Як встановити Android M (Зефір) на пристрої Nexus

Android M Hands On Маларі Гокі / Цифрові тенденції Google анонсував Android M Developer Preview, що означає, що, хоча він ще не зовсім готовий для загального користування, ви можете спробувати ранню версію для себе, якщо у вас є сумісний пристрій Nexus, трохи технічного ноу-хау та наш зручний путівник. Google пропонує попередній перегляд Nexus 5, Nexus 6, Nexus 9 та Nexus Player.

Перед тим, як застрибнути, потрібно пам’ятати кілька важливих речей. Це програмне забезпечення є попереднім переглядом для розробників, а це означає, що воно матиме кілька помилок, які можуть зіпсувати вам день. Якщо це звучить дратує, то це може бути не для вас. Однак якщо ви хочете прожити життя на передовій з Android M, це ціна, яку вам доведеться заплатити. Хороша новина полягає в тому, що якщо ви хочете повернутися до Android 5.0 Lollipop, ви можете зробити це досить легко.

Крім того, процес може стерти всі дані, що зберігаються на вашому пристрої Nexus, тому переконайтеся, що у вас є всі резервні копії, які є для вас важливими. Це пов’язано з тим, що для встановлення Android M він повинен мати розблокований завантажувач, і для цього потрібно скинути заводські налаштування, отже, видалення даних. Однак, якщо завантажувач вже розблоковано, ваші дані залишаться на пристрої. Щоб бути в безпеці, незалежно від того, який метод ви використовуєте, ми все одно рекомендуємо зробити резервну копію даних на випадок катастрофи.

Це може здатися непростим завданням перепрограмувати нову ОС на телефоні чи планшеті, і хоча в Інтернеті є інші путівники, вони припускають, що ви вже знаєте, що робите, вразливе становище. Ми вирішили запропонувати щось більш комплексне, що особливо допоможе новачкам.

Встановлення ADB та Fastboot

Для того, щоб прошити образ системи, потрібно встановити ADB та Fastboot. ADB розшифровується як Android Debug Bridge, і він дозволяє надсилати команди на ваш пристрій Android через USB через термінал / інтерфейс командного рядка, такий як командний рядок Windows. Fastboot дозволяє переносити зображення на ваш пристрій Android.

Існує два методи отримання ADB та Fastboot на вашому комп’ютері. Перший - це завантажити та встановити Android SDK, але він включає набагато більше, ніж те, що вам насправді потрібно. Цей метод буде працювати як на машинах з Windows, так і на Mac. Якщо ви користувач Windows, і якщо ви не плануєте розробляти програми, ви можете завантажити та встановити Minimal ADB та Fastboot, які нададуть вам лише необхідні файли.

Якщо ви вирішите піти шляхом встановлення повного SDK, ADB та Fastboot будуть уC: програмні файли (x86) androidandroid-sdkplatform-tools в Windows. Якщо ви використовуєте мінімальний ADB та Fastboot, ви можете вибрати потрібний каталог.

Завантажте образ системи Android M Developer Preview

Настав час взяти Android M Developer Preview, і він доступний на веб-сайті Google Developers. Просто не забудьте вибрати версію, яка відповідає вашому пристрою. Це дуже важливо, тому що ви повинні спалахувати зображення Nexus 5 на Nexus 5. Зображення Nexus 6 не працюватиме на Nexus 5.

Переконавшись, прокрутіть вниз до Зображення апаратної системи розділу, прийміть Загальні положення та умови, і завантаження почнеться.

google_developers_android_m_developer_preview_listing_version_3_screenshot_03

Витяг вмісту системного образу

Попередня Наступна 1 з 5 Як встановити Android OЯк встановити Android OЯк встановити Android OЯк встановити Android OЯк встановити Android O

Завантажений файл повинен мати розширення .tgz, і вам потрібно витягти вміст, перш ніж йти далі. Найкраще завантажити та встановити 7 Zip. Існує неофіційна версія і для Mac. Після встановлення 7 Zip на вашому комп'ютері виконайте такі дії:

 1. Відкрийте 7 Zip File Manager і перейдіть до папки, в якій ви зберегли файл .tgz.
 2. Двічі клацніть файл .tgz.
 3. Тепер ви побачите файл із розширенням .tar.
 4. Двічі клацніть на цьому файлі, щоб показати вміст (це займе близько хвилини або більше).
 5. Після його відкриття у вас в заголовку повинна бути папка з кодовою назвою вашого пристрою (напр.молоток для Nexus 5), двічі клацніть на ньому.
 6. Тепер ви повинні побачити колекцію файлів. Виберіть їх усіх і натисніть на Витяжка щоб витягти весь вміст. Введіть пункт призначення C: програмні файли (x86) androidandroid-sdkplatform-tools (якщо ви встановили повний SDK) або в іншому каталозі ADB та Fastboot.

Увімкніть налагодження USB та підключіть пристрій Nexus через USB до робочого столу

Developer_Options_USB_Debugging_OEM_Unlock_Screenshot

Тепер потрібно переконатися USB налагодження увімкнено на вашому пристрої Nexus. відчинено Налаштування на пристрої Nexus. Якщо ви не бачите Налаштування виробника до нижньої частини Налаштування екрану на своєму пристрої, виконайте ці дії, щоб активувати їх. Обережно, вони трохи складні.

 1. Натисніть Про телефон і знайти Номер збірки.
 2. Натисніть на Номер збірки сім разів, і Параметри розробника з’являться на головній сторінці налаштувань.
 3. Натисніть на Назад ключ, щоб побачити Налаштування виробника.
 4. Натисніть Налаштування виробника.
 5. Поставте прапорець, щоб увімкнути USB налагодження.
 6. Якщо у вас на пристрої Nexus немає розблокованого завантажувача, вам також потрібно ввімкнути Розблокування OEM, який можна знайти трохи вище USB налагодження варіант.

Перш ніж підключати пристрій до порту USB на комп’ютері, потрібно переконатися, що встановлені відповідні драйвери. Ви можете захопити їх тут. Оскільки ви працюєте з пристроєм Nexus, вам потрібні драйвери Google USB.

Тепер підключіть пристрій за допомогою USB-кабелю, і ви готові прошивати файл Zip, який ви отримали раніше. Якщо ви вперше підключаєте пристрій Nexus до комп’ютера, на пристрої Nexus з’явиться спливаюче вікно із зазначенням ключа RSA комп’ютера. Просто перевірте Завжди дозволяти З цього комп’ютера і натисніть на гаразд.

Nexus_5_RSA_Key_Approval_Screenshot

Якщо ваш комп’ютер не розпізнає пристрій Nexus, відкрийте панель сповіщень і виберіть USB лише для зарядки і змініть режим на Передайте фотографії (PTP).

Nexus_5_USB_Switch_To_PTP_Screenshot

Якщо ваш комп’ютер все ще не розпізнає пристрій Nexus, див Проблеми з підключенням USB розділ для подальших інструкцій.

Миготливий попередній перегляд розробника Android M

Якщо на вашому пристрої немає розблокованого завантажувача, дотримуйтесь інструкцій нижче.

Для цього процесу потрібно буде відновити заводські налаштування, тому переконайтеся, що у вас є резервні копії важливих даних.

 1. Відкрийте командний рядок у Windows або Terminal на Mac і перейдіть до папки, в якій встановлені ADB та Fastboot. Знову ж таки, якщо ви встановили повний SDK, він знаходиться в C: програмні файли (x86) androidandroid-sdkplatform-tools папку. Просто введіть файли cdprogram (x86) androidandroid-sdkplatform-toolsза запитом у Windows. Якщо ADB та Fastboot знаходяться десь ще, просто перейдіть до них. Щоб полегшити роботу, щоб вам не довелося набирати довгі каталоги, ви також можете вставити його, натиснувши ALT і пробіл, потім вибрати Редагувати, а потім Вставити.

Якщо ви використовуєте Mac, вам потрібно додати інструменти платформи каталог до вашого $ PATH. В терміналі введіть sudo nano / etc / paths.Тепер введіть свій пароль і перейдіть до кінця файлу та введіть повний шлях до каталогу «інструменти платформи». Хіт control-x щоб вийти і увійти Y зберегти.

Наступні команди ADB призначені для машин Windows. Якщо ви використовуєте Mac, просто додайте ./ перед кожною командою, наприклад:./adb перезавантажити завантажувач.

 1. Якщо припустити, що ваш пристрій вже підключений до комп’ютера через USB, а налагодження USB увімкнено, вам потрібно перезапустити його в режимі швидкого завантаження. Дотримуйтесь одного з двох наведених нижче методів. Варіант А може бути кращим, оскільки він відразу дізнається, якщо комп’ютер не розпізнає пристрій Nexus.

А) Тип adb перезавантажити завантажувач -

Б) Вимкніть пристрій, а потім увімкніть його, утримуючи відповідні комбінації клавіш для вашого пристрою. Для багатьох пристроїв це збільшення гучності + зменшення гучності + живлення. Тут ви можете побачити, які комбінації клавіш на вашому пристрої.

 1. Тип fastboot oem розблокування - - щоб розблокувати пристрій. Як остаточне попередження, цей крок буде стерти все на вашому пристрої.
 2. Тип спалах усіх встановити завантажувач, мікропрограму (-и) базової мережі та операційну систему. Якщо ви отримаєте відсутня помилка system.img, потім прокрутіть униз цієї сторінки для подальших інструкцій.
 3. Цей процес може зайняти кілька хвилин, тому важливо не вимикати та не відключати пристрій. По завершенні пристрій перезавантажиться, а Android M Developer Preview буде встановлено.
 4. Ви можете повторно заблокувати завантажувач, якщо хочете, але, припускаючи, що ви зробите це ще раз із майбутнім оновленням, ви можете залишити його розблокованим, щоб вам не потрібно було повторно скидати заводські налаштування. Якщо ви хочете повторно заблокувати, просто виконайте крок 2 вище та змініть крок 3 на швидкий завантаження oem замок - -. Це воно.

Якщо на вашому пристрої вже є розблокований завантажувач, і ви не хочете скидати заводські налаштування та втрачати дані, виконайте вказівки нижче.

 1. Відкрийте командний рядок у Windows та перейдіть до папки, в якій встановлені ADB та Fastboot. Знову ж таки, якщо ви встановили повний пакет SDK, він знаходиться в папці C: програмні файли (x86) androidandroid-sdkplatform-tools. Просто введіть файли cdprogram (x86) androidandroid-sdkplatform-tools. Якщо це десь ще, просто перейдіть до нього. Щоб полегшити роботу, щоб вам не довелося набирати довгі каталоги, ви також можете вставити її, натиснувши ALT і пробіл, потім вибрати Редагувати, а потім Вставити.

Якщо ви використовуєте Mac, вам потрібно додати інструменти платформи каталог до вашого $ PATH. В терміналі введіть sudo nano / etc / paths.Тепер введіть свій пароль і перейдіть до кінця файлу та введіть повний шлях до каталогу «інструменти платформи». Хіт control-x щоб вийти і увійти Y зберегти.

Примітка: Наступні команди ADB призначені для машин Windows. Якщо ви використовуєте Mac, просто додайте ./ перед кожною командою, наприклад:./adb перезавантажити завантажувач

 1. Якщо припустити, що пристрій уже підключено до вашого комп’ютера через USB, а налагодження USB увімкнено, його потрібно запустити в режимі швидкого завантаження. Дотримуйтесь одного з двох наведених нижче методів.

А) Тип adb перезавантажити завантажувач -

Б) Вимкніть пристрій, а потім увімкніть його, утримуючи відповідні комбінації клавіш для вашого пристрою. Для багатьох пристроїв це збільшення гучності + зменшення гучності + живлення. Тут ви можете побачити, які комбінації клавіш на вашому пристрої.

 1. Вам потрібно буде відредагувати файл flash-all.bat, який ви видобули із заводського образу, який повинен знаходитися в тому ж каталозі, що й ADB та Fastboot. Просто відкрийте його за допомогою будь-якого простого текстового редактора, такого як WordPad. Ви побачите рядок, який починається з “fastboot -w update ...... ..Просто видаліть -w з цього рядка. -w flag стирає ваші дані, тож видалення їх, очевидно, зупинить це.
 2. Тип спалах усіх встановити завантажувач, мікропрограму (-и) базової мережі та операційну систему. Якщо ви отримаєте відсутня помилка system.img, потім прокрутіть униз цієї сторінки для подальших інструкцій.
 3. Цей процес може зайняти кілька хвилин, тому важливо не вимикати та не відключати пристрій. По завершенні пристрій перезавантажиться, а Android M Developer Preview буде встановлено.

Якщо на кроці 4 будь-якого з методів ви отримаєте відсутність помилки system.img, дотримуйтесь цих вказівок

Витягніть усі файли із .zip-файлу, який є одним із файлів, витягнутих з оригінального .tgz, який ви завантажили з Google. Ім'я Zip-файлу, ймовірно, починається з "зображення". У цьому Zip-файлі повинні бути різні файли .img. Крім того, у вас вже є завантажувач та радіо .img-файли в тому ж каталозі. Просто переконайтесь, що всі файли .img (із файлу Zip) та ті, які вже були витягнуті, знаходяться в тому ж каталозі, що й ADB та швидке завантаження. Тепер ви збираєтеся прошивати кожен файл .img окремо.

Якщо у вас немає жодного завантажувача або радіо .img-файлів, не хвилюйтеся, вони потрібні не всім пристроям. Важливо також дотримуватися саме цього порядку. У підказці CMD і в C: програмні файли (x86) androidandroid-sdkplatform-tools каталог (якщо ви встановили повний SDK) або де б не знаходились ADB та fastboot. Запам’ятайте, додайте ./ перед кожною командою, якщо ви використовуєте Mac.

 1. типу швидкий завантажувач флеш завантажувача - [ім'я вашого файлу].img
 2. типу швидке завантаження флеш радіо - [ім'я вашого файлу].img
 3. типу fastboot reboot-bootloader
 4. типу fastboot flash відновлення відновлення
 5. типу швидке завантаження флеш завантаження boot.img
 6. типу fastboot flash system system.img

Якщо ваш пристрій - Nexus 9, тоді також виконайте цю команду - постачальник швидкого завантаження vendor.img

Нарешті, якщо ви хочете, ви можете стерти кеш за допомогою цієї команди - fastboot flash cache cache.img -

Ось і все, насолоджуйтесь нещодавно встановленим попереднім переглядом розробника Android M.

Проблеми з підключенням USB

Якщо ваш комп’ютер не розпізнає ваш пристрій через USB, у вас не встановлені відповідні драйвери. Переконайтеся, що ви встановили знайдені тут драйвери Google USB, і якщо проблема все ще є, виконайте такі дії.

 1. На робочому столі Windows перейдіть до Панель управління тоді Диспетчер пристроїв.
 2. Ви повинні побачити Телефон Android під Інші пристрої з Жовтий! позначка на ньому.
 3. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть драйвер оновлення
 4. Вибирайте переглядати мій комп'ютер, тоді Дозвольте вибрати зі списку.
 5. Виберіть Інтерфейс Android ADB.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found