Як National Geographic знаходить фальшиві фотографії

як nat geo знаходить підроблені фотографії Національне географічне товариство Коли в 1982 році National Geographic перемістив піраміди з обладнанням для раннього редагування, цифрове редагування фотографій було в зародковому стані. Сьогодні Photoshop є звичним явищем, а підроблені фотографії набагато важче помітити. Сьюзен Голдберг, головний редактор Nat Geo, нещодавно розповіла, де журнал стоїть на маніпульованих зображеннях і як їх помічає.

Концепція виявлення підробки проста - Nat Geo запитує файли RAW. Незважаючи на існування обхідних шляхів, фотографії у форматі RAW відстежують зміни, внесені до зображень. З метаданими виявити фальшиву фотографію RAW простіше, ніж спостерігати за зміненим JPEG. Оскільки тип файлу RAW відрізняється між камерами, просте “Зберегти як” є неефективним обхідним шляхом.

Єдине коригування Photoshop, яке дозволяє публікація, - це зміни, які показують, як фотограф бачив реальну сцену.

Незважаючи на те, що надання файлів RAW може бути простим методом, Голдберг каже, що виявити змінені зображення не завжди так просто - і частина цього пов’язана з пошуком, де провести лінію. Єдине коригування Photoshop, яке дозволяє публікація - це зміни, які показують, як фотограф бачив реальну сцену. Наприклад, камера може не завжди точно знімати кольори, або через неправильний баланс білого, або через обмежений діапазон датчиків цифрової камери. З іншого боку, переміщення об’єктів та додавання або видалення елементів зі сцени швидко призведе до відхилення зображень.

Поряд із зміненою фотографією піраміди 1982 року, нещодавня суперечка, пов’язана із використанням Photoshop Стівом МакКарі, також показала, що зображення, яке він зробив для обкладинки, було змінено шляхом клонування частин фону, щоб горизонтальний кадр помістився у вертикальному просторі.

"У цифрову епоху, коли легко маніпулювати фотографією, важче, ніж будь-коли, забезпечити, щоб зображення, які ми публікуємо, будь то на папері чи на екрані, відображали реальність того, що фотограф побачив у своєму видошукачі", - сказала вона. написав.

Хоча перехід до оригінальної фотографії RAW допомагає ідентифікувати докторовані зображення, ця процедура не завжди доступна. У 2010 році журнал опублікував фотографію своїх співавторів Your Shot, щоб пізніше дізнатися, що зображення було змінено.

Якщо фотографія у форматі RAW недоступна, Голдберг каже, що фірма задає багато детальних запитань щодо знімка - навіть якщо фотографія, про яку йдеться, є стоковим зображенням чи внеском до вашого знімка. Журнал також запитує у письменників оригінальні нотатки.

Хоча Голдберг запевняє, що журнал прагне не повторювати минулих помилок (наприклад, змінювати фотографію горизонтальної піраміди в 1982 році, щоб відповідати вертикальному простору обкладинки, насправді зближуючи піраміди), вирішення питання, де провести лінію, все ще залишається питанням думки. "Один із наших фотографів нещодавно взяв участь у фотографії на конкурсі", - написала вона. «Він був відхилений як надмірно оброблений; наші редактори, навпаки, побачили ту саму фотографію і вважали, що це нормально. Ми його опублікували. Ми мали рацію, чи судді змагань мали рацію? Це тема, яку ми можемо продовжувати обговорювати ".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found