Fortnite Season 4 Week 3 Challenge Guide: Як усунути Залізну людину в Stark Industries

Fortnite сезон 4 хитається, і виклики 3-го тижня розпочались. Здебільшого виклики цього тижня є в основному стандартними, хоча є кілька, з якими ви можете боротися. Зокрема, одна - усунення Залізної людини в Stark Industries - надзвичайно жорстка з кількох різних причин.

Stark Industries - головна гаряча точка, оскільки це абсолютно нове місце, і на цьому тижні існує проблема. На додачу до цього, Залізна Людина має багато здоров’я і завдає колосальної шкоди. Враховуючи, що вам слід стежити за іншими гравцями, Роботами Старк, що охороняють місце розташування, та самим Залізною Людиною, це легко є одним із найскладніших завдань Fortnite вже деякий час.

Однак ми отримали поради та підказки, які вам знадобляться, щоб якомога легше зняти Iron Man. Ми покажемо вам, де його знайти, як його зняти, і підкажемо, що полегшить вам життя. Ось як усунути Залізну людину в Stark Industries в Росії Fortnite.

Подальше читання:

  • Кращий Fortnite гравців
  • Всі Fortnite сезон 4 тиждень 1 виклики та як їх виконати
  • Fortnite 4 сезон 2 виклик 2: Танець на головах Сентинелів на Кладовищі

Де знайти Залізну людину

Ви не матимете жодних проблем з пошуком Stark Industries, оскільки це позначено на карті для вас. Це новий район на північному сході Управління, і конкретне місце, яке ви шукаєте, - це найпівденніша будівля в новому місці Stark Industries. Залізну людину зазвичай знаходять патрулюючи всередині, на першому чи другому поверсі. Ми рекомендуємо приземлитися тут якомога швидше, щоб ви могли дістатися до нього перед іншими гравцями. Це одна з найскладніших складових цього виклику - вивести його раніше, ніж хтось інший.

Ми радимо сісти на західну або північну сторону будівлі, щоб ви могли взяти зброю і увійти через вікно. По всьому району є кілька скринь, тому обов’язково візьміть один або кілька, щоб запастися патронами, щитами та іншим, що може захистити вас від Залізної Людини, його вивертів та інших гравців. Якщо ви не можете знайти гідну зброю, ви можете перезапустити, тому що ви, мабуть, не пройдете через весь хаос.

З того, що ми бачили, Залізна Людина, як правило, знаходиться на нижньому поверсі будівлі (однак ми іноді знаходили його нагорі). Напевно, ви зможете почути багато стрілянини, тож дотримуйтесь її, і це, швидше за все, призведе до Залізної людини. Він одягнув свій класичний червоний костюм і стирчить, як біль у великому пальці.

Як усунути Залізну людину

//digitaltrends-uploads-prod.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2020/09/fortnite_20200910105554.mp4

На жаль, у виведенні Залізної людини є багато удачі. В основному це зводиться до того, яку зброю падає гра, яку вирішить вам дати людина, а також позицію інших гравців стосовно Залізної людини. Нам пощастило і ми змогли увірватися і добити Залізну людину після того, як інші гравці вже знизили його здоров'я. Ми також випадково знайшли щити та хорошу зброю і змогли знайти ціль до того, як інші гравці ліквідували його.

Найкраща порада, яку ми можемо дати в реальній битві із Залізною Людиною, - це націлити голову на отримання додаткової шкоди, поки він зосереджений на інших гравцях. Насправді нам було простіше усунути його, коли поруч були інші гравці, оскільки його увага, як правило, не на нас. Штурмові гвинтівки або навіть SMG чудово працюють, тому що ви можете трохи розслабитися і уникнути його вибухів. Говорячи про це, напади Залізної людини дуже смертельні - він може вивести вас із життя лише за секунду-дві, навіть якщо ви в повному стані. Ось чому ми настійно рекомендуємо застосовувати щит якомога швидше, якщо натрапите на нього.

Ви насправді бачите, як він заряджається атакою променя грудної клітки, телеграфовано, коли він злегка відхиляється назад, а потім помаранчева аура, яка його оточує. Якщо ви бачите, як помаранчевий лазер випромінює його груди, рухайтеся якомога швидше, щоб уникнути цього. Якщо ви не отримаєте щита, то, скориставшись ударом, ви вб’єте вас одним пострілом. Ось чому найкраще намагатися його усунути, поки він зосереджений на інших ворогах.

На наведеному вище відео ви можете побачити шлях, який ми використовували для пошуку та перемоги залізної людини. Ми почали з балкона третього поверху, потім одразу ж почали шукати спорядження. Нам вдалося знайти два скрині з пристойною зброєю та щитом, і як тільки ми були готові, ми розпочали наші пошуки. Залізний Людина опинився на нижньому поверсі, і його відволікали інші гравці, тому ми скористалися цим і стріляли, поки він не зійшов. Це майже ідеальний сценарій, але це не завжди вийде так. Зробіть це ще два рази, щоб виконати завдання протягом тижня.

Однією з тактик, яку ми бачили, як використовують інші гравці, є переїзд Залізної людини з однією з машин на нижньому поверсі. Ми не змогли це зробити, просто завдяки його позиціонуванню, але якщо ви поставили його в чергу, а машина поруч, можливо, варто спробувати. Інша порада - почекайте тиждень або близько того, перш ніж робити це. Як і в більшості викликів, що вимагають перебування у певному місці, Stark Industries зараз неймовірно зайнята. Приблизно через тиждень гравці вже виконали виклик, і там буде набагато менш зайнятим. І як завжди, при спробі вивезти Залізну людину приведіть одного-двох, щоб той стежив за Вашою спиною.

Після того, як він спуститься, переконайтеся, що ви захистите вбивство, щоб отримати за це кредит. Після поразки він скине рукавиці Репульсора, і ми настійно рекомендуємо їх забрати, бо вони надзвичайно корисні. З одного боку, ви можете використовувати їх для обльоту, і вони завдають великої шкоди. Плюс, вони мають необмежену кількість використання - їм краще, адже з усіма проблемами їх отримати!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found