Як знайти та видалити сліпі місця Wi-Fi

як видалити wi fi сліпі плями wifi Проблеми бездротового Інтернету Ijansempoi / Shutterstock є одними з найбільш неприємних для вирішення, як через велику кількість потенційних проблем, так і коли ваш Інтернет не працює, може бути важко знайти рішення. Навіть гірше, у деяких кімнатах вашого будинку ваші функції бездротового зв’язку можуть бути чудовими, а в інших - ні. Існує декілька способів збільшити діапазон і швидкість Wi-Fi, але якщо це лише одна кімната або один кут однієї кімнати, можна виконати кілька кроків, щоб визначити та вирішити цю проблему.

Діагностування проблеми

Перш ніж почати свердлити отвори у стіні для прокладання кабелів Ethernet, вам слід точно визначити, в чому проблема вашого з’єднання Wi-Fi. Незалежно від вибраного пристрою, у вас є варіанти виявлення потенційних проблем у вашій мережі, і вам краще перевірити мережу на пристрої, яким ви будете користуватися найбільше. В ідеалі ноутбук покаже вам найбільш детальну інформацію та найширший доступ до програмного забезпечення, а також дозволить виявити відповідні проблеми в проблемних областях.

На ноутбуці inSSIDer - чудовий платний варіант пошуку та вирішення проблем. Якщо першочерговим завданням є забезпечення повноцінної роботи Інтернету, то на програму варто звернути увагу, оскільки вона покаже вам сусідні суперечливі канали, виявить проблемні пристрої та допоможе у виявленні сліпих зон та розміщення маршрутизатора. Якщо ви просто намагаєтеся виправити діри, є кілька варіантів безкоштовного програмного забезпечення, які повинні виконати цю роботу. Акриловий аналізатор Wi-Fi має безкоштовну версію, яка повинна бути більш ніж достатньо повною для основного користувача, відображаючи виявлені мережі та використання каналів у реальному часі.

Екран мережі Wi-Fi для діагностики

Для Android Wifi Analyzer - це безкоштовний, добре розроблений додаток, який може показувати вам мережі та канали, а також графік міцності з’єднання з часом, коли ви рухаєтесь по дому. Як додатковий бонус він працює на вашому планшеті або смартфоні, тому вам не доведеться ніяково носити ноутбук, намагаючись перевірити сигнал.

Для iOS, Apple насправді має власне програмне забезпечення, доступне в магазині додатків, яке дозволяє легко сканувати та переглядати інформацію про доступні бездротові мережі, а також бачити розповсюдження каналу для можливих перешкод. Функціональність дещо прихована, але якщо ви завантажите на свій телефон програму Airport Utility і перейдете в область глобальних налаштувань програми, ви можете ввімкнути сканер Wi-Fi. Повернувшись у програму, просто торкніться Сканування Wi-Fi у верхньому правому куті, щоб побачити, які мережі поблизу.

Розміщення маршрутизатора

Одним з найпростіших способів покращити потужність сигналу Wi-Fi є переміщення місця розташування маршрутизатора, щоб у повній мірі використати його потужність сигналу. Стіни, аквариуми, мікрохвильові печі, навіть великі домашні тварини можуть перешкоджати сигналу, тому важливо ретельно продумати свої варіанти та протестувати різні місця розташування. За розміщенням маршрутизаторів є кілька послідовних напрямків, з яких слід почати.

Незважаючи на те, що ви сидієте там на своїй книжковій полиці, якщо ви хочете отримати сильніший сигнал, це допоможе перевернути маршрутизатор вертикально. Якщо у нього є гнучкі антени, ви можете просто повернути їх вгору, щоб покращити потужність сигналу. Якщо ваш маршрутизатор не має такої функції, тим не менше, велика різниця спрямовувати тильну сторону маршрутизатора прямо вгору. Ви можете встановити його на стіну, щоб як підняти висоту, так і правильно орієнтуватися, але обов’язково перевіряйте сигнал навколо будинку, перш ніж вкручувати його в стіну. Це також допоможе відвести маршрутизатор від загальних джерел перешкод, таких як телевізори та мобільні телефони, не турбуючись про те, щоб розмістити його в правому куті.

Хоча сигнал сусідів Wi-Fi може заважати вашому (ми до цього дійдемо за хвилину), є й інші пристрої, які можуть легко перешкодити хорошому зв’язку. Бездротові телефони, няні дитини та бездротові комплекти динаміків можуть працювати на частоті 2,4 ГГц і переплутувати ваш сигнал Wi-Fi, якщо ваш маршрутизатор працює в цьому діапазоні (і більшість із них). Існує ще більша кількість звичайних побутових пристроїв, які можуть перешкоджати вашому доступу, і до списку входять відкривачки гаражних дверей, мікрохвильові печі, автосигналізація та пристрої Bluetooth, тому краще взагалі тримати його подалі від будь-якої іншої електроніки.

Конфліктні канали

Усі сигнали Wi-Fi працюють на встановленому діапазоні частот, і в межах цього діапазону є набір каналів, які не дозволяють пристроям, що знаходяться поруч, використовувати однакові частоти. Ці канали легко змінюються в налаштуваннях маршрутизатора і є простим способом уникнути конфліктів та підвищити рівень сигналу.

З одинадцяти каналів, доступних для стандартних трансляцій Wi-Fi, найпоширенішим налаштуванням за замовчуванням є 6, хоча маршрутизатори вищого класу можуть бути встановлені для автоматичного сканування та перемикання на найбільш відкритий канал через встановлені інтервали. Тільки канали 1, 6 та 11 взагалі не перекриваються між собою, але зазвичай це канали за замовчуванням для маршрутизаторів, коли вони виходять із коробки. Запустивши сканування, ви зможете знайти діапазон каналів, які найменш використовуються у вашому регіоні, ви можете налаштувати маршрутизатор на трансляцію на найтихішій частоті.

Сканування каналу Wi-Fi

У наведеному вище прикладі ви хочете встановити для каналу маршрутизатора значення 3 або 4. Хоча у вас більше перешкод на зовнішніх кінцях спектра, основна частина впаде в точці з відносно низьким використанням. Якщо ви берете свій ноутбук або портативний пристрій туди, де у вас виникають проблеми, ви можете визначити перешкоди саме в цьому місці та вибрати правильний канал.

Апаратне забезпечення

Якщо у вас великий будинок, або, незважаючи на те, що все вище, ви все ще не можете отримати сильний сигнал, можливо, вам доведеться розглянути можливість налаштування бездротового ретранслятора або мосту. Вони продаються з цією явною метою, або якщо у вас є старий маршрутизатор, ви можете покласти на нього нове програмне забезпечення. Хоча бездротовий міст дозволяє вам вловлювати бездротовий сигнал і виводити його на дротовий пристрій, ретранслятор прийме наявний сигнал Wi-Fi і ретранслює його, або з тією ж назвою, що і інша мережа, або окрема.

Ви також можете розглянути адаптер живлення. Якщо у вас є запасний слот для стіни поблизу маршрутизатора, ви можете підключити адаптер до стіни, а потім підвести до нього кабель Ethernet. Проведення зазначеного кабелю до мережевого комутатора змусить єдиний адаптер живлення працювати з численними робочими столами. Адаптер забезпечує мережеве підключення через дроти у вашому домі, але вам потрібно буде вставити їх у стіну, а не в розетку, щоб вони працювали. Вони не мають такої високої теоретичної швидкості, як з’єднання Wi-Fi, але якщо у вас є проблеми, які ви просто не можете обійти, наприклад, бетонні стіни, це може бути вашим єдиним варіантом. Залежно від швидкості вашого Інтернету, ви, можливо, фактично не помічаєте жодних обмежень у вашій швидкості через це.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found