Як дивитись Awesome Games Done Quick 2018

Awesome Games Done Quick 2018 - благодійна акція у відеоіграх, яка включає одні з найшвидших швидкісних пробігів за весь час - вже майже на нас, і у нас є один з найкращих ігрових складів, які ми ще бачили. З класики на кшталт Контра III: Чужі війни до нових назв, таких як Sonic Mania, деякі найкваліфікованіші гравці у світі сядуть і спробують майже неможливі ігрові подвиги. Ось як можна спостерігати за подією та що очікувати.

Awesome Games Done Quick 2018 можна буде переглянути на офіційному каналі події Twitch, і ми також вбудували потік у верхню частину цієї сторінки, тому вам не потрібно нікуди більше йти.

У неділю, 7 січня, опівдні за північним часом розпочнеться перший швидкісний пробіг Awesome Games Done Quick Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Біг зробить "JHobz", який спробує бити Crash Bandicoot 3: Warped у будь-який відсоток завершення до 13:13.

Пізніше цього дня “Стіна Іспанії” спробує виконати основний квест у The Elder Scrolls V: Skyrim всього за 50 хвилин. Остаточний швидкісний пробіг дня відбудеться "cojosao", який спробує бити Бетмен: притулок Аркхема всього за 90 хвилин.

Інші основні моменти події, яка триватиме до 14 січня, включають "фанеру" Металевий редуктор твердий speedrun, який має запланований час завершення 50 хвилин, а також aГало 5: Опікуни «Легендарна» складність 105-хвилинної швидкості, яку біжить «Distro», щоб завершити день.

11 січня «DrTChops» спробує два неймовірні подвиги в іграх Arkane Studios. По-перше, він знайде всі предмети колекціонування в оригіналі Знеславлений всього за 65 хвилин. Далі він закінчитьЗдобич всього за 15 хвилин. Це можливо, дійшовши до областей, які на початку гри мали бути недоступними. Існує також фальшивий “поганий” кінець, який ви можете отримати пізніше, прийнявши неправильне рішення в ключовий момент.

Щоб завершити Awesome Games Done Quick 2018, “atz” буде виконувати всі основні квестиЛегенда про Зельду: Подих дикої природи менше ніж за чотири години. Жодні фігури Amiibo не використовуватимуться під час цього пробігу, а враховуючи здатність гри тримати гравців зайнятими протягом сотень годин до битви з Ганоном, просто зосередження буде проблемою саме по собі.

Інформація про пожертви на подію стане доступною, коли вона розпочнеться 7 січня. Ви зможете робити пожертви безпосередньо на благодійну організацію на ваш вибір, а також спеціальні "ставки" будуть прийматися для пожертв. Вони змінять те, що роблять конкуренти під час швидкісних пробіжок, і навіть можуть додати безглуздих дурниць. Наприклад, зібравши 5000 доларів для Splatoon 2 біг призведе до того, що всі учасники танцюватимуть як сестри кальмари протягом усього циклу.

Останні повідомлення