Як Blu-Ray виграв бій і чому він, мабуть, не виграв?

Багато роздрібних торговців накопичували те, що було довгим рядом поганих новин для табору HD DVD, і оголосили, що збираються припинити продаж програвачів HD DVD. Зовсім недавно Best Buy та Netflix вказали, що кинуть HD DVD. Потім один із клієнтів Blu-Ray зрозумів, що його зіпсувала сторона Blu-Ray, і розпочав колективний позов проти однієї з найбільших компаній Blu-Ray, що, швидше за все, прискориться.

Коли ми зайшли у 4-й квартал 07, Toshiba та табір HD DVD були впевнені, що вони це загорнули. Ціни на їхні плеєри були значно нижчими від пропозицій Blu-Ray, вони підібрали кілька нових студій, і PS3 від Sony виглядала скоріше якорем майбутнього Sony, ніж допомогою Blu-Ray. Крім того, вони, здавалося, вірили, що "Тайм Уорнер" збирається випускати виключно HD DVD незабаром після кінця року, і запланував масовий анонс з Microsoft для CES.

Слово "здивований" здається неадекватним терміном для опису того, що трапилося з ними в січні, коли їх керівники були на шляху до CES, і Уорнер висловився на користь Blu-Ray, перетворивши, як очікувалося, на перемогу HD DVD на маршрут. Давайте поговоримо про надмірну довіру та про те, що сталося.

Nintendo

Коли цифри демонструють, що продажі PS3 у всьому світі різко зросли в 3-му кварталі, не повинно бути сумнівів, що більша частина цього прибутку була пов’язана з надзвичайною нестачею Wii від Nintendo. Wii був обмежений протягом більшої частини року, і Nintendo не змогла забезпечити он-лайн достатні виробничі ресурси, щоб задовольнити попит, і кінцевим результатом стало те, що батьки, які хотіли щось для своїх дітей, залишилися з Xbox 360 або PS3. Хоча і Xbox, і PS3, здавалося, виграли в США, в Японії Xbox різко поступається японським продуктам, і, схоже, майже весь цей попит надійшов на PS3, який, за твердженням Sony, отримав величезну кількість.

Навряд чи батьки в Північній Америці чи Японії збиралися придбати своїм дітям дві ігрові системи, і лише через цінові переваги Wii мала б мати більшу частину цього бізнесу, але ви не можете придбати те, що не було в магазинах, і премії платячи за кілька Wiis, які існували, брали системи, близькі до цін Sony, що сприяло Sony.

Перевага PS3

В даний час Sony відчуває свій овес і стверджує, що вони обійдуть Xbox 360 в Європі, і, за їхніми словами, зараз вони продають Xbox 360 там 3 на 1. Враховуючи, що це ринок 4-го кварталу, і ми, мабуть, у найповільніший період щодо продажів ігрових систем я не впевнений, що й сам би зв'язав ці точки, але немає сумнівів, що продукт Sony працює набагато краще.

З війною все, але вирішили, схоже, привід Blu-Ray у Sony починає перетворюватися, особливо з огляду на те, що PS3 в даний час є єдиною доступною пропозицією Blu-Ray, яка, ймовірно, підтримуватиме нову специфікацію Blu-Ray 2.0, що виходить на початку наступного року. Отже, якщо ви хочете продукт Blu-Ray, який скоро не буде застарілим, вам доведеться придбати продукт, що оновлюється, і зараз вам залишається PS3, який є найближчим до рішення телевізійної приставки.

Але в цілому не можна заперечувати, що продажі PS3 були величезною перевагою для табору Sony, коли рік закривався.

Toshiba: Надмірна впевненість допомогла перемогти

Sony була між камнем і важким місцем, якби вони програли боротьбу Blu-Ray, PS3 мав би бути побічним збитком, а вплив на Sony фінансово міг би бути кінцевим. Це означає, що Sony, як і будь-хто, хто бореться за своє життя, була готова зробити майже все, щоб не зазнати невдачі.

Toshiba, з іншого боку, була настільки впевнена, що виграла, що не відчувала необхідності наполегливо наполягати на 4-му кварталі, і нехай ціни фактично злетіли на їхні DVD-плеєри HD, які розпочали квартал зі старішими продуктами та додатковими продажами менше 100 доларів Ціни в 200 доларів на нові продукти, але завершили квартал, коли ціни дрейфували значно вище 200 доларів.

Одне, що ви дізналися про ціноутворення, це те, що легко знизитися, але ринок, мабуть, не рухатиметься разом з вами, якщо ви підніметеся вгору, і це була суттєвою тактичною помилкою. Тепер, зважаючи на те, наскільки сильно PS3 стрімко зріс, я не впевнений, що підтримка низьких цін змінила б цей результат, але те, що вони злетіли, зробило виграш Blu-Ray більш впевненим.

Чому Time Warner назвав бій

Підтримка двох форматів нікому не принесла користі, і ринок чітко сигналізував про те, що він збирається перейти на завантаження довгостроково, і, особливо із страйком письменника, Time Warner не міг чекати 5 років. Продаж фільмів Blu-Ray майже не випереджав продаж DVD DVD протягом більшої частини 4-го кварталу, і цифри PS3 чітко вказували, що у Blu-Ray є значно більша потенційна можливість у майбутньому. Додайте до цього, що Sony, мабуть, була готова дати Time Warner майже все, що їм заманеться, тоді як Toshiba не вважала, що це потрібно, і ви отримаєте рецепт рішення, яке прийняв Time Warner. Хоча, я думаю, це прийшло надто пізно.

Чи варто купувати програвач Blu-Ray?

З Blu-Ray 2.0 на горизонті вам все-таки краще взяти PS3, якщо ви будете використовувати його для ігор і зможете жити з бібліотекою Blu-Ray. Якщо ви можете скористатись рішенням для ПК, а оскільки фільмів HD DVD все ще багато, я б запропонував один із нових супергібридних дисків. Шлюз щойно випустив ПК з ним, і Addonics має той, який я використовував і подобається (і він працює з ноутбуком, але не в літаку). Це тому, що є ще багато фільмів, що виходять і виходять, які будуть HD DVD лише деякий час.

Звичайно, коли ринок рухається до завантажень, якщо у вас є високошвидкісне з’єднання, ви можете трохи почекати і подивитися, що ваша кабельна, DSL або ПК компанія виведе на ринок.

Врешті-решт, урок: не підтримуйте компанію перед кутом, якщо ви не готові зробити те, що потрібно, щоб нанести вбивчий удар, а надмірна впевненість - це не шлях до перемоги. Цього року Toshiba чітко вивчає обидва уроки.

Кінець обом

Ранні користувачі HD DVD та Blu-Ray (принаймні тих, у кого немає PS3), ймовірно, справді засмучені своїм вибором. Обидва (за винятком PS3) розглядають передчасне застарівання, яке, як я вже згадував на початку, швидше за все, призведе до нових судових розглядів, перш ніж ми закінчимо. А з Microsoft, Apple, Cisco та практично всіма кіностудіями, які зараз переходять на завантаження (разом із такими людьми, як Netflix), просто здається, що ринок перейде до мене. Зараз, якщо ви хочете дивитись фільми в літаку або в машині, ви дійсно не можете легко використовувати Blu-Ray (кілька ноутбуків, жоден з них - ноутбуки Apple, це можна придбати) і придбати кілька копій той самий фільм, крім преміум-класу Blu-Ray, мені здається надмірним. Зараз у сегменті є альтернативний формат HD, який вирішує проблему перенесення, і, очевидно, інший формат не допоможе людям у виборі.

Справжнє питання, на мою думку, полягає в тому, чи такі люди, як Apple, спочатку зрозуміють це (бібліотеки дуже обмежені), або кабельні компанії просто володітимуть цим сегментом. Кабельні компанії рухаються повільніше, але вони субсидують обладнання, що різко знижує вартість. Я просто не бачу нічого, що може припустити, включаючи номери продажів PS3, про те, що у нас буде достатньо програвачів Blu-Ray на ринку, перш ніж завантаження стануть основними, і як результат Blu-Ray піде шляхом лазерного диска. Звичайно, Blu-Ray міг жити як свого роду злий міні-світловий меч.

Серйозно, якщо ви подивитесь на цей поглиблений огляд завантажень у форматі HD, якщо сторона завантаження може отримати вміст, а люди мають пропускну здатність, це справді досить добре і набагато зручніше.

Останні повідомлення