Apple проводить семінари "Основи Apple Watch" з 24 квітня

Apple WatchApple, мабуть, готова запропонувати спеціальні майстер-класи в деяких своїх цегельних магазинах, щоб пояснити новим власникам Apple Watch, як ними користуватися і для чого це корисно. Називані «Основи Apple Watch» відкриття зустрічей для занять тепер відображаються на ряді веб-сайтів роздрібних магазинів, а також у розділі «Магазини» програми Apple Store.

Майстерні Apple Watch стартують 24 квітня, саме тоді багато хто з перших покупців отримає свій пристрій. Незрозуміло, скільки людей буде в кожній групі, хоча, здається, кожне із занять, яке відбуватиметься кілька разів на день протягом тижня, може тривати десь від 45 до 75 хвилин.

Виглядає так, ніби вам потрібно мати годинник, щоб отримати доступ до сеансу, тож якщо ви один із тих, хто двоє думає про придбання пристрою, але хочете дізнатись більше про нього, неформальний чат із синьо-сорочковим членом персоналу доведеться вистачити.

Apple каже на своєму веб-сайті: «Принесіть Apple Watch - разом із iPhone - і ознайомтесь із своїм найбільш персональним пристроєм на сьогоднішній день. Ми покажемо вам, як почати користуватися Поглядами, жестами, циферблатами тощо ”.

Хоча деякі можуть запропонувати випуск Apple-класів для Apple Watch, показує, що пристрій має користувальницький інтерфейс, який декому може бути важко освоїти без спеціальних вказівок, слід зазначити, що компанія вже пропонує різноманітні сеанси в магазині для інших продуктів , включаючи iPhone, його комп’ютери Mac та iCloud. Деякі магазини пропонують навіть клас «iPad для людей похилого віку».

Але, оскільки розумні годинники все ще є відносно новою концепцією для багатьох споживачів, такі класи, ймовірно, стануть популярними серед тих, хто купує пристрій вперше. Як і підхід до продажів годинника лише за призначенням, це ще один спосіб, яким Apple впроваджує носні технології та їх переваги для широких мас.

Перший ґаджет на базі зап’ястя від Apple, як видається, почався добре, коли попередні замовлення розпочались тиждень тому. Початкова партія, очевидно, була розпродана за 30 хвилин, тоді як аналітична фірма Slice Intelligence лише в США здійснила попереднє замовлення на майже мільйон одиниць.

[Через MacRumors]

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found