, виконайте наведені нижче дії.

Крок 1 - Обмотайте старий рушник навколо шланга, щоб ви могли створити ущільнення в каналізації.

Крок 2 - Вставте його в злив і висмоктуйте воду і, сподіваємось, засмічується.

Ви дізнаєтесь, коли засмітиться, коли вода, що залишилася в мисці, спуститься у стік або ви відчуєте, що щось проходить через шланг. Можливо, доведеться спробувати кілька разів.

Хімічні ви можете спробувати

Не у всіх є плунжери або змії, але є й інші способи послабити засмічення, використовуючи повсякденні предмети побуту. Ці методи, хоча зазвичай дешевші, вимагатимуть чекати, поки хімікати зроблять свою роботу. Це означає, що не слід очікувати негайного виправлення.

Мило для посуду та гаряча вода

27930957165_fc0c122197_b Джулі Яблонскі / Flickr Джулі Яблонскі / Flickr

Матеріали для цього методу збирати найпростіше, оскільки у вас на кухні вже є певне мило для миття посуду.

Крок 1 - Налийте в чашу приблизно чайну ложку мила для посуду. Це не вимагає багато, достатньо, щоб послабити засмічення. Нехай це сидить близько 10 хвилин, щоб спробувати послабити бруд.

Крок 2 - Наповніть каструлю надійними ручками водою і поставте на плиту кипіти, поки мило робить своє.

Крок 3 - Перш ніж вода закипить повністю, зніміть її з плити. Використання окропу може тріснути унітаз, тому, схопивши його безпосередньо перед тим, як він почне пузиріти, забезпечить перенесення без тріщин.

Крок 4 - Обережно візьміть казан від плити і налийте гарячу воду в унітаз приблизно з висоти талії. Сила води повинна бути достатньою для проштовхування засмічення.

Крок 5 - Якщо вода не стікає, дайте милу та теплій воді вбратися в миску.

Залежно від засмічення, цей процес може зайняти деякий час. Можливо, вам доведеться додати більше мила та води, але якщо вода не стікає, це може призвести до того, що чаша переллється.

Харчова сода та оцет

Лимон, харчова сода та оцет

Нарешті, причина використовувати те, що ви дізналися, будуючи вулкан у сьомому класі. Напевно, ви не отримаєте винагороду за хімічну реакцію, розміщену у вашому унітазі, але це знову зробить її придатною для використання.

Крок 1 - Зачерпніть трохи води з чаші, стежачи за тим, щоб сода не повністю просочилася.

Крок 2 - Насипте в миску принаймні половину коробки харчової соди.

Крок 3 - Повільно наливаємо пляшку білого оцту поверх харчової соди. Це буде дуже багато, тому робіть це повільно, щоб не бризкатися.

Крок 4 - Нехай він сидить, пузириться і з’їдає засмічення приблизно 30 хвилин, поки ви наближаєте каструлю, повну води, до кипіння.

Крок 5 - Повільно влийте гарячу воду в каналізацію. Якщо вода стікає, ви вбили засмічення. Якщо воно стікає, але все ще повільно, повторюйте процес, поки він остаточно не змиється.

Хімічні речовини для важких навантажень

Джозеф Белангер / 123RF Джозеф Белангер / 123RF

Цей метод призначений для людей, які не хочуть возитися з домашніми засобами і переходити безпосередньо до хороших речей. Зверніться до будь-якого магазину та придбайте засіб для зливу. Переконайтеся, що це все, що ви можете сміливо використовувати на кераміці, оскільки деякі хімікати можуть з’їсти ваш туалет.

Крок 1 - Зверніться до продуктового або будівельного магазину та придбайте пляшку засобу для зливу.

Крок 2 - Дотримуйтесь інструкцій на зворотному боці пляшки, як правило, це означає, що ви виливаєте пляшку в злив і дозволяєте отруті робити свою справу.

Крок 3 - Через деякий час перевірте, чи не опуститься вода. Якщо цього не сталося, доведеться почекати ще трохи.

Якщо ви випробували всі ці методи і досі не можете очистити миску, можливо, доведеться вкусити кулю і викликати сантехніка, щоб той зняв унітаз зі стіни. Це дозволить зрозуміти, чи проблема закопана глибоко в трубах.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found