Fon робить офіційний запуск у США і приносить із собою новий маршрутизатор Fonera

fon і fonera запускають wifi shutterstock 81988132

Бар'єри між споживачами та постійно існуючим Wi-Fi руйнуються і швидко. Точка доступу або бездротова мережа майже постійно доступні: кав’ярні, ресторани, аеропорти, автобуси, поїзди, парки, театри, універмаги, стадіони, літаки.

Wi-Fi швидко стає демократизованою економікою. Тепер, коли Інтернет і навіть Facebook багато хто вважає правом людини, є сенс припустити, що засоби, за допомогою яких ми отримуємо ці речі, повинні ставати дедалі доступнішими.

Тим не менше, пустеля Wi-Fi викликає серйозне занепокоєння, і є чимало проблем із поточними провайдерами, які утримують людей без Wi-Fi - тож, якщо вона стане демократизованим інструментом мас, система, за допомогою якої ми закуповуємо він повинен еволюціонувати. Це ідея Фон.

"Це спосіб для людей ділитися своїми мережами так, щоб їм було зручно та безпечно".

Фон був заснований в 2006 році і з тих пір був зайнятий поширенням своєї бізнес-моделі "дай трохи, отримай багато", головним чином в Європі. Економіка спільного використання виб’є кров з каменю, і Фон застосовує цю концепцію до Wi-Fi. Надішліть гроші на наявний у своїх маршрутизаторів Wi-Fi користувачів, використовуючи два сигнали; приватний для власника маршрутизатора та інший для користувачів мережі Fon. Власник оригінальної мережі ніколи не страждає від повільної пропускної здатності або будь-яких інших перевантажених мережевих проблем, оскільки вони працюють за власним сигналом, утримуючи їх від усього, що роблять інші користувачі Fon. Користувачі цих "загальнодоступних" мереж входять через веб-сторінку, вводять створені облікові дані Fon, аутентифікуються та підключаються - подібно до того, як ви знаходитесь в аеропорту чи Starbucks.

Завдяки способу налаштування Fon, це технічно найбільша мережа Wi-Fi у світі з 12 мільйонами гарячих точок у всьому світі. Звичайно, більшість із них перебувають за кордоном, особливо в Європі та Азії. У Великобританії Fon співпрацює з British Telecom, яка вбудовує платформу Fon у всі свої маршрутизатори, що надає компанії величезну перевагу. Насправді Лондон є представником того, як Фон може ідеально працювати, вміло перекриваючи блок за кварталом міста. "Це майже повсюдно в Лондоні", - каже генеральний директор Fon Ніна Содхі.

фон wifi Лондон

Содхі каже, що засновник Мартін Варсавський мав ідею, перебуваючи в іншому європейському місті: Парижі. «Він сидів у паризькому кафе близько 14:00. у другій половині дня, прагнучи вийти в Інтернет », - говорить Содхі. “Що він побачив, це довгий список сигналів Wi-Fi, які всі були заблоковані. Зважаючи на те, що це був вівторок у другій половині дня, він подумав, що більшість людей зараз навіть немає вдома, і хоча у них повинен бути заблокований Wi-Fi, якби я міг просто знайти спосіб використовувати лише трохи їх Wi-Fi Fi ... "

"Він хотів створити спосіб для людей ділитися своїми мережами так, щоб їм було зручно та безпечно".

І от, народився Фон. Зараз платформа вступає до США, починаючи з Нью-Йорка, де вона вже має деяких членів (переважно тих, хто приймає та емігрує). Вступ включає мережу, а також власний фірмовий маршрутизатор Fonera.

foneraСтриманий маршрутизатор, що коштує 59 доларів США (сумісний із стандартом 802.11n), також підтримує вхід у Facebook, тому ви можете зв’язатись зі своїм обліковим записом. Це не просто швидкий вхід, це спрощує обмін мережею Wi-Fi з друзями… як у вашій столиці “F” Facebook Friends. Коли друзі та родина - будь-хто, з ким ви зв’язані у Facebook - приходять і хочуть зв’язатися, вони одразу ж можуть увійти. Чому легкий обмін? Щоб ви могли викинути ці мільйони липких нотаток, повних 20 символів, які постачальник паролів так часто призначає вам. Фон відчуває, що якщо ви досить близькі, щоб зателефонувати комусь другові, їм можна довіряти, коли ви перебуваєте у вашому домі, щоб користуватися вашим Wi-Fi. Єдиний можливий недолік - це батьки, які хочуть вигнати своїх дітей з Інтернету перед сном і стати з ними друзями на Facebook. Але ми дозволимо вихованню дітей серед нас це зрозуміти.

Звичайно, коли Fon робить свій захід у штаті, він стикається із значним викликом у конкуруванні з існуючими мережами, багато з яких закріплені в кабельному телебаченні та домашньому телефоні (решта, що, сім?) Плани. Щодо цього, Фон каже, що Fonera може працювати як підсилювач Wi-Fi. Райони, які зазнають плямистого покриття, можна виправити, розмістивши там маршрутизатор і налаштувавши його на допомогу вашій мережі, а також сприяючи поширенню досяжності Фона за допомогою другого, "загальнодоступного" сигналу.

fon fb логінЗа останні три роки Fon вже продав понад 4 мільйони Foneras, перш ніж вивести пристрій та його концепцію на ринок Сполучених Штатів. «Я б сказав, що США трохи відстають від Європи та Азії з точки зору Wi-Fi. Якщо ви їдете до Європи, стандартним режимом роботи є використання мобільного телефону та пошук Wi-Fi », - говорить Содхі.

Користувачі США частіше покладаються на дані, але це, звичайно, пов’язано з особистими фінансовими витратами. А також є раніше згадані безплідні країни, де відсутні бездротові мережі. "Ми знаходимося в точці в США, де користувачі знаходять дуже нову та унікальну потребу у Wi-Fi". Зрештою - можливо, дуже скоро - будуть випробувані нові методи. І Фон хоче бути одним із них.

Останні повідомлення