Як захистити свій акаунт у Twitter

Twitter, здається, є легкою мішенню для хакерів. Наприкінці 2019 року акаунт генерального директора Twitter Джека Дорсі було зламано, а потім використано для розсилки расистських та антисемітських ретвітів. У дивному повороті подій, які могли статися лише у найвищому періоді 2020 року, у лютого хакерська група під назвою OurMine взяла їхній акаунт у Twitter у Facebook. Зовсім недавно десятки основних акаунтів Twitter були зламані в результаті масової афери з біткойнами. Це лише декілька найбільш гучних хакерів.

Ця новина може залишити побожного користувача Twitter трохи нервовим. Хоча немає надійного способу утримати хакерів, але ви можете зробити свій рахунок набагато безпечнішим. Ось як захистити свій обліковий запис у Twitter.

Дівчина з зламаним акаунтом у TwitterРозумний пароль

Спочатку розглянемо найпростіший крок: вдосконалення пароля. Змініть свій пароль, щоб він відрізнявся від будь-якого іншого пароля, який ви використовуєте, і зробіть його якомога випадковішим із великими літерами, малими літерами, цифрами та символами. Крім того, зробіть свій пароль довгим. Twitter рекомендує пароль довжиною не менше 10 символів. Якщо спроба запам’ятати хиткий пароль вас лякає, придбайте хороший менеджер паролів, щоб безпечно зберігати всі ваші паролі.

Отримавши чудовий пароль, переконайтеся, що його неможливо легко змінити - перед зміною виберіть параметри, які вимагають адресу електронної пошти або номер телефону. Ось як налаштувати цю функцію безпеки:

 • Увійдіть у свій акаунт.
 • Якщо ви використовуєте веб-переглядач, натисніть Більше в меню ліворуч на екрані.
 • Якщо ви використовуєте додаток, торкніться свого Значок профілю у верхньому лівому куті.
 • Вибирайте Налаштування та конфіденційність> Обліковий запис> Безпека.
 • Поставте галочку навпроти Захист від скидання пароля варіант.
 • Щоб закінчити, введіть свій пароль і виберіть гаразд.

Використовуйте двофакторну автентифікацію

Потім налаштуйте свій обліковий запис для використання двофакторної автентифікації. Цей захід безпеки робить так, що до вашого облікового запису можна отримати доступ лише за умови введення пароля і код або ключ безпеки для підтвердження вашої особи.

Ось як це налаштувати:

 • Увійдіть у свій акаунт.
 • Якщо ви використовуєте веб-переглядач, натисніть Більше в меню ліворуч на екрані.
 • Якщо ви використовуєте додаток, торкніться свого Значок профілю у верхньому лівому куті.
 • Вибирайте Налаштування та конфіденційність> Обліковий запис> Безпека> Двофакторна автентифікація.
 • Виберіть, який вторинний метод ви хотіли б використовувати, щоб ідентифікувати себе під час входу.

Бути розумним

Хоча наведені вище кроки захистять ваш обліковий запис від більшості хакерів, вам слід пам’ятати ще кілька речей. Якщо на вашому комп’ютері є вірус, хакер може скористатися ним для доступу до вашого облікового запису. Обов’язково використовуйте сучасний захист від шкідливих програм на своєму комп’ютері, щоб запобігти подібному злому. Поєднавши всі ці поради разом, ваш акаунт у Twitter повинен бути дуже захищений від будь-яких потенційних хакерів.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found