Хочете навчитися 3D-друку? Спробуйте свою місцеву бібліотеку

хочете дізнатись, як 3D-друк спробуйте ваші бібліотеки друку в місцевій бібліотеціМало висхідних технологій демонструють більший потенціал, ніж 3D-друк. Можливість виготовляти дрібні предмети вдома не тільки обіцяє нову форму творчого самовираження, але й спосіб практичного домашнього ремонту. Ручка зірвала вашу посудомийну машину? Зробіть нову!

Ідея настільки новаторська, що ми вручили 3D-принтер, MakerBot Replicator Mini, нашу нагороду CES 2014 «Кращий показ». Проте було б глупо робити вигляд, що проблем немає. Багатьох користувачів крива навчання лякає, навіть невеликі 3D-принтери мають розмір робочого столу, а потужний принтер середнього розміру з інтуїтивно зрозумілим дизайном може легко перевищити 1000 доларів.

Ці проблеми є значними, але несподівана установа вирішує проблему: ваша місцева бібліотека. Зараз у бібліотеках Сполучених Штатів можна знайти більше ста 3D-принтерів, і це може бути лише початком загальнонаціональної тенденції.

Чому саме бібліотека?

Швидке прийняття 3D-друку бібліотеками вразить когось несподіванкою. Більшість людей, особливо тих, хто знайомий з технологіями, пов'язують бібліотеки зі старомодними способами мислення. Я маю на увазі, що вони мають книги; чи не всі користуються сьогодні читачем електронних книг?

"Багато з нас, хто має ці технології вдома, не думають про людей, які цього не роблять".

Щоб з’ясувати, чому в бібліотеках з’являються принтери, ми поговорили з Бренданом Лаксом, бібліотекарем, який очолив ініціативу зібрати два $ 600! 3D-принтери до головної бібліотеки в Хіллсборо, штат Орегон. Він пояснив, що, всупереч поширеній думці, бібліотеки вже давно стоять на передньому краї в доведенні технологій до мас.

«Багато з нас, хто має ці технології вдома, не думають про людей, які не мають такого доступу. Бібліотека була першим місцем, де багато людей отримували доступ до Інтернету в 90-х, а якісний лазерний друк - у 80-х ”.

Він має сенс. Незважаючи на свою репутацію, бібліотеки на сьогодні є єдиним місцем, де деякі люди мають доступ до Інтернету. У минулому вони також швидко застосували передові технології друку, і більшість із них також повністю підписалися на електронні книги. Усі три округи біля головного офісу Digital Trend у Портленді надають доступ до електронної бібліотеки всім, хто має бібліотечну картку.

Доведення 3D-друку до широких мас

Вартість, безумовно, є основною причиною того, чому технологія стала місією для більшості бібліотек. Зараз комп’ютери доступні для більшості, але вони були далеко поза бюджетом середнього домогосподарства середнього класу, коли були вперше представлені. Доступ до Інтернету теж був дорогим і залишається таким у багатьох сільських містах Сполучених Штатів. Комунальне приміщення може придбати та обслуговувати дорогі пристрої, які більшість людей просто не можуть собі дозволити.

хочу дізнатись, як 3D-друк спробуйте у вашій місцевій бібліотеці hillsborolibraryхочу дізнатися, як 3D-друк спробуйте у вашій місцевій бібліотеці hillsboro3dprinter
  • 1. Бібліотека Хіллсборо
  • 2. Одна із станцій 3D-принтера бібліотеки

3D-друк, який ще перебуває в початковій стадії, підходить з тих самих причин. Вгору! моделі, придбані бібліотекою Hillsboro, є одними з найменших, і їх обрав Брендан, щоб забезпечити низькі початкові витрати, але вони все-таки дорожчі за звичайний ПК - і це без збільшення витрат на пластик, який використовується для друку. MakerBot Replicator Mini, який ми так любимо, складає 1375 доларів лише для принтера, а стартовий пакет ниток додає ще 100 доларів.

Але вартість - не єдиний бар’єр. 3D-принтери вимагають використання програмного забезпечення для моделювання, яке здається надзвичайно складним для пересічного користувача. Завантаження моделі для друку було впорядковано завдяки онлайн-базам даних, як Thingiverse, де любителі можуть поділитися своїми творіннями, але навчитися створювати модель з нуля непросто. Користувачі повинні розуміти інструменти торгівлі та способи усунення несправностей 3D-принтера, який застряг або неправильно друкується.

Бібліотека Хіллсборо сподівається вирішити проблему за допомогою занять, які допоможуть людям, у тому числі підліткам та особливо охочим дітям, скористатись Інтернетом TinkerCAD, який робить 3D-моделі більш доступними. "TinkerCAD начебто пересуває Lego", - згадав він. “З цим цікаво возитися. Це спосіб для дітей побачити це вперше ».

Поки бібліотека не зможе допомогти всім хто ходить у створенні проекту з нуля, Брендан сподівається усунути ранні бар'єри, які перешкоджають прибульцям. "Ми не зможемо показати всім, як творити, але у нас будуть добровольці, які допомагають налаштовувати проекти та перевіряти сумісність файлів", - сказав він нам. Ці прості кроки повинні відсунути деякі технічні моменти, які заплутають нових у хобі.

Наступна сторінка: Інакомислячі та роздрукований 3D шлях вперед

Робота з нематеріальними активами

Додавання 3D-принтерів до бібліотеки здається безпрограшним, але не всі погоджуються з ідеєю. Х'ю Рандл, впливовий австралійський бібліотекар, розкритикував цю ідею, написавши: «Як бібліотекарі ми маємо справу з нематеріальними активами. Це [3D-принтер] рухає вас до відчутного - це не ваша робота ". В обміні електронною поштою з Rundle він уточнив, додавши: «Взагалі кажучи, я думаю, що бібліотеки повинні займатися зв'язком людей та інформації та створенням інструментів, які роблять ці речі ефективніше. Я думаю, що є величезна кількість роботи, яку потрібно виконати ".

Ніхто не збирається писати книги, заповнювати наукові праці чи відкривати історію за допомогою мініатюрних пластикових моделей.

Rundle підказує хороший момент. Так, 3D-принтер - це нова технологія, яку більшість людей не може легко використовувати вдома, як і Інтернет два десятиліття тому. Однак Інтернет - це явно інформаційна технологія, яка надзвичайно корисна для обміну, організації та обміну знаннями, і все це пов'язано з основною метою бібліотеки. 3D-принтери бувають різними. Вони будуютьречіщо можна вважати новинкою: мініатюрні фігурки, футляри для телефонів, прикраси. Ніхто не збирається писати книги, заповнювати наукові праці чи відкривати історію за допомогою мініатюрних пластикових моделей.

Я запитав Брендана, що він думає про цю точку зору, і йому не довелося довго думати про свою відповідь. "Я думаю, це трохи застаріле уявлення про бібліотеку", - аргументував він. “Сьогодні це скоріше комунальний простір. Ми намагаємось придумати способи, які роблять бібліотеку кориснішою для всіх ".

Він детально розповів, розповівши нам, як деякі бібліотеки прийняли «простори простору», що включають не просто 3D-принтери, а й інші предмети, які можна використовувати для створення, і як правило, людям складно користуватися вдома, такі як ткацькі верстати, машини для лазерного гравірування та навіть музичні інструменти . Такі простори з’явилися в бібліотеках таких міст, як Чикаго, Клівленд та Вашингтон, округ Колумбія.

Поки тексти зміщуються в бік електронних носіїв, бібліотеки - це фізичні простори, які вже існують і існуватимуть на довгі роки. Звідси виникає питання: що нам робити з цими просторами? Звичайно, бібліотеки часто надають зали для читання та засідань, але це не особливо креативний спосіб використовувати наявні ресурси.

ВГОРУ! Міні-3D-принтери Бібліотека Хіллсборо вибирає UP! Міні-3D-принтери за їх невеликий розмір та низьку вартість.

І заселення цих просторів новими технологіями не є неможливим для округів та міст. Ініціатива Хіллсборо нічого не коштувала місту чи його окрузі з власної кишені, оскільки принтери купувались на гроші з пожертв. Поруч із округом Мультнома, до якого входить Портленд, штат Орегон, виділено набагато амбітніший грант у розмірі 300 000 доларів США, щоб додати до своєї бібліотеки Роквуд простор з 3D-принтерами (та іншими інструментами). Це звучить багато, але це незначна частка запланованого бюджету бібліотеки на 2015 рік - майже 70 мільйонів доларів.

Тим не менш, 3D-принтери стануть спалахом для конфлікту щодо того, як бібліотеки та технології повинні співіснувати. Ті, хто погоджується з думкою Рундла, розглядають гроші, витрачені на 3D-принтери, як гроші, які можна витратити на інші ідеї, що застосовуються безпосередньо; завжди є альтернативна вартість. Однак, підтримуючи тривимірні принтери та мейкери, технологія вже змінила те, якими повинні бути бібліотеки. Жодна зі сторін цього аргументу об’єктивно не правильна, і лише час може сказати, яка філософія стане переможцем.

Друк майбутнього

Навіть якщо розміщення 3D-принтерів у бібліотеках не викликає широкого інтересу, цей крок може стати важливим кроком для галузі 3D-друку в цілому. Усиновлення залежить не лише від більш інтуїтивних інструментів та нижчих цін, але й від більшої зацікавленості громадськості. MakerBot ніколи не буде схожий на iPhone; це завжди вимагатиме певного рівня творчості та майстерності, чого можна навчитися лише завдяки досвіду. Однак зараз набуття цього досвіду є надмірно дорогим.

Розміщення 3D-принтерів у бібліотеках допоможе новому поколінню винахідників, художників та майстрів виготовити необхідні інструменти. Можливо, бібліотеки стануть центрами творчості. Можливо, технологія буде падати в ціні, поки вона не стане доступною для всіх. І, можливо, послугу переймуть такі компанії, як Staples, яка зараз пропонує послуги 3D-друку номінально безкоштовно. У будь-якому випадку ці принтери можуть стати власною формою спілкування, що виражається не словами, а предметами, які кожен може створювати, торкатися та захоплюватися ними. 

Два 3D-принтери Hillsboro стануть доступними для загального користування у лютому. Заняття розпочнуться приблизно в той же час.

Останні повідомлення