Ось як один дизайнер переобразив упаковку чіпів Pringles

Блум чіпси дизайн

Принглі досить смачні. Там, де я раніше працював, кадровик часто поповнює кухонний закусочний стіл різними смаколиками, а Принглі завжди закінчувались першими. Але високу вузьку конструкцію трубки важко ділити, і чим більше ви жуєте чіпсів, тим глибше вам потрібно простягнути руку до трубки. Це незручний дизайн.

Поставляється перероблена упаковка для Pringles молодого дизайнера інтер’єру Дохюка Квона, який створив спосіб, щоб чіпси стали більш ділими. Цей концептуальний дизайн Bloom Chips спочатку здається звичайною високою трубкою, яку ми звикли бачити, але швидке розпакування виявляє, що трубка розширюється в чашу. Тепер, коли упаковка є переносним контейнером, який можна переробити, чіпсами можна насолоджуватися, не засовуючи ціле передпліччя в циліндр, сподіваючись на останню частину.

"Його механізм складніший, ніж здається", - говорить Квон у Fast Company Design. "Простіше кажучи, це як квітуча квітка".

Нещодавно дизайн Bloom Chips виграв премію Red Dot у категорії «Інтер’єрні аксесуари». Однак стирчить червоний прапор. Не схоже, що чашу можна скласти назад у трубочку, коли вона розширюється, і якщо ви можете, здається, що процес розчавить чіпси. Це означає, що коли ви відкриваєте нову річ Bloom Chips Pringles, ви змушені закінчувати все за один прийом, якщо вам не подобаються м’які чіпси. Незважаючи на те, що це може бути трохи незручно, ми вважаємо, що це дійсно підпадає під слоган: "Як тільки ви вискочите, ви не можете зупинитися".

В інтерв’ю Fast Company Design Квона також запитують, чи його дизайн упаковки був натхненний попкорнами Jiffy Pop, де контейнер у формі чаші поміщається в мікрохвильову піч, щоб всі попкорни залишалися в мисці замість великого жирного пакета.

"Я не знав Джиффі Попа ще кілька хвилин тому", - відповідає Квон. "Це дуже, дуже цікаво. Я думаю, одного разу був чоловік, який скаржився на наявний пакет попкорну, тому він зробив пакет для Jiffy Pop ".

У будь-якому випадку, здається, є багато людей, які незадоволені тим, що засовують руки в речі, коли справа доходить до їжі в рот. Хоча концепція є унікальною, навряд чи вона буде масово випущена. Ну, не для Pringles в будь-якому випадку. Щоб отримати докладнішу інформацію про інші дизайнерські концепції, які виграли почесну премію Red Dot, відвідайте офіційний сайт, щоб отримати повний список переможців. Спойлер сповіщення: Ми майже хочемо, щоб 80 відсотків цих конструкцій стали реальністю.

Що ви думаєте про цю упаковку Bloom Chips? Чи були б ви корисними у вашому повсякденному житті чи купували б чіпси Bloom лише для вечірок та соціальних служб?

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found