Як побудувати віддалений домашній офіс менш ніж за 1000 доларів

Все більше професіоналів та малого бізнесу відкривають для себе радості (і виклики) виконання своїх обов'язків вдома, і хоча останнім часом концепція віддаленої роботи потрапляє в центр уваги через останні події, ця тенденція росте роками. Але незалежно від того, чи створюєте ви віддалений офіс для себе чи своїх співробітників, для цього вам знадобиться відповідне обладнання, і Dell Technologies це має.

Вам також не потрібно витрачати цілий капітал, щоб створити хорошу установку. Нижче ми виклали два різні посібники щодо побудови віддаленого офісу: один із обмеженим бюджетом 550 доларів, інший із бюджетом 1000 доларів. Кожне налаштування надає вам та вашим працівникам все необхідне для професійної віддаленої роботи. Якщо також настав час для нового ПК або двох, ми включили кілька наших улюблених ноутбуків від Dell Technologies.

Як побудувати віддалений домашній офіс менше ніж за 550 доларів США

Для більш простих і простих професійних додатків ви можете легко побудувати віддалений домашній офіс приблизно за 600 доларів або навіть трохи менше для однієї людини (за умови, що у вас вже є відповідний ноутбук). Все, що потрібно додати до комп’ютера для створення віддаленої робочої станції - це монітор, миша та клавіатура, принтер та гарнітура для відео- та аудіодзвінків. Синхронізуйте їх із ноутбуком, і ви отримали повне налаштування, яке ідеально підходить для віддаленої роботи, і це легко можна масштабувати також для кількох співробітників.

23-дюймовий монітор Dell S-Pro - 180 доларів, становив 239 доларів

Як побудувати віддалений офіс за допомогою Dell

Ноутбуки чудово підходять для перенесення, але для віддаленої роботи належний повнорозмірний настільний монітор завжди перевершує дисплей ноутбука. Вам не потрібен настільний ПК, щоб насолоджуватися додатковим екраном, однак, оскільки сьогодні майже всі ноутбуки мають порти HDMI або навіть підключення DisplayPort для інтерфейсу з сучасними моніторами, такими як Dell S-Pro 23. Цей 23-дюймовий широкоформатний дисплей має роздільну здатність Full HD 1080p та панель IPS (широко вважається найкращим типом панелей), що робить її ідеальною для професійного віддаленого офісу. Ви також можете набрати Dell S-Pro 23 менш ніж за 200 доларів, після того як знижка в 60 доларів знизить його до 180 доларів.

Бездротова клавіатура та миша Dell - 43 долари, склала 50 доларів

Як побудувати віддалений офіс за допомогою Dell

Наступним кроком у складанні віддаленого офісу є отримання відповідної клавіатури та миші, які зручніші для тривалих робочих сесій, ніж клавіатура ноутбука та тачпад. Ще кращою є бездротова установка, така як комплект Dell KM636, який включає повнорозмірну клавіатуру (у комплекті з цифровою клавіатурою для введення даних) та мишу з трьома кнопками. Обидва пристрої підключаються до одного USB-приймача та постачаються з необхідними акумуляторами, тож ви готові йти прямо з коробки. Це один з найпростіших і найнадійніших способів збільшити віддалену продуктивність роботи вас і ваших співробітників, всього за 45 доларів.

Стереогарнітура Dell Pro - 76 доларів, становила 80 доларів

Як побудувати віддалений офіс за допомогою Dell

Все більше людей відкриває для себе корисність таких програм, як Skype і Zoom, і хороша гарнітура - кращий спосіб здійснювати онлайн-дзвінки та відеочат, ніж (можливо, досить паршиві) вбудовані мікрофони, які можна знайти на більшості ноутбуків. Стереогарнітура Dell Pro дозволяє повністю зосередитись на своєму дзвінку завдяки своїм зручним накладкам для навушників, а вбудований мікрофон із шумопоглинанням оснащений широкосмуговим HD для поліпшення чіткості голосу під час розмови. Гарнітура Dell Pro дзвонить за 80 доларів.

Кольоровий двосторонній лазерний принтер Lexmark C2425dw - $ 209, становив $ 299

Як побудувати віддалений офіс за допомогою Dell

Будь то лише для однієї людини чи для віддаленого офісу з кількома працівниками, будь-яке професійне налаштування потребує швидкого широкоформатного принтера - що означає лазерний принтер, а не стандартний струменевий принтер. На щастя, сьогодні не потрібно платити рукою за ногу за хороший професійний принтер. Навіть кольорові лазерні принтери, такі як Lexmark C2425dw, мають недорогі ціни (і не займають занадто багато місця, що є важливим фактором для віддаленої роботи). Кольоровий лазерний принтер Lexmark C2425dw може друкувати до 25 сторінок в хвилину та має вбудований Wi-Fi, завдяки чому ви та ваші співробітники можете підключати його до локальної офісної мережі та здійснювати бездротовий друк із комп'ютерів та інших пристроїв. Він також може створювати двосторонні документи завдяки своїм можливостям двостороннього друку. Заощадження в 90 доларів дозволяє прямо зараз придбати цей чудовий лазерний принтер за 209 доларів.

Необов’язково: ноутбук Dell Vostro 15 3590 - 479 доларів, становив 756 доларів

Як побудувати віддалений офіс за допомогою Dell

Наш обмежений бюджет у 550 доларів не включає ноутбук, але якщо ваш ПК може скористатись оновленням або ви хочете обладнати офіс доступними комп’ютерами для кількох співробітників, то Dell робить одні з найкращих комп’ютерів із робочим конем та Dell Vostro 15 цілком відповідає цьому рахунку. У ньому є один із останніх 10-го покоління процесорів Intel Core i3, 4 ГБ оперативної пам'яті та високошвидкісний твердотільний накопичувач на 128 ГБ. Якщо ви шукаєте не лише віддалене налаштування офісу, але і хороший безглуздий ПК для Windows, з яким можна поєднати його, то Dell Vostro 15 - прекрасний вибір, який починається всього з 479 доларів.

Як побудувати віддалений домашній офіс менш ніж за 1000 доларів

Для більш вдосконаленого віддаленого офісу бюджет в 1000 доларів є гарним обмеженням ціни, що дозволяє додавати та / або модернізувати деяке обладнання. Ця установка включає ті ж основні компоненти, що і наша збірка за 550 доларів - монітор, принтер, миша та клавіатура та гарнітура, а також додана док-станція (подібна до тієї, яку ми пропонували вище, але не включала) та захист від перенапруги. Всі продукти для нашої віддаленої роботи на 1000 доларів є покращеними порівняно з наведеними вище, за винятком кольорового лазерного принтера Lexmark C2425dw та стереогарнітури Dell Pro, які все ще є чудовими виборами, що дозволяють нам збільшити свій бюджет на інші необхідні речі.

27-дюймовий монітор Dell S-Pro - 240 доларів, становив 320 доларів

Як побудувати віддалений офіс за допомогою Dell

Dell S-Pro 27 - це крок уперед від нашого першого вибору, завдяки збільшеному 27-дюймовому дисплею, приблизно такому ж великому, як ви хочете, щоб був монітор робочої станції (якщо ви не йдете надширокошироко, але це виведе нас далеко за рамки наш бюджет на 1000 віддалених офісів). Він має таку ж міцну якість збірки, підключення HDMI та DisplayPort, а також тонкі рамки, як його 23-дюймовий аналог, а також чудову технологію панелі IPS, що забезпечує покращені кольори та кращі кути огляду. 27 дюймів - кращий вибір для багатозадачності з декількома відкритими вікнами на екрані - щось, що важко робити на будь-якому ноутбуці, - і знижка в 80 доларів означає, що ви можете перейти на S-Pro 27 за цілком доступні 240 доларів.

Док-станція Dell Thunderbolt - 280 доларів, становила 347 доларів

Як побудувати віддалений офіс за допомогою Dell

Як вже згадувалося вище, док-станція є дуже зручним доповненням до віддаленого офісу, оскільки звільняє з’єднання вашого ноутбука та надає вам та іншим портам більше (у тому числі тих, які у багатьох ноутбуків можуть навіть не бути). Ця док-станція Dell Thunderbolt оснащена портами USB-C, USB-A, входом / виходом аудіо, портами HDMI, DisplayPort, Gigabit Ethernet та Thunderbolt 3, забезпечуючи точки підключення майже до будь-якої периферії або аксесуарів, які ви та ваші співробітники використовуєте на віддаленій роботі станція. Він також може використовуватися для заряджання інших пристроїв під час роботи. Док-станція Dell Thunderbolt зараз продається за 288 доларів (69 доларів).

Бездротова клавіатура та миша Dell Premier - 90 доларів, склала 100 доларів

Як побудувати віддалений офіс за допомогою Dell

Спеціальна миша та клавіатура необхідні для того, щоб отримати максимальну віддаль від віддаленого офісу, але якщо ви хочете щось приємніше, ніж наш перший вибір, комплект клавіатури / миші Dell Premier KM717 - це гідне оновлення. Повнорозмірна клавіатура оснащена матовим металевим покриттям, а оптична лазерна миша має сенсор 1600 dpi, який чудово працює майже на будь-якій гладкій поверхні. Мабуть, найкращою особливістю налаштування Premier KM717 є те, що включений у комплект ПК ПК вбудований Bluetooth-зв’язок, який дозволяє синхронізувати планшет, смартфон або інші пристрої за допомогою миші та клавіатури завдяки функції Dell Universal Pairing (зауважте, що Bluetooth 4.0 необхідний, старіші версії не працюватимуть). Ви можете придбати цю бездротову комбінацію клавіатури та миші за 90 доларів від Dell.

Резервне копіювання акумулятора APC Back-UPS на 650 ВА та захист від перенапруги - 76 доларів, становило 85 доларів

Як побудувати віддалений офіс за допомогою Dell

Захист від перенапруги - це гарна ідея для будь-якої дорогої електроніки, але вона обов’язкова для віддаленого офісу, враховуючи, що принаймні комп’ютер, монітор та принтер підключені до розетки (і більше, якщо у вас є працівники) . ДБЖ APC Back-UPS виконує подвійний захист від перенапруги, який захищає чутливі технології від раптових стрибків живлення, відключень електроенергії та інших збоїв, а також як резервну батарею, забезпечуючи соком трохи більше трьох хвилин - достатньо часу, щоб заощадити даних і належним чином вимкнути під час відключення. Захист від перенапруги APC має вісім торгових точок, чотири з яких мають резервне копіювання акумулятора, і зараз він коштує 76 доларів.

Необов’язково: ноутбук Dell Latitude 3390 2-в-1 - 1029 доларів, становив 1470 доларів

Як побудувати віддалений офіс за допомогою Dell

Як і у нашому першому посібнику з віддаленої збірки офісів, цей ноутбук не передбачає бюджету. Якщо вам або вашим співробітникам потрібен новий, однак (а Vostro 15 не викликав апетиту), то Dell Latitude 3390 - це фантастичний 2-в-1. Під капотом він працює на процесорі Intel Core i5-8350U в парі з 1-ю 8 ГБ оперативної пам'яті DDR4, а для зберігання у вас є приємний швидкий SSD-накопичувач на 256 ГБ. 13,3-дюймовий сенсорний дисплей 1080p також складається на шарнірі, що дозволяє запускати Latitude 3390 у планшетному режимі для додаткової універсальності - це чудовий вибір як для віддаленої робочої станції, так і для використання як універсальний ноутбук, коли ти знову в офісі. І за ціною 1092 долари після знижки в 441 долар цей чудовий 2-в-1 має досить високі ціни на преміум-ноутбук.

Шукаєте більше чудових речей? Знайдіть технічні знижки та багато іншого на нашій кураторській сторінці пропозицій.

Ми прагнемо допомогти нашим читачам знайти найкращі пропозиції щодо якісних продуктів та послуг, і ми вибираємо те, що висвітлюємо ретельно та самостійно. Ціни, деталі та доступність продуктів та пропозицій у цій публікації можуть бути змінені в будь-який час. Обов’язково перед покупкою перевірте, чи вони діють.

Digital Trends може заробляти комісію за товари, придбані за нашими посиланнями, що підтримує роботу, яку ми робимо для наших читачів.

Останні повідомлення