Як спостерігати за віхою 300-го космічного прогулянки НАСА

Двоє астронавтів НАСА закінчили космічний прогулянку, на якій завершились три з половиною роки роботи з модернізації енергосистеми Міжнародної космічної станції (МКС).

Вихід у космос у вівторок, 21 липня, відзначився тим, що був 300-м подібним виїздом, проведеним американськими астронавтами з часу першого в 1965 році, коли Ед Уайт вийшов зі своєї капсули Gemini 4 і плавав близько 20 хвилин, прив’язаний до космічного корабля колекція зображень космічного простору протягом багатьох років).

Американські астронавти Кріс Кассіді, командир поточної експедиції 63, та бортовий інженер Боб Бенкен, який прибув на МКС наприкінці травня 2020 року з Дугом Херлі на борту екіпажу Dragon у SpaceX у першому польоті космічного корабля, закінчили роботу, яка в основному включала обмін старі нікель-водневі батареї з новими літій-іонними батареями на конструкції ферми «Правий борт-6» ​​космічної станції. Акумулятори зберігають енергію, зібрану основними сонячними батареями МКС, яка потім використовується орбітальною лабораторією.

Вся операція з модернізації електромережі станції загалом зайняла 12 виходів у космос, завдання якого розпочали інші астронавти МКС у січні 2017 року.

На космічній станції, яка обертається навколо Землі на висоті близько 250 миль, розміщується оборотна група міжнародних космічних мандрівників, які проводять постійні дослідження в умовах мікрогравітації, тому підтримка її у верхньому стані є життєво важливою роботою.

"Протягом майже 20 років люди жили і працювали безперервно на борту Міжнародної космічної станції, просуваючи наукові знання та демонструючи нові технології, роблячи неможливими прориви досліджень на Землі, які дозволять тривалий пошук людей та роботів у глибокому космосі", - говорить НАСА. на своєму веб-сайті. "Як глобальна діяльність, 239 людей з 19 країн відвідали унікальну лабораторію мікрогравітації, яка провела понад 2800 досліджень дослідників у 108 країнах та регіонах".

Як спостерігати за 300-м виходом у космос

Потік космічного простору, який тривав 5 годин 29 хвилин, все ще можна переглянути на каналі NASA на YouTube.

Останні повідомлення