Кращі програми Twitter для ПК та Mac

найкращі версії twitterclients для версії для ПК та Mac 1488383038 Заголовок зображення клієнтів Twitter

Маючи понад мільярд зареєстрованих користувачів, ви могли б подумати, що власний веб-сайт Twitter запропонує трохи більше з точки зору функцій та налаштування - не кажучи вже про гарніший інтерфейс. Він досить м'який та обмежений у функціональності, укладений у незрозумілому дизайні та пропонує інструменти для твірування, перегляду тенденцій та стеження за іншими користувачами. На щастя, існує віртуальна щедрість настільних клієнтів, яка допоможе вам розслабитися і надати вам варіанти, які ви заслуговуєте як завзятий користувач соціальної мережі. Деякі з них перекладені мовними перекладами та чернетками, інші - системами управління кількома обліковими записами та вбудованим попереднім переглядом медіа, але кожна з них легко перевершує елементарні функції, вперше представлені разом із Twitter у 2006 році (незалежно від того, чи ви обираєте фрієвіум або преміум-пропозицію). Найкраще, є якісні клієнти незалежно від вашої операційної системи.

Ось наші вибори для найкращих клієнтів Twitter для ПК та Mac. Незалежно від того, чи будете ви використовувати їх, щоб вибити солодке нічого або слідувати останнім починанням Каньє, вибір залишається за вами. Також перегляньте наші вичерпні посібники про те, як залучити більше підписників у Twitter, як користуватися Twitter та як створити твіттер, якщо ви все ще звикли до тонкощів служби соціальних мереж.

Перейдіть до найкращих клієнтів Twitter для Mac OS X або найкращих клієнтів Twitter для обох платформ.

Ця стаття була оновлена ​​з моменту її первинного опублікування, щоб відображати нові випуски та оновлення програмного забезпечення. Останнє оновлення: 14 квітня 2014 р. Емілі Шиола внесла свій внесок у цю статтю.

Копія банера Windows

Sobees - Безкоштовно

Іноді найкращі речі в житті (Twitter) залишаються непоміченими. Менш відомі, нетрадиційні Sobees існують вже більше п'яти років, замінюючи приватні на публічні незабаром після завершення бета-фази в 2010 році. Незважаючи на відсутність кількох флагманських функцій, які можна очікувати від якісного клієнта Twitter, програмне забезпечення залишається працьовитим та легко настроюється, що дозволяє користувачам включати Facebook та LinkedIn поряд з кількома акаунтами Twitter. Пов’язаний інтерфейс користувача відносно оголений, викладений у систему обміну повідомленнями, управління списком, на додаток до інших помітних опцій, що працюють по висоті лівої сторони вікна, і всі вони оформлені у прозорий макет, вибраний із надійного списку з 16 різних дизайнів. Він може похвалитися простою функціональністю ретвітів та вродженим розміщенням статусу, але, враховуючи, що програмне забезпечення розроблено як всеосяжний звір клієнта в соціальних мережах, воно не пропонує фільтрування твітів, вбудований попередній перегляд чи інші подібні функції, призначені для досвідчених користувачів. . Тим не менш, він простий і стабільний, поєднаний з достатньою кількістю налаштувань інтерфейсу, щоб дати можливість іншим настільним клієнтам заробляти гроші - якби фактична утиліта freemium мала свою ціну.

Sobees (Windows) Sobees (Windows)

Твіет - 3 долари

Не так багато клієнтів Twitter, доступних виключно для Windows 8. На щастя, Tweetium від B-Side Software є однією з найкращих пропозицій на будь-якій платформі, враховуючи полірований інтерфейс та автоматизовану автоматичну подачу. Додаток, також доступний на телефонах з ОС Windows, підтримує більше десятка кольорових схем та індивідуальних шаблонів дизайну, що дозволяє користувачам налаштовувати вікно з портретного режиму на миттєвий вигляд, а також всю садибу додаткових розмірів вікна. Окрім стандартних опцій для розміщення нових твітів та вбудовування сторонніх типів медіа, програмне забезпечення також поєднує автозаповнення імені користувача, закріплені списки, сповіщення про поточні мозаїки та повну інтеграцію з чарівною панеллю Windows Share для спільного доступу до програми та з неї. Він підтримує підтримку декількох вікон, і хоча він не надає користувачам можливості перемикатися між різними часовими шкалами, він надає можливість розбивати певні вкладки та шукати певне ім’я користувача чи твіт. Однак, що робить нове програмне забезпечення чудовим, це швидкість реагування розробника та рівень гнучкості. Програмне забезпечення B-Side заохочує прямі відгуки на своїй сторінці UserVoice, часто видаючи часті оновлення, що відображають бажання користувачів.

Твіет (Windows) Твіет (Windows)

Tweetro + - 10 доларів

Чудові програми ніколи не залишаються безкоштовними надовго. Хоча коли-небудь безкоштовний, Tweetro став найдорожчим варіантом у списку, враховуючи, що компанія була змушена скасувати безкоштовну версію свого програмного забезпечення через правила API Twitter. Однак він залишається всеосяжним та інноваційним вибором, що дозволяє управляти до двох рахунків за одноразову плату або до п’яти, якщо ви вирішите додаткові покупки в додатку. На темній домашній сторінці в стилі метро відображається інформація про ваш профіль поряд із шкалою часу - і окрема шкала часу для фотографій - усіма якими ви можете переміщатися за допомогою вбудованого прокручування вбік. Перегляд профілю розбиває ваші згадки, твіти, списки та вибране, щоб ви могли швидко їх сканувати за допомогою згаданого прокрутки. Ви можете легко отримати доступ до згадувань, вибраних та твітів інших користувачів, коли ви клацаєте їх профіль, а Tweetro + автоматично відображає відповідне посилання безпосередньо біля стрічки профілю, коли ви натискаєте на твіт, що містить вбудоване посилання. Перетягування шкали часу ліворуч від правого кута призведе навіть до мінімізації стрічки, забезпечить зручний доступ до робочого столу, забезпечуючи при цьому автоматичне оновлення програмного забезпечення. Як і Tweetium, спрощений Tweetro + доступний виключно для Windows 8, якщо ви готові заплатити преміум-ціну.

Tweetro + (Windows) Tweetro + (Windows)

Твікі - Безкоштовно

Не будемо ігнорувати слона в кімнаті: Tweeki вимагає, щоб користувачі зареєструвались із безкоштовним обліковим записом Intel і встановили жаль робочий клієнт Pokki, щоб використовувати програмне забезпечення Twitter. Це аж ніяк не ідеально - ніхто не повинен вимагати встановлення платформи, яка, по суті, виконує функцію заміни меню «Пуск» для Windows, - але це не найобтяжливіший, комплексний процес чи програмне забезпечення. На щастя, якщо ви пройдете вищезгадану гикавку встановлення, Tweeki пропонує деякі найосновніші функціональні можливості в елегантному дизайні програми в нашому списку. Мінімалістичний користувальницький інтерфейс далеко не вражаючий і не нав'язливий, одягнений у біло-сірий дизайн і зафіксований на певній, не регульованій ширині, яку обрав розробник. Твіти, прямі повідомлення, списки та інші соціальні взаємодії доступні у верхній частині вікна, а відвертий композитор твітів розміщений у правому верхньому куті для швидкого доступу за будь-якого сценарію. Більше того, Tweeki має вдосконалене скорочення URL-адрес, вбудований попередній перегляд медіа-файлів, міжплатформну синхронізацію, а також сповіщення про значки та банери, що вказують на непрочитані повідомлення тощо. Крім того, стрічка автоматично оновлюється, і програма бездоганно обробляє перемикання між кількома обліковими записами Twitter.

Твікі (Windows) Твікі (Windows)

Наступна сторінка: Найкращі клієнти Twitter для Mac OS X

Копія банера в Mac OS X

Twitteriffic - Безкоштовно / $ 5

Twitteriffic Iconfactory був і залишається одним із найбільш спроможних настільних клієнтів, які коли-небудь прикрасили будь-яку платформу - навіть через сім років після першого дебюту. Хоча точна вартість програмного забезпечення в будь-який момент випадково коливається десь від 3 до 10 доларів, воно завжди має доступну ціну, пропонуючи при цьому потужний набір інструментів, що конкурує з найкращими в нашому огляді. Комбінації клавіш та навігація надійні, що дозволяє користувачам без зусиль керувати шкалою часу та кількома вікнами облікових записів одночасно, тоді як інтуїтивна опція синхронізації гарантує, що ваше відносне положення часової шкали залишається незмінним на різних платформах. Також можна зберігати пошукові запити та списки, переглядати тенденції, а програма навіть має унікальну можливість перекладати іноземні твіти на вашу рідну мову. Інтерфейс користувача також включає дві різні напівпрозорі теми, одну світлу та одну темну, а також можливість легко адаптувати панель інструментів, бічну панель, розмір шрифту, частоту оновлення стрічки, звуки сповіщень та інші прості компоненти, які ви можете змінити. Незважаючи на те, що існує безкоштовна версія програми, вона сильно обмежена у функціональних можливостях і посипана настирливими оголошеннями, зробіть преміум-версію такою, щоб вибрати, якщо така є.

Twitteriffic (Mac OS X) Twitteriffic (Mac OS X)

Ехофон - Безкоштовно / 10 доларів

Колись Echofon був одним із наших клієнтів для Windows і Mac OS X, перш ніж розробник вирішив припинити підтримку Windows і згуртуватися за настільною ОС Apple і мобільними платформами. Нехай хай вас не вражає відсутність міжплатформенної розробки, програмне забезпечення настільки ж безпроблемне та вражаюче, як і тоді, коли воно працювало на декількох настільних платформах. Він виконує всі основи - твітування, ретвітування, обмін повідомленнями, згадування - і може легко синхронізувати всі непрочитані твіти на декількох пристроях, будь то на платформі iOS або Android. Одягнений у голо-сірий дизайн та містить п’ять різноманітних панелей, що проходять вздовж верхньої частини вікна програми, інтерфейс користувача, як слід, відповідає тонкому характеру Mac OS X, пропонуючи прості засоби створення списків, пошуку твітів та доступу до додаткового вмісту в обладнана висувна шухляда браузера. Крім того, програмне забезпечення freemium дозволяє користувачам перетягувати медіа-вкладення (зображення, відео, поточну пісню iTunes, знімки екрана тощо), одночасно пропонуючи одночасне управління кількома обліковими записами, незалежно від того, використовуєте ви преміальне втілення програмне забезпечення або стандартна безкоштовна версія, доступна через App Store. Він не демонструє великого обсягу функцій, але іноді все необхідне - все, що вам потрібно.

Echofon (Mac OS X) Echofon (Mac OS X)

Ківі - безкоштовно / 10 доларів

Повинні бути сумніви, які поєднуються з рекомендацією програмного забезпечення, заснованого на плоді розміром з яйце. Однак привітний клієнт Kiwi - один з найлегших та винахідливих клієнтів у нашому списку, який насичений функціональністю, зберігаючи поступову криву навчання, якої може дотримуватися будь-який користувач Twitter, зареєструвавшись у безкоштовному обліковому записі App.net. Зареєструвавшись у службі соціальних мереж та мікроблогів, користувачі можуть швидко орієнтуватися в основному інтерфейсі Kiwi, використовуючи різні команди клавіатури та власні жести пальцями, що дозволяє швидко переходити між різними вкладками та часовими шкалами з легкістю. Незважаючи на те, що за замовчуванням користувальницький інтерфейс досить базовий, одягнений і сірий і дещо схожий на онлайн-макет Twitter, він також може похвалитися дивовижною кількістю різноманітних тем, з яких можна вибрати. Вбудований попередній перегляд мультимедіа та підтримка центру сповіщень також включені - незалежно від того, яку версію програмного забезпечення, яке ви використовуєте, разом із розширеним пошуковим тегом та директорією користувача для ізоляції окремих твітів, фоловерів тощо. Крім того, він автоматично заповнює імена користувачів після того, як ви почнете вводити текст, має уніфіковану публікацію в облікових записах Twitter та рекламує можливість зберігати чернетки публікацій збоку. А що не любити про іконку ківі?

Екран ківі Ківі (Mac OS X)

Tweetbot - 20 доларів

Tweetbot, безсумнівно, є одним з найкращих клієнтів Twitter, доступних для Mac OS X, але він поставляється з високою ціною, незважаючи на свій скромний, безкоштовний початок. Незважаючи на це, повноцінний арсенал інструментів програми Twitter викликає захоплення, приєднуючи як одновіконне, так і багатовіконне подання, а також підтримку новомодних дисплеїв Retina та поважну синхронізацію iCloud. Tweetbot має майже ту ж функціональність, що і більшість клієнтів із цього списку, але це ексклюзивні інструменти програмного забезпечення, що дають йому перевагу. За бажанням користувачі можуть ігнорувати користувачів, хештеги, клієнти та окремі ключові слова, а також складати збережені чернетки чернетки та вимикати ретвіти. Вбудований попередній перегляд мультимедіа та глибока інтеграція Центру сповіщень також є стандартними, але мало хто з клієнтів підтримує CloudApp, Instapaper та підтримку читабельності, як Tweebot. Темно-сірий інтерфейс може виглядати дещо насиченим, враховуючи вроджену здатність перегляду програмного забезпечення, але програма все одно організовує та виділяє вкладки ліворуч таким чином, що ви ніколи не знаєте, де знаходяться різні елементи програми. Він може бути не таким гладким, стабільним або інтуїтивно зрозумілим, як його мобільний аналог, але це досить близько, якщо ви зможете впоратися з високою ціною.

Tweetbot Tweetbot (Mac OS X)

Наступна сторінка: Найкращі клієнти Twitter для Windows та Mac OS X

Банер для Mac та Windows

TweetDeck (Windows / Mac OS X) - Безкоштовно

Twitter, можливо, зміг інтеграцію з Facebook та мобільні версії TweetDeck, коли він вийшов з APIv1 у липні 2013 року, але версії для настільних комп'ютерів отримали більше, ніж значний ремонт, з моменту першого появи в кінці 2008 року. Це досвідчений додаток, який може похвалитися кількома обліковими записами управління, власні часові шкали та відстеження твітів у режимі реального часу, що охоплюють багатостолбковий інтерфейс програми та власні компоненти. Навігація проста і зрозуміла, враховуючи інтуїтивно зрозумілі команди програмного забезпечення на клавіатурі, тоді як користувацькі попередження та можливість планування твітів на майбутній час публікації збільшують потужність програми, що перевищує можливості подібних пропозицій. Інтерфейс - доступний як у світлій, так і в темній темі - не феноменальний, але він працює за призначенням, надаючи прямий доступ до повідомлень, стрічок активності сповіщень та інших компонентів з лівого боку вікна програми. Крім того, пошук можна фільтрувати на основі різних критеріїв, таких як залучення та тип вмісту, а терміни та користувачі можуть бути відключені, щоб заглушити небажаний шум. Зазначені функції, поряд із здатністю TweetDeck створювати та експортувати часові шкали для персональних веб-сайтів, роблять її набагато більш спроможною, ніж будь-яке інше програмне забезпечення, доступне для обох платформ для настільних ПК.

TweetDeck (Windows / Mac OS X) TweetDeck (Windows / Mac OS X)

Twitter (Windows / Mac OS X) - Безкоштовно

Веб-версія Twitter не пропонує багато функціональних можливостей, а також офіційний клієнт для Windows та Mac OS X. Однак, незважаючи на елементарний підхід до соціальних мереж, він виконує всі основні функції, які ви може знадобитися порівняно невеликий слід. Користувачі можуть переглядати канали Twitter за допомогою кількох облікових записів, відповідати на твіти, надсилати повідомлення та виконувати кілька інших основних функцій в елегантному, безтурботному інтерфейсі. Він також має вбудоване скорочення URL-адрес - хоча користувачі зобов’язані користуватися послугами Twitter - разом із вбудованим попереднім переглядом зображень та програмованими ярликами для створення нових твітів та загальної роботи програми. Як і слід було очікувати, користувачі також можуть переглядати поточні тенденції та інформацію про профіль конкретних користувачів, робити ретвіти та улюблені інші користувачі, а також здійснювати пошук у Twitter, використовуючи хештеги, дескриптори користувачів та подібні пошукові запити. Ця функціональність не перевищує елементарних початків соціальної мережі, але вона представляє майже ідентичний пакет у стислій версії для настільних ПК, доступній без браузера.

Twitter (Windows / Mac OS X) Twitter (Windows / Mac OS X)

Janetter (Windows / Mac OS X) - Безкоштовно

Маючи на вибір понад 27 стандартних тем - і можливість створювати власні з нуля - можна з упевненістю сказати, що Janetter є королем візуальних налаштувань. Він підтримує кілька облікових записів, а також настроювані шрифти та формати відображення, а також включає параметри для відображення вбудованого попереднього перегляду зображень, отримання спливаючих сповіщень про твіти та зміни фонових зображень. Потоки розбивних розмов забезпечують легкий перегляд твітів уперед-назад, тоді як додаткові налаштування для вимкнення звуку слів та програм забезпечують, щоб користувачі бачили лише твіти, які вони мають намір. Крім того, Janetter рекомендує стандартне скорочення URL-адрес, зручне автоматичне заповнення та спливаючий перекладач для швидкого перетворення виділеного тексту на більш доступну мову. Незважаючи на те, що програма іноді виявляє проблеми з належним оновленням каналів, вони, як правило, оновлюються в режимі реального часу, тоді як повідомлення про події постійно інформують користувачів про те, коли за ними стежили або коли їх твіти були вибрані або ретвітовані іншими. Є лише деякі недоліки, крім випадкової метушні, але політика маркерів Twitter періодично заважає час від часу реєструвати Janetter. До цього часу не зважайте на сайт.

Janetter (Windows і Mac OS X) Janetter (Windows і Mac OS X)

Що ви думаєте про наш вибір найкращих клієнтів Twitter для ПК та Mac? Кому ви віддаєте перевагу і чому? Як зазвичай, повідомте нам про це в коментарях нижче.

Останні повідомлення