Нова реакція догляду Facebook - це віртуальні обійми

Реакції Facebook почали реагувати, коли подібного просто не вистачало - і тепер остання реакція платформи - це спосіб віртуального обійму під час соціального дистанціювання.

У п’ятницю, 17 квітня, Facebook розкрив нову реакцію “турботи” щодо програми Facebook та Messenger.

Нова реакція зображує звичайно жовтий смайлик смайликів Facebook, але дає герою руки обійняти серце. На Messenger реакція виглядає як фіолетове серце. Facebook заявляє, що обійми - одна з найбільш часто запитуваних реакцій.

Facebook

"Ми знаємо, що зараз непевний час, і ми хотіли, щоб люди могли продемонструвати свою підтримку таким чином, щоб їхні друзі та сім'я могли зрозуміти, що вони думають про них", - написав у коментарі Олександру Войці у Facebook, передаючи нову реакцію.

Поточні реакції - наприклад, любов, ха-ха, нічого собі, сумні та злі - не змінилися з часу першого розширення реакцій Facebook, ніж просто, як у 2016 році.

Фіджі Сімо, керівник програми Facebook, припускає, що реакція турботи йде трохи далі, передаючи симпатію чи емоційну підтримку, виходячи за рамки існуючих сумних чи любовних відповідей.

Реакція вже розповсюджується на Messenger, починаючи з сьогоднішнього дня, тоді як користувачі програми Facebook почнуть бачити нові емоджі обіймів у списку реакцій наступного тижня.

Створення нової реакції передбачає не лише створення нової графіки під час роботи у світовій мережі соціальних мереж. Сімо сказав, що реакція повинна надати значення для користувачів у різних країнах та культурах у всьому світі. Але крім того, що це швидкий спосіб відповісти, використання емодзі, а не письмової мови, передає універсальний вираз.

"Ми насправді думаємо, що велика цінність реакцій полягає в тому, що вони виражають загальнолюдські почуття, які нас усіх об'єднують", - сказав Сімо в інтерв'ю The National. "Розробляючи цю конкретну реакцію, нас особливо надихнув вилив глобальної підтримки, який ми спостерігали під час кризи, і ми хотіли надати досвід, який допоможе людям передати підтримку через кордони".

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found