Як приватно ділитися паролями за допомогою AirDrop

Паролі, за визначенням, приватні, але часто залишатись такими завданнями є проблемою, і з’явилася бурхлива індустрія, яка захищає ваші паролі - і, отже, ваші дані - від сторонніх очей. Однак бувають випадки, коли ви хочете поділитися паролем з другом або членом родини поблизу, який повинен увійти в один із ваших приватних облікових записів.

Єдиної речі, якої ви ніколи не повинні робити, - це зробити свої паролі простими та легко запам’ятовуватись - адже це легка хакерська наживка. Використання унікальних паролів та їх вимкнення з часом - це хороший спосіб захистити ваші дані. Ні в якому разі не слід повторно використовувати паролі. Маючи це на увазі, ви повинні бути готові ділитися складними паролями, як для вашого банківського рахунку, так і для вашої передплати на Netflix, найбезпечнішим способом.

Надсилання пароля електронною поштою є ризикованим, і багато людей не почуваються комфортно надсилаючи конфіденційну інформацію, навіть за допомогою зашифрованої служби обміну повідомленнями iMessage. Що стосується залишення телефонного повідомлення чи їхнього усного обміну - ці методи мають свої потенційні проблеми. Існує ще один простий спосіб обміну паролями: AirDrop. Ми покажемо вам, як це робиться в iOS 13, хоча ви також можете це зробити в iOS 12 та MacOS Mojave або пізнішої версії. Зверніть увагу, що iOS не дозволяє зберігати паролі на скріншоті, тому ви не можете ділитися ними таким чином.

Перш ніж почати, також непогано обмежити AirDrop лише контактами через Налаштування> Загальне> AirDrop> Лише контакти.

Паролі AirDropяк приватно ділитися паролями з airdrop airdrop222як приватно ділитися паролями з airdrop airdrop333 - -як приватно ділитися паролями з airdrop airdrop444як приватно ділитися паролями з airdrop airdrop555як приватно ділитися паролями з airdrop airdrop666
  • На своєму пристрої iOS перейдіть до Налаштування> Паролі та облікові записи> Паролі веб-сайтів та додатків.
  • Вас можуть попросити ввести свій пароль або іншим чином підтвердити, що це ви.
  • Шукайте логін або пароль, якими хочете поділитися, і торкніться їх.
  • Як тільки ви побачите пароль, натисніть і утримуйте ім'я користувача чи пароль, і з'явиться вікно із опціями Копіювати абоAirDrop.
  • Торкніться AirDrop і ви отримаєте знайомий інтерфейс, який дозволить вам відправити його на інший пристрій поблизу.
  • Торкніться Готово.
  • Коли ваш одержувач приймає, пароль автоматично додається до збережених паролів, так що наступного разу, коли вони захочуть увійти до цієї служби, він автоматично заповниться, тому вам більше ніколи не доведеться ділитися ним.

Метод AirDrop працює з iPhone і iPad, але також і з Mac. Якщо ви AirDrop пароль на Mac, він відкриється в Safari і додасть його до паролів автозаповнення одержувача.

як приватно ділитися паролями з airdrop mac2 -як приватно ділитися паролями з airdrop mac1 -як приватно ділитися паролями з airdrop airdrop1212

Йти до Safari> Налаштування> Паролі і виберіть потрібний логін. Ви побачите кнопку Спільний доступ, яка дозволяє AirDrop ввести пароль до вибраного вами пристрою. Це дозволяє зробити ваші паролі настільки складними, наскільки вони повинні бути, щоб зберегти вашу безпеку, в той же час ділившись ними з іншими людьми, яким може знадобитися доступ до них.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found