Пасхальне яйце Tesla Model 3 - Подробиці, Відео, Як отримати доступ

Tesla Model 3 червонийМодель Tesla 3 настільки вдосконалена, що може їздити на поверхні Марса. Ну, начебто. Калифорнійська компанія вбудувала кілька писанок в інформаційно-розважальну систему автомобіля, і одна з них перетворює свій сенсорний екран на карту Червоної планети.

Писанки не згадувались під час масової вечірки, яку Тесла організував минулого тижня, щоб відзначити початок виробництва моделі 3. Розмова про них з тисячами людей перевершила б мету; вони просто стали б особливостями, як-от гама або кольори фарби. Натомість вони були виявлені через відео, опубліковане на YouTube членом правління Tesla Стівом Юрветсоном. Йому належить найперша модель S, і йому пощастило стати одним з перших 30 клієнтів, які прийняли модель 3.

Він отримує доступ до меню писанок, просто натискаючи на масивний, схожий на телевізор сенсорний екран. Тут з’являється картка з написом „About Your Tesla”, яка відображає інформацію про автомобіль, таку як номер VIN та пробіг. Це навряд чи варто писанки, але дайте йому кілька секунд і з’явиться друга, цікавіша листівка. На ньому виблискують блискітки, ікона Марса, ікона коров’ячого дзвоника та ікона зображення єдинорога. Саме тоді речі починають ставати цікавими.

На жаль, натискання значка «Марс» не призводить до появи цукерки з приладової панелі. Техніка в машині ще не зовсім там. Натомість він перетворює карту навігаційного екрану на карту Марса і замінює курсор на марсохід Curiosity, якого не слід плутати з британським типом Rover, відомим продуванням головних уборів. Цікавість рухається вздовж поверхні Марса, коли модель 3 орієнтується в русі, даючи водіям смак досліджень космосу.

Піктограма єдинорога відкриває основне програмне забезпечення, схоже на Microsoft Paint, яке пасажири спереду можуть використовувати для каракулей або створення нотаток. Ця функція вже доступна на Model S, а також інші розумні та розважальні писанки. На жаль, Юрветсон не досліджує, що робить піктограма "більше коров'ячого дзвінка", тому нам доведеться почекати, поки хтось інший вирішить.

Однією з найкрутіших частин володіння Tesla є бездротове оновлення програмного забезпечення. Tesla регулярно випускає нові версії своєї інформаційно-розважальної системи, і можна впевнено стверджувати, що принаймні деякі з них включатимуть нові писанки, які власникам потрібно буде шукати.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found