Як придбати Ethereum

як купити ethereum ethereumgetty01 NurPhoto / Getty Оскільки за останні кілька місяців біткойн продемонстрував приголомшливий ріст, за ним ретельно стежать деякі інші популярні альтернативні криптовалюти, так звані альт-монети. Одним із найбільш захоплюючих з тих, хто має інтригуючий потенціал на майбутнє, є Ethereum. Якщо ви хочете сісти на цей підливний поїзд зараз, ось як купити Ethereum.

Запропонований як потенційний спадкоємець біткойнів у 2014 році, Ethereum та його криптовалютний токен Ether пропонують кілька цікавих функцій, які можуть зробити платформу кращим транзакційним середовищем, ніж деякі її сучасники. Розумні контракти роблять шахрайство та цензуру навіть менш імовірними, ніж з іншими криптовалютами, і блокчейн Ethereum чудово підходить для фінансування за рахунок краудсорсингу, для якого не потрібні сторонні посередники, такі як Kickstarter або IndieGoGo.

Але незалежно від того, чи хочете ви розібратися в технічних характеристиках того, що таке Ethereum та Ether, чи просто хочете придбати їх, щоб заробити на цьому гроші, у цьому посібнику ми проведемо найкращі способи зробити це, тож ви Ви можете швидко зібрати власну колекцію “ETH”.

Покупка на біржі

Можливо, найпростіший спосіб придбати свій перший ефір - це платформа обміну. Вони виконують усю важку роботу, перевіряючи ціни та роблячи фактичну транзакцію за вас. Незважаючи на те, що Ефір відрізняється від біткойнів та інших криптовалют кількома способами, використання біржі робить практику його купівлі нічим не відрізняється.

Але яку біржу слід вибрати? Існують десятки популярних біржових платформ, і кожна з них трохи відрізняється одна від одної. Найпростіша пропозиція - вибрати встановлену та застраховану біржу з повною підтримкою торгівлі ефіром, такою як Coinbase, Kraken або BitStamp, але ви завжди можете скористатися сторінкою обміну Bitcoin.com, щоб переглянути деякі варіанти, щоб вибрати той, який найкраще вам підходить.

Вибравши обмін, ви захочете підписатись на нього. Зазвичай це передбачає підтвердження вашої особи, тому переконайтесь, що у вас є якась дійсна форма ID. зручно. У деяких випадках для здійснення покупок ви зможете зв’язати свій банківський рахунок або дебетову / кредитну картку з сайтом, але деякі вимагатимуть переказу коштів безпосередньо на рахунок у валюті (доларах США тощо) на сайті. спочатку.

Коли ваші реальні гроші готові до роботи, пора фактично здійснити покупку. Деякі сайти пропонують вам більше можливостей, ніж інші, але для більшості ви вводите суму ефіру, яку хочете придбати (або еквівалентну суму фіатної валюти, яку ви готові витратити), і натискаєте кнопку "Купити".

Якщо все піде за планом, ваші інвестиційні кошти будуть вирахувані з вашого рахунку або відповідного гаманця, а ваш ефір буде переведений у відповідний гаманець. Хоча ефір менш сприйнятливий до перевантажень ринку, ніж біткойн, торгівля не завжди відбувається миттєво, тому, якщо ваша криптовалюта не з’являється негайно, дайте їй трохи часу, перш ніж почати турбуватися.

Як тільки він з’явиться, ви можете тримати його для подальшого продажу, обміняти на іншу криптовалюту або навіть використовувати для різних онлайн-транзакцій.

Для тих, кому зручніше використовувати свій смартфон для здійснення фінансових операцій, існують різні програми для смартфонів для деяких великих бірж, і вони можуть стати ще більш зручним досвідом. Виконайте ті самі дії, що описані вище, але натискайте, а не клацайте, і у вас буде купа легкодоступного ефіру під рукою.

Якщо ви плануєте тримати свій ефір протягом тривалого періоду часу або придбали партію, можливо, ви захочете зробити додатковий крок безпеки, щоб перевести свій ефір на рахунок, який не пов’язаний з біржею. Бували випадки, коли біржі зламувались або падали під час екстремальних торгів, тому зберігати свою криптовалюту в більш безпечному гаманці - можливо, навіть у «холодному сховищі» - це хороша практика для серйозних трейдерів.

Купівля через пряму торгівлю

Якщо вся ця біржова торгівля для вас трохи занадто практична, і ви волієте більше говорити про те, звідки береться ваша криптовалюта, можливо, саме ви шукаєте сайти прямої торгівлі або рівноправної торгівлі. для. Вони дозволяють вам укласти угоду з конкретним продавцем, але вам потрібно бути присутнім під час торгів і проводити операцію самостійно. Вони не особливо складні, але перед переходом на кнопку придбання переконайтеся, що ви перевірте всі деталі.

Ще однією перевагою прямих торгів є те, що вам не обов’язково використовувати свій банківський рахунок для фінансування покупки. У разі таких сайтів, як LocalEthereum, ви можете використовувати Paypal, подарункові картки Amazon або навіть готівкою особисто. Якщо ви вже придбали якийсь біткойн, за допомогою якого ви хочете придбати ефір, ви також можете використовувати сайти, такі як Paxful, щоб "продати" його за ефір - але для цілей цього посібника ми припустимо, що ви цього не робите. У цьому випадку LocalEthereum - це найкращий вибір на даний момент, оскільки прямі угоди з ефіром все ще відносно молода концепція.

Перейдіть на домашню сторінку LocalEthereum і перегляньте доступні пропозиції. Є багато різних людей з усього світу, які пропонують Ethereum за різними цінами, тому відфільтруйте результати за місцем розташування або способом оплати, щоб знайти підходящу для вас угоду. Перевірте номери відповідно до активних курсів торгів криптовалютою на такому веб-сайті, як CryptoCompare або LiveCoinWatch, і якщо ви задоволені, натисніть відповідну кнопку "Купити" праворуч.

На цьому етапі вам потрібно буде створити обліковий запис на сайті, щоб продовжити покупку, але це не трудомісткий процес і не вимагає перевірки, яку часто вимагають біржі. Потім ви вступите в зашифровану розмову з продавцем, який обговорить умови угоди. Коли вони будуть щасливі, вони переведуть ефір на депозитний рахунок. Потім ви зробите платіж у будь-якій обраній вами формі, і ефір потрапить у вибраний вами гаманець.

Проблеми конфіденційності та безпеки

Ключовим компонентом LocalEthereum є його конфіденційність, тому, як тільки транзакція буде завершена, історія ваших повідомлень стане недійсною шляхом знищення вашого унікального приватного ключа. Однак, якщо в будь-який момент транзакції одна із сторін не задоволена, може бути викликаний арбітр, який зможе переглядати повідомлення за вашим запитом.

Оскільки локальна мережа, а не операція на великій біржі, є рівноцінною, а LocalEthereum та подібні сайти набагато менш сприйнятливі до уповільнення та збоїв, що відбуваються під час важких торгових періодів. Хоча час передачі ефіру все ще може вплинути, вам не потрібно так турбуватися про блокування валют, якщо сайт недоступний.

Однак, якщо ви вирішили здійснювати особисті операції за готівку чи інший засіб, зауважте, що вам слід дотримуватися тих самих запобіжних заходів, що й будь-яка інша торгівля з незнайомцем. Зустріч у добре освітленому громадському місці - гарна ідея. Хоча навряд чи у вас виникнуть проблеми, ви ніколи не знаєте намірів незнайомців, з якими ви зустрічалися в Інтернеті, доки транзакція не буде завершена.

Останні повідомлення