Як їздити по снігу

Водіння по снігу може залякати. Ви не бачите, що попереду у вашої машини, ви втрачаєте зчеплення щоразу, коли намагаєтесь рухатися в будь-якому напрямку, і вам доводиться турбуватися про те, що інші автомобілісти заносяться до вас, як хокейна шайба. На жаль, ми не можемо вам допомогти з цим останнім пунктом, але є способи переконатись, що ви можете бачити навколо себе, і дістатися до пункту призначення, спрямованим у правильному напрямку. Повірте нам; це не так страшно, як це звучить.

Подальше читання

  • Зимові поради щодо водіння
  • Як зимувати свою машину
  • Найкращі машини для снігу

Якщо ви плануєте дорожню поїздку цієї зими - або просто живете десь із великою кількістю снігу - не думайте, що надягання ланцюгів на шини буде достатнім (хоча це важливий перший крок); знання правильних справ, які слід робити під час руху за зимової погоди, може врятувати вас від нещасного випадку. Поки ви можете взяти урок зимової їзди, ми склали список порад, яким ви можете керуватися, щоб безпечно їхати, коли сніг почне падати. Окрім того, ось короткий посібник, в якому детально описується, як одягнути ланцюги для снігу.

Сядьте прямо

Гарна постава важлива не тільки для уникнення болю в спині - вона також може допомогти вам краще керувати автомобілем. Розклавшись на своєму сидінні, рульове управління може бути ускладненим, це проблема, якщо раптом ви потрапите на пляму. Відрегулюйте своє місце так, щоб ви сиділи прямо.

Гальмуйте по прямій

Справжнє життя - це не Маріо Карт, в кращу сторону чи в гіршу сторону, тому не натискайте на гальма, повертаючи. Гальмуйте, поки ваша машина їде по прямій, так що машина рухатиметься повільніше, коли ви повороті. Обов’язково відпускайте гальмо під час повороту, щоб уникнути заносу.

Подивіться на пункт призначення

Не дивіться на те місце, куди хочете поїхати, а не на те, куди зараз їде машина. Якщо ваша машина ковзає, і ви дивитесь у напрямку, в якому вона рухається, ваші руки можуть також дрейфувати на кермі.

Гальмуйте перед тим, як вам потрібно

Коли дорога гладка, гальма можуть не зупинити вас раптово. Почніть гальмувати рано, щоб ви могли вчасно повністю зупинитися. Краще гальмувати раніше, застосовуючи менший тиск на педаль, ніж чекати до останньої хвилини і стукати ногою вниз.

Дайте машині перед собою багато місця

Завжди важливо уникати задніх шляхів на дорозі, особливо в зимових умовах. Тримайте вдвічі більшу відстань між собою та машиною попереду, ніж зазвичай. Таким чином, якщо вони натиснуть на гальмо або почнуть обертатися з-під контролю, ви встигнете уповільнити рух або збитися з дороги.

Не забивайте елементи управління

Коли ви боретеся зі стихією і раптом відчуваєте, що ви не контролюєте себе, натискання на гальмо - це природна реакція. Однак легкий дотик важливий під час руху по снігу. Легкість у тому, що ви робите, будь то гальмування, регулювання дроселю тощо. Один виняток: якщо ваш автомобіль починає ковзати, можливо, вам доведеться швидко здійснити зустрічне керування, щоб контролювати ситуацію.

Переконайтесь, що бачите

Їзда навколо з туманними вікнами та снігом на лобовому склі - чудовий спосіб запхати машину у задній кінець міського автобуса. Візьміть додаткові п’ять хвилин, щоб повністю очистити сніг та лід від свого автомобіля, перш ніж виїжджати, і увімкніть дефоґер за необхідності. Зимова погода - це не привід їздити наосліп.

Мати при собі аварійний комплект

Цей момент особливо важливий, якщо ви часто їдете у сільській місцевості. Запакуйте ковдру, грілки для рук, міцну мотузку, кабелі-перемички, основні інструменти, запальничку, закуски, кльош для дороги, олівець та папір у картонну коробку і зберігайте в багажнику. Швидше за все, вам нічого з цього не знадобиться, якщо ви їдете через Манхеттен, але це може зробити вашу поїздку набагато менш пекельною, якщо ви плануєте похід через Міннесоту посеред зими. Переконайтеся, що у вас є зарядний пристрій для стільникового телефону.

Якщо вам не комфортно, залишайтеся вдома

Якщо вам не подобається ідея їздити по снігу або якщо дорожні умови справді жахливі, залишайтеся вдома. Зачекайте, поки шторм пройде, і дайте місту, що встигнете, орати дороги. Деякі поїздки є терміновими, і їх не можна затримувати, але якщо на землі є ступня снігу, а під нею - шар льоду, розумніше з’їсти Рамен вдома, ніж вийти перекусити.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found