Як ігри CCP пройшли шлях від створення космічного шутера до VR Sports

як ігри ccp перейшли від створення космічного шутера до vr sports sparc інтерв’ю 2 720x720Розробник CCP Games виростив відданих фанатів завдяки своєму візантійському економічному простору MMOЄва Інтернет. Деякі ранні усиновлювачі віртуальної реальності, можливо, також знають їх як міжзоряного винищувача собак Єва: Валькірія, але навіть серед геймерів ісландський розробник ігор CCP Games робить відносно нішеві ігри для певної аудиторії.

На конференції розробників ігор 2017 року CCP Games продемонстрували щось зовсім інше, ніж те, що вони робили раніше. Наступний проект CCP Games, Спарк, яs - вигаданий вид спорту, створений з нуля спеціально для віртуальної реальності. По суті,Спаркздається більше схожим на гандбол один на один або VR-понг, але з основною метою - прибити вашого опонента віртуальним віртуальним спидболом. У цьому є науково-фантастичний хист, але не аж до відчуження гравця. Насправді, як це описав Годат,Спарк більше стосується фізичної техніки, ніж статистики та вдосконалення.

Ми розмовляли з СпаркВиконавчий продюсер Морган Годат про те, як студія зробила перехід від розширення можливостей міжзоряних стратегів до спортсменів віртуальної реальності.

Спарк самобутньої концепції

Ідея для Спарк з'явився в CCP Games Atlanta в 2014 році, коли команда складалася лише з семи чоловік, перш ніж була випущена будь-яка з сучасних споживчих гарнітур VR. На той час демо-версії VR були в основному обмежені сидячими переживаннями, причому програвач був закріплений на контролері обома руками.

Команда прототипувала кілька різних ігор для цього методу гри, але результати вважалися занадто схожими на ті, що вони раніше досягали за допомогою Єва: Валькірія. Природно, що розробник продовжив розробку, використовуючи Kinect, як запропонував інженер команди.

"Будьте обережні, але якщо вони заблокують м'яч, він буде відправлений назад, повернувши вас до оборони"

«Його причина включити Kinect у розробку VR, - сказав нам Годат, - полягає в тому, що він не хотів бити свого кота під час роботи. Йому було важливо, щоб він міг розказати, що відбувається в кімнаті навколо нього ”.

Ігри CCP не зайняли багато часу Єва: Валькірія подальші дії (які на той час називали Project Arena) - перехід від гри, яка прив’язувала гравців до крісла з контролером Xbox 360, до гри Kinect, де було добре видно все їх оточення.

Звичайно, як тільки управління рухами стали повсюдними в Oculus Rift, HTC Vive та PlayStation VR у 2016 році, Годат та компанія запропонували нову ідею на Eve Fanfest у Харпі, Рейк'явік, Ісландія.

Команда запитала шанувальників: "Чи можемо ми взяти цю гру, в яку дійсно цікаво грати з моїм фактичним повним тілом у віртуальній реальності, і перекласти її лише на ці входи: контролери руху та голову?" За словами Годата, відповідь була захопленим "так".

Перетягування VR назад до основ

Спарк відрізняється від інших ігор VR, роблячи його механіку простою та інтуїтивно зрозумілою. Його механіка розбита на прості дієслова дії, жести, які ви розігруєте за допомогою контролерів руху. Як нам повідомив Годат в нашому інтерв’ю, Ігри КПК розпочали з простої основної ідеї; "Захищайся". Кожна точка Sparc розігрується як версія для пінг-понгу. Один гравець кидає м'яч у суперника. Інший повинен спостерігати за м'ячем, або ухилятися від дороги, або "захищатись", використовуючи щити на суглобах.

"Ось [sic] ваші руки, у вас є суглоби, просто захистіться від вхідних атак", - сказав Годат.

Якщо ви ухиляєтесь від м’яча, тоді ваша черга "кидати". Ви можете кинути м'яч прямо в суперника або відбити його від стіни для хитрого пострілу рикошетом. Будьте обережні, однак, якщо вони заблокують м’яч, його повернуть назад, повернувши вас до оборони.

За словами Годата, "захищати" і "кидати" було легко для більшості гравців, навіть на самому початку, але здатність "ухилятися" - це просунутий рух у VR, і це робить гру жорсткою для новачків.

«Ми виявили у своєму внутрішньому тестуванні те, що спочатку, коли люди заходять і вони просто намагаються підставити ноги під них, так би мовити у віртуальній реальності, вони не хочуть ухилятися; їм не подобається почуватися беззахисними; їм не подобається відчувати, що їм кидають щось, що єдиною дією є те, що [їм] потрібно уникнути шляху ".

Щоб компенсувати це, КПК створив дві версії гри, "режим новачка", який ми бачили, і "режим", який скидає щити і змушує гравців ухилятися від кожного кидка.

Перетворення vSports на перегляд

Інстинктивно, розробляючи спортивну гру для віртуальної реальності, вашою першою думкою може бути повторити вже існуючий вид спорту, такий як футбол або бейсбол, і призначити його до гарнітури разом із аватарами, що відображаються у 3D, системами керування рухами тощо. Однак, оскільки Годат прагнув повідомити нас, нинішні обмеження технології забороняють таке перетворення без зусиль.

"Ми розглянули обладнання, і ми не могли просто взяти реальний спорт і спробувати перевести його у віртуальну реальність", - пояснив він. “Це було не те, що існувало бачення спорту, і тоді ми збиралися спробувати ввести його у віртуальну реальність. Це обладнання є ваше спортивне спорядження. Період ".

"У будь-який момент ви можете поглянути на поле і зрозуміти практично, де вони знаходяться в грі".

Далі він описав теніс, гру, яка, за визнанням Годата, сильно вплинула на багато механіки Спарка. Різниця полягає в тому, що з VR гравець прив’язаний до шестифутового ігрового простору і, так само, прив’язаний удосталь кабелями.

"Це було непросто, більшість видів спорту базуються на великих полях, навіть теніс - це величезний простір", - сказав він. "Ми знаємо, що у нас не буде гри, де люди просто фізично бігають навколо, але як тільки ці мотузки відірвуться, як тільки ми почнемо знаходити різні способи відстеження дороги, ми будемо абсолютно розглядати ігровий процес 360, відстежуючи снаряд навколо вас у космосі ".

Будучи видом спорту - або «vSport», як його називали в інших інтерв’ю CCP, - це має сенс, що Годат також хоче розробити гру, яка може залучати глядачів так само, як кіберспорт на базі ПК, наприклад Dota 2 або Ліга Легенд, які часто дивляться стільки, скільки їх грають. Виховування глядацької аудиторії для Спарк, Запропонував Годат, зведеться до того, щоб зробити гру легко засвоюваною для глядачів.

«Якщо ви дивитесь на американський футбол, ви повинні знати, на чому ви знаходитесь, яка історія була за цим пухом; подивіться на цей шматок розміром укусу розміром 15 секунд, що це за історія? Як це впливає на низку падінь? Як це впливає на володіння м'ячем? Як це впливає на чверть, половину та гру? У будь-який момент ви можете поглянути на поле і зрозуміти в основному, де вони перебувають у грі ".

Годат додав, що не тільки так Спарк створений з урахуванням глядача, але це було насправді розроблений для них так само, як для гравця. Звичайно, основним акцентом є геймплей, але зрештою CCP Games заявила, що хочеСпаркщоб було так само приємно дивитися, як і грати.

Від vSports до eSports до кожного виду спорту між ними

Щоб зробити це можливим, КПК звернулася до глядацьких видів спорту у всьому світі, придивляючись, що саме робить їх популярними. Проводячи порівняння з реальними видами спорту, такими як американський футбол, Годат виховав колишнього НФЛ, який відбігався від ЛаДейніана Томлінсона, посилаючись на момент, коли його ноги покинули лінію п'яти ярдів, і він знову торкнувся землі в кінцевій зоні. Такі фактори “вау” надихнули як Спарк виникла в теперішньому вигляді.

«Це те саме, коли ви бачите на кадрі фотографію Майкла Джордана, що хлюпає з лінії штрафних кидків - це було ще в дитинстві, у людей був цей плакат на стіні. Думаю, люди це побачили зараз, подивились би і сказали: «Це фотошоп?» Ні, ні, він це фізично робить », - пояснив він.

На запитання про те, чи планувала компанія CCP Games запровадити Спарк як кіберспорт, який доповнює його присутність як глядацького виду спорту, Годат порівняв цю ідею із створенням відео та заявив, що він стане вірусним. "Ні, не дуже", сказав він. “Кіберспорт створює громада. Ми прагнемо створити гру, яка є достатньо хорошою, що дозволяє виражати фізичну майстерність настільки високо, що люди починають спеціалізуватися на ній.

“Цей зв’язок, люди, які спостерігають і бачать ці рухи і йдуть:“ Я маю уявлення про те, що ця людина повинна робити, щоб це зробити ”, це саме те, що ми хочемо. Ми хочемо більше цього, ми хочемо стільки цього. Оскільки це залучає людей, вони починають більше розуміти спорт, просто спостерігаючи за ним, а потім починають це відчувати, замість того, щоб бути тим, де ви повинні їх виховувати ".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found