Як заробити гроші в Instagram (навіть якщо у вас немає мільйонів підписників)

профіль instagram

Діти елементарного віку в 1990-х роках не тримали блискучих вивісок на плакатах у день кар’єри, на яких було написано «професійний інстаграмер». Але з ростом платформ соціальних медіа зростає і кількість людей, які насправді використовують їх, щоб заробляти на життя. У 2018 році “професійний Instagrammer” - це законна кар’єра.

Інфлюенсери Instagram мають одне спільне: охопити. При достатньому охопленні бренди платять авторитетам, щоб вони писали про товар, щоб охопити цих послідовників. Інфлюенсери також, як правило, зосереджуються на одній конкретній темі, розміщуючи публікації про моду, подорожі, їжу чи технології, щоб назвати лише кілька. Цей особливий фокус приваблює бренди, оскільки вони можуть охопити певну аудиторію.

Але як перейти від розміщення кількох фотографій до реального заробітку в Instagram? І чи справді потрібно чекати, поки у вас з’явиться 100 000 підписників, перш ніж заробляти гроші в Instagram? Ось п’ять різних варіантів, за допомогою яких можна здогадатися, як навчитися заробляти гроші в Instagram - і те, що вам потрібно буде зробити, щоб ваш профіль зробив вирізання.

На яких профілях заробляють гроші в Instagram?

Незалежно від того, як ви заробляєте гроші в Instagram, профілі інфлюенсерів, як правило, мають кілька спільних речей, як для залучення фоловерів, так і брендів. Інфлюенсери, як правило, мають звужений фокус, специфічний стиль, цікаві візуальні ефекти та „здоровий” профіль.

Фокус: Бренди не прагнуть охопити всіх - вони мають на увазі конкретну аудиторію людей, які найімовірніше купуватимуть їх продукцію. Бренд високого класу одягу звернеться до впливового представника, оскільки він часто публікує публікації про моду, наприклад. Почніть із зосередження уваги на ніші, щоб бренди та послідовники знали, на що чекати, коли потрапляють на вашу сторінку - подивіться на те, що ви вже маєте у своєму профілі, для натхнення або визначте, чим ви найбільше захоплені. Фокус повинен бути досить вузьким, щоб створити конкретну аудиторію, але не настільки вузьким, щоб ви не змогли створити велику кількість підписників.

Стиль: Ні, це стосується не лише тих, хто впливає на моду. Більшість впливових осіб мають певний стиль, який надає їхньому профілю цілісний вигляд. Можливо, це тип фотографій, кольори та настрій від редагування та композиції, або навіть те, що сказано в підписах. Що б це не було, знайдіть, що робить ваші фотографії вашими, і відтворіть це.

Візуальні матеріали: Instagram - це соціальна мережа на основі фотографій - цього не обійти. Якщо у вас немає чудового погляду на фотографії, вам доведеться важко провести час. Хоча у вашому профілі повинні бути хороші фотографії, вам не обов’язково потрібне вишукане обладнання чи багато досвіду. Наприклад, Instagrammer Monaris почала з iPhone і не взяла в руки спеціальну камеру, доки її послідовники вже не помітили її стиль.

“Здоровий” профіль: Instagram - це хороша платформа соціальних медіа для того, щоб стати інфлюенсером, оскільки платформа має порівняно високий рівень залучення. Але дратуйте своїх фоловерів, і ви втратите їх увагу. Не починайте публікувати спонсоровані дописи та лише спонсоровані дописи. Це як ходити в кінотеатр, щоб просто подивитися дві години рекламних роликів - насправді ніхто не збирається ходити до цього театру, або в цьому випадку натисніть цю кнопку слідування. Обов’язково балансуйте з фотографіями, які спочатку принесли вам тих послідовників. Інфлюенсери також не зникають днями за раз - вони, як правило, регулярно розміщують публікації в Instagram.

Як заробляти гроші в Instagram

Хоча професійні інстаграмери (або ті, хто заробляє трохи грошей на стороні), як правило, мають декілька спільних характеристик, існує більше ніж один спосіб заробити гроші в Instagram. Ви можете вибрати варіант, який найкраще підходить для того, що ви публікуєте, або поєднати кілька варіантів, щоб отримати більш стабільне джерело доходу.

Приєднуйтесь до спільноти впливових людей Instagram

Маючи достатньо підписників в Instagram, бренди можуть навіть звернутися до вас - але до тих пір спільноти впливових діячів Instagram полегшують пошук брендів, готових заплатити за ваш охоплення, фото навички та унікальний голос. Спільноти впливових інстаграм створюють базу даних впливових осіб для роботи брендів. Бренди виграють, оскільки вони легко можуть знайти впливових представників, з якими можна працювати. Інстаграмери перемагають, оскільки вони можуть знайти спонсоровані публікації без мільйона підписників. І спільнота впливових представників перемагає, тому що, ну, вони дійсно роблять те, що заробляєте.

Існують десятки різних типів спільнот впливу, і всі вони мають різні вимоги, пільги та персону. Ось лише кілька, на які слід звернути увагу:

Серцебиття: Платформа, орієнтована на жінок-впливовиків, новий додаток Heartbeat поєднує потенційних впливових людей із брендами, які шукають подібну аудиторію. Окрім жіночої уваги, Heartbeat відрізняється, оскільки програмне забезпечення відповідає Instagrammers брендам на основі низки запитань про те, що вам подобається і що ви публікуєте. Мінімальної кількості прихильників не існує, але плата не завжди грошова - натомість деякі торгові марки торгують безкоштовними продуктами.

Візитна картка: Подібно Amazon для впливових представників Instagram, впливові представники цієї спільноти створюють профіль і називають ціну. Потім бренди можуть здійснювати пошук у списках та знаходити відповідного агента впливу на кампанію. Як тільки бренд вибере вас, кампанія додається до вашого "кошика", але ви можете відмовитись, якщо кампанія може не сподобатися вашим фоловерам.

Група племені: Tribe Group - спільнота інфлуменсерів Instagram, що базується за межами Австралії. Однією з найбільших пільг платформи є те, що впливові особи встановлюють власні ціни. Tribe Group також заявляє, що вони розроблені для творчості, а не для підписників та знаменитостей.

Іфлуенце: Хоча для цієї платформи потрібно 5000 підписників, мережа дозволяє впливовим представникам подавати пропозиції різним брендам. Потім платформа допомагає брендам керувати прийнятими пропозиціями та відстежувати їх. Ця платформа також дозволить брендам обирати лише фотографію - а не охоплення.

Популярні платежі: Popular Pays - це платформа, що базується на концертах - це означає, що бренди публікують свої кампанії, а впливові агенти створюють пропозиції щодо того, чому вони повинні бути впливовими агентами для роботи над кампанією. Програмне забезпечення також гарантує, що публікація затверджується перед публікацією, і допомагає творцям отримувати гроші за свою роботу.

Продаю образотворче мистецтво.

Якщо перетворити свій Instagram на місце для реклами, ви залишите кислий смак у роті - або хочете отримати кілька джерел доходу? Фокус фотографій Instagram робить продаж самої фотографії хорошим варіантом для отримання грошей без розміщення оголошень. Такі додатки, як 8 × 10, дозволяють фотографам та іншим художникам-візуалістам продавати відбитки власних творів власних робіт послідовникам. Це як подарувати послідовникам публікацію в Instagram, яка може жити на їхніх стінах.

8 × 10 опікується всім друком, відправкою та оплатою. Художники використовують програму для створення списку обмеженого тиражу відбитків, який може також містити підпис. Додаток дозволяє користувачам вибирати ціну. Додаток навіть створить макет зображення, що висить на стіні, щоб поділитися ним в Instagram. Додаток безкоштовний у використанні - 8 × 10 заробляє на життя за рахунок скорочення кожного продажу, тому, якщо ви нічого не продаєте, ви також нічого не платите.

Деякі художники використовують Instagram для охоплення, а потім використовують власний веб-сайт для продажу відбитків. Існує можливість зберегти більше того, що ви продаєте, але вам все одно доведеться керувати друком і доставкою або знайти платформу веб-сайту або плагін, який подбає про доставку.

Продам стокові фотографії.

Хоча аудиторія Instagram робить його ідеальним для художників, які продають свої роботи, настінне мистецтво - не єдиний спосіб зробити це. Продаж акцій - це ще один шанс заробити гроші на фотографіях, які ви вже робите. Ви можете продавати Інстаграми компаніям, що займаються фотографуванням, використовуючи будь-яку компанію, яка не обмежує розміщення власних зображень у цих умовах.

Деякі платформи можуть бути більш придатними для фотографії, схожої на Instagram, ніж інші. Twenty20 - компанія, що займається фотографіями, створена для фотографій, схожих на Instagram - компанія називає себе "найбільшим ринком справжньої фотографії". Інші компанії, такі як Foap, прагнуть до більш схожого на Instagram стилю, але нічого не сказано, що ви не можете піти з такою гігантською традиційною компанією, що продає фотографії, як Shutterstock, StoryBlocks або навіть Getty, якщо у вас є сила. Просто переконайтесь, що прочитали ліцензійні угоди, щоб переконатися, що вам все ще дозволено розміщувати ту саму фотографію в Instagram - деякі ліцензійні угоди можуть обмежити те, що ви можете зробити із цим зображенням.

Використовуйте партнерські посилання.

Партнерські посилання не такі популярні в Instagram, оскільки, насправді, Instagram насправді не дозволяє додавати посилання на ваші публікації, якщо у вас немає бізнес-рахунку. Але це не означає, що афілійований маркетинг в Instagram - це погана ідея, просто складніший, з яким потрібно боротися.

Партнерський маркетинг - це місце, де вам платять щоразу, коли хтось купує товар через посилання, яким ви поділилися. Ви отримуєте унікальну URL-адресу, і партнерська програма відстежує, скільки людей придбало товар за цим посиланням, і ви отримуєте скорочення цих продажів. Партнерський маркетинг використовується на веб-сайтах та в блогах (включно з Digital Trends), але це можливо і в Instagram.

Проблема з партнерськими посиланнями в Instagram полягає в тому, що ви насправді не можете створювати посилання, на які можна натискати, у своїх публікаціях. Більшість долають це обмеження, розміщуючи афілійоване посилання в біорозділі, де вам дозволено одне посилання. Незважаючи на те, що це складніше, і ви можете робити лише одне афілійоване посилання за раз, вам не потрібно звертатися до брендів для участі. Більшість партнерських програм є безкоштовними та простими для реєстрації - вам просто знадобиться значний охоплення, якщо ви хочете бачити значну кількість готівки.

Знайдіть власних спонсорів.

Хоча існує низка платформ, які допомагають інстаграмерам, не маючи настільки великого охоплення, знайти бренди, з якими можна працювати, впливові особи з більшим числом прихильників можуть органічно знайти спонсорів без посередника. Іноді ці інстаграмери повідомляють, що бренди звертаються до них першими - саме тому такі фактори, як використання правильних хештегів, так важливі. Інші впливові особи звертаються до самих брендів - позначають бренд у дописі, створюють пряме повідомлення або надсилають презентацію до маркетингового відділу компанії.

Впливові агенти, які можуть знайти власних спонсорів, мають сильний профіль та специфічний стиль, який приваблює ці бренди. Окрім того, що кількість підписників більша, вам також доведеться встановлювати власні тарифи. Сума, яку ви можете отримати від допису, залежить від вашої досяжності, але є такі онлайн-калькулятори, як цей, який ви можете використовувати як вихідну точку. Опитування пропонують в середньому кілька сотень доларів за публікацію.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found