Motorola та AT&T повністю знизили ціни на ноутбуки Atrix 4G

motorola-atrix-with-laptop-dock-promo-shot

Цього року Motorola Atrix 4G був одним з наших улюблених пристроїв на виставці CES (фотографії та практичні враження тут). Сам телефон Android є витонченим і потужним, але що відрізняє його від набору - це можливість з'єднатися з корпусом ноутбука і стати повноцінним нетбуком у комплекті з Firefox та деяким програмним забезпеченням для підвищення продуктивності. Краще, корпус ноутбука може заряджатись від 8 до 10 годин і фактично заряджатиме телефон, поки він живить док-станцію. Але насувається питанням завжди була його ціна. Для того, щоб концепція Atrix 4G + Laptop Dock мала сенс, їй довелося коштувати менше, ніж просто купувати телефон та нетбук окремо. На жаль, як ми боялися, Motorola та AT&T повністю підірвали це. Atrix 4G з’явиться на полицях 6 березня, але ноутбук Dock занадто дорогий, щоб виправдовувати покупку.

Якщо припустити, що ви хочете мати нетбук та смартфон, на який орієнтована компанія Motorola, ось що коштує володіння Motorola Atrix 4G та супутньою док-станцією для ноутбука. Для цілей вибору планів, які насправді придатні для використання, я уникав планів даних AT & Ts на 200 Мб.

Вартість власного нетбука Atrix 4G + Wi-Fi

+ 200 доларів за Motorola Atrix 4G (з дворічним контрактом)

+ 600 доларів за “тарифний план передачі даних для смартфонів на 2 ГБ” (25 доларів на місяць протягом 24 місяців)

+ 315 доларів за ASUS Eee PC Seashell 1005PE-MU27-WT 10,1-дюймовий нетбук Windows 7

_________________________________________________________

$1,115 для двох чудових пристроїв із 2 Гб щомісячних даних (знайдіть спосіб прив’язати нетбук самостійно)

Вартість власного підключеного нетбука Atrix 4G + 3G

+ 200 доларів за Motorola Atrix 4G (з дворічним контрактом)

+ 600 доларів за “тарифний план передачі даних для смартфонів на 2 ГБ” (25 доларів на місяць протягом 24 місяців)

+ 10 доларів за нетбук Samsung Go Windows 7 від AT&T (з дворічним контрактом)

+ 1440 доларів США за “DataConnect 5 ГБ” (60 доларів на місяць протягом 24 місяців)

_________________________________________________________

$2,250 для двох підключених пристроїв із 7 Гб щомісячних даних

Вартість володіння док-станцією для ноутбука Atrix 4G +

+ 600 доларів за комплект Motorola Atrix 4G + док-станція для ноутбука (з 2-річним контрактом DataConnect)

- 100 доларів США за зворотну пошту (можна отримати після 60 днів розсилки)

+ 1080 дол. США за необхідний “DataPro 4 Гб для смартфона з тарифним планом” (45 дол. США на місяць протягом 24 місяців)

_________________________________________________________

$1,580 для одного пристрою, який стає нетбуком і обмежується 4 Гб даних

Економіка не має сенсу

Motorola бере плату в розмірі 500 доларів, щоб придбати док-станцію для ноутбука самостійно без плану. Як же, воістину, стільки грошей? Більшість нетбуків AT&T продається максимально за 450 доларів, а нетбуки за межами оператора коштують набагато дешевше. По суті, док-станція для ноутбука - це екран, клавіатура та акумулятор. У пристрої немає процесора, оперативної пам’яті, жорсткого диска або чогось іншого. Цей пристрій не повинен коштувати більше 200 доларів без плану. Це ставить його ціну близько 100 доларів нижче ціни звичайного нетбука (300–350 доларів). У комплекті з Atrix 4G (і контрактом) він повинен коштувати близько 300–350 доларів. Підсумок, він повинен відповідати ціні нетбука.

motorola-atrix-laptop-screen-firefox-ces-2011

Чому це не може коштувати дорожче? Ну, тому що він пропонує набагато менше. Настільки ж нова ідея, як і режим ноутбука Atrix 4G, вона робить слабку заміну повноцінному нетбуку. Він має браузер Firefox, 15-дюймовий екран та деяке основне програмне забезпечення для редагування документів (дуже базове), але не має чудової статистики для ноутбука. Гігабайт оперативної пам'яті та двоядерний процесор чудові, але 16 Гб вбудованої пам’яті, відсутність веб-камери, низька роздільна здатність робочого столу та відсутність доступних додатків та ігор залишають бажати кращого. Оскільки він запускає варіант Android / Linux у режимі портативного комп'ютера, для нього поки що створено небагато додатків. Моторола, швидше за все, випустить декілька, але якщо концепція не заграє в основному, перегляд Інтернету на великому екрані з клавіатурою є єдиною основною перевагою ноутбука Atrix 4G. Але за його нинішньою ціною ви можете придбати обладнаний нетбук і зробити з ним набагато більше за набагато менше грошей.

Висновок

Хоча док-станція для ноутбука Atrix 4G + - це, безумовно, краща справа, ніж придбання Atrix 4G (або іншого телефону Android) та підключеного до 3G нетбука, я не бачу, як хтось, хто не був багатим, ледачим, зневіреним або поєднанням троє вибрали б будь-який варіант за поточними даними AT & T та цінами на пристрої. Найекономічніший спосіб - це придбати смартфон Android на 200 доларів, такий як Atrix 4G, а також купити нетбук Wi-Fi, такий як нетбук ASUS Eee PC Seashell Windows 7 за 315 доларів. З деякою винахідливістю ви зможете знайти спосіб прив’язати телефон та нетбук без шаленого плану прив’язки AT&T. Навіть якщо ви все-таки вирішите прийняти законний спосіб і виберете план прив'язки на місяць у розмірі 45 доларів, він складе 1595 доларів - всього 15 доларів для повністю функціонуючого комп’ютера з ОС Windows 7, для роботи якого не потрібен застряглий у ньому телефон.

motorola-atrix-4g-plus-asus-eee-pc

Ноутбук Atrix 4G + є однією з найкрутіших ідей, які ми бачили, але єдиний спосіб, яким буде розроблена така концепція, - це якщо А.) набагато кращий за звичайний нетбук і телефон окремо, або Б.) дешевший за альтернативи. На жаль, док-станція для ноутбука Atrix 4G + не є ні тим, ні іншим.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found