Як заблокувати Mac

як заблокуватиНа екрані блокування потрібно ввести пароль або код для відновлення роботи на комп’ютері. Хоча мобільні пристрої Apple пропонують безліч опцій блокування екрану, MacBook лише починає наздоганяти такі функції, як TouchID або Apple Watch. Mac заблокується автоматично, якщо ви закриєте кришку, але придумати, як заблокувати її, коли ви відступаєте на мить, не так інтуїтивно, як ви думаєте.

На щастя, там є способи увімкнути екран блокування та керувати ним за допомогою ярликів та команд. Не турбуйтеся про те, щоб більше ніколи не відходити від свого Mac! Просто дотримуйтесь нашого посібника та дізнайтеся, як заблокувати Mac.

Встановіть блокування паролем

Деякі пристрої Mac не блокуються автоматично, коли ви перекладаєте їх у режим сну. Все, що потрібно зробити, це натиснути клавішу, і комп’ютер знову ввімкнеться. Це може бути проблемою, якщо ви регулярно не виходите з системи, але все ж хочете захистити свої дані! Щоб вирішити проблему, вам потрібно перетворити екран сну в режим блокування. На щастя, це легко зробити - ось що робити.

Крок 1: Почніть з переходу до Системні налаштування. Ви можете або шукати його, або перейти до свого меню Apple і вибрати значок шестірні.

Крок 2: Звідси виберіть Безпека та конфіденційність. Коли це вікно відкриється, переконайтесь, що ви знаходитесь у Загальні розділ, який повинен бути першою вкладкою.

Крок 3: Перший розділ в Загальні це все про ваші паролі. Ви побачите кілька прапорців, які можна поставити тут. Перший варіант говорить “Потрібен пароль після сну або заставки. " Виберіть цей варіант.

Крок 4: Існує спадне меню, яке дозволяє вибрати, коли вмикається функція блокування, десь від кількох секунд до восьми годин. Виберіть варіант, який є для вас найбільш розумним - наприклад, якщо заставка часто вмикається, коли ви думаєте, можливо, вам доведеться зачекати на екрані блокування кілька секунд перед активацією. Якщо ви хочете негайно заблокувати екран, виберіть "Негайно”Варіант. Ось так!

Оскільки це блокування також впливає на заставки, можливо, ви захочете відвідати налаштування заставки та переконатися, що вони є прийнятними, знаючи, що вам доведеться вводити свій пароль кожного разу, коли він увімкнеться.

Крім того, якщо ви намагаєтесь внести будь-які інші зміни до своїх паролів, включаючи зміну часу або вимкнення екрана блокування, вам потрібно буде ввести пароль. Спробуйте це лише в тому випадку, якщо ви знаєте пароль для вашого профілю.

Використовуйте ярлики

Клавіатура MacBook

Тепер ви ввімкнули екран блокування для свого комп’ютера! Але ви хочете зробити все ще простіше? Є ярлики, які можуть допомогти, якщо ви не хочете вручну переводити Mac у режим сну кожного разу, коли ви його залишаєте. Це може бути корисно, якщо ви стрибаєте підбігти до ванної кімнати, але все ж хочете бути в безпеці (і у вас немає MacBook, де можна просто закрити кришку).

Ярлик для переведення Mac в режим сну є Контроль, Shift, та Потужність Кнопка. Якщо у вас старіша клавіатура MacBook або Mac, ви можете використовувати утримання Контроль, Shift, та Видалення медіа кнопку. Тримайте ці три клавіші натиснутими, і ваш комп’ютер негайно перейде у режим сну.

Якщо вам подобається цей ярлик, трохи потренуйтеся і починайте використовувати його, коли встанете. Але будьте обережні! Інші подібні ярлики автоматично закриють усі ваші програми або вимкнуть ваш Mac. Ви не хочете, щоб пальці зісковзнули і дізналися, що ви просто втратили роботу.

Заблокуйте окремі документи

Якщо ви серйозно стурбовані тим, що хтось возиться з вашою роботою, ви можете зробити крок далі і заблокувати окремі документи. Клацніть правою кнопкою миші на будь-якому конкретному документі та виберіть Отримати інформацію. Це відкриє вікно з низкою опцій для зміни документа. Якщо ви хочете зробити його доступним лише для читання, виберіть Заблоковано.

Якщо ви хочете заблокувати відкритий документ, клацніть правою кнопкою миші заголовок документа у верхній частині вікна. Якщо ви хочете змінити дозволи, перейдіть до Спільний доступ та дозволи, і виберіть, які профілі можуть змінити документ. Існують інші способи захисту документів, але це один з найпростіших, якщо у вас недостатньо часу.

Останні повідомлення