Як дивитись сьогоднішню прес-конференцію Dell CES 2020

Нарешті вийшов CES 2020, і багато компаній проведуть прес-конференції, щоб продемонструвати всі свої останні інновації. Dell щороку проводить власну прес-конференцію, на якій демонструє свої новітні ноутбуки, ігрові приналежності та інші продукти.

Ось усе, що ви знаєте про те, як слідкувати та слідувати.

Як дивитися прес-конференцію Dell CES 2020

Падіння на третій день тижневого шоу електроніки, Dell проведе свій основний виступ о 10 ранку за тихоокеанським часом у вівторок, 7 січня. Це 13:00. EST.

Ви можете дивитись прес-конференцію в прямому ефірі на YouTube вище, і якщо ви її пропустите, заархівована версія буде доступна для перегляду після її закінчення.

Крім того, обов’язково слідкуйте за цим, слідкуючи за цифровими трендами в Twitter і налаштовуючись на наше цілоденне пряме висвітлення.

Чого очікувати

Компанія Dell вже випустила деякі новини за дні до виставки CES, повідомивши подробиці про новий XPS 13, новий Latitude 9510, нові монітори та концептуальні пристрої. Ви можете очікувати, що велика частина основної доповіді обговорить нововведення в цих сферах.

Представники Dell, швидше за все, поговорять про новий тонкорамний дисплей “4-sided Infinity Edge” на XPS 13, а також про зміни дизайну, такі як нова клавіатура та дещо більший трекпад. Ви також можете розраховувати на новини Latitude 9510, а також деякі подробиці про те, чому Dell називає його "найменшим і найлегшим бізнес-ПК ультра-преміум класу".

Звичайно, буде також згадка про концептуальні продукти, які були попередньо переглянуті за день до основного доповіді. Приурочений до події Microsoft Surface у жовтні 2019 року, раніше було оголошено, що Dell працюватиме на двоекранному ПК. Звичайно, на той час у Dell не було багато специфіки, але ми з тих пір пішли назустріч з тим, що ми зараз знаємо як дві нові концепції від Dell, складаний Ori та дует з двома екранами. Dell, ймовірно, глибше заглибиться в кожну з концепцій і пояснить, що це означає для майбутнього обчислювальної техніки.

Ми обов’язково почуємо більше про ці експериментальні продукти, але хто знає? Можливо, Dell також врятував пару сюрпризів.

Останні повідомлення