Подивіться, як NASA розгорне перший у історії вертоліт Марс

Ажіотаж створюється для запуску місії НАСА "Марс 2020" 20 липня.

На червону планету прямуватимуть марсохід Perseverance та винахідливість, невеликий вертоліт, який повинен стати першим в історії літаком, який здійснить політ на іншій планеті.

Лабораторія реактивного руху НАСА щойно оприлюднила відео (нижче), яке демонструє розумний спосіб, яким "Наполегливість" розгорне вертоліт, як тільки він досягне поверхні Марса.

Як зазначає NASA у своєму твіті, "подорож у 314 мільйонів миль зводиться до останніх декількох дюймів" для вертольота, який покладається на Постійність, щоб безпечно покласти його на землю перед початком першого польоту.

Дорога в 314 мільйонів миль зводиться до останніх декількох дюймів. Подивіться, як система доставки вертольотів Марс безпечно виведе винахідливість на поверхню Червоної планети, де спробує перший експериментальний політ на іншому світі. //t.co/TGGmQhSg4U pic.twitter.com/LAU5JMRDl

- NASA JPL (@NASAJPL) 23 червня 2020 р

Майбутня місія побачить Наполегливість, яка досліджує поверхню Марса на ознаки древнього життя. Шестиколісна машина, яку було пройдено напередодні довгоочікуваної місії, також збиратиме зразки гірських порід і грунту для можливого повернення на Землю.

Тим часом винахідливість допоможе НАСА знайти потенційно корисні дослідницькі сайти на планеті, а також зібрати дані для картографування маршрутів майбутніх марсоходів. Вертоліт важить всього 1,8 кг і має чотири ротори, кожен довжиною трохи більше метра. В його основі лежить невеликий, схожий на коробку фюзеляж, який утримує камеру літака, спрямовану вниз. Сонячні елементи та акумулятори подбають про потреби вертольота в енергії, тоді як внутрішній обігрівач допоможе йому впоратися з надзвичайно холодними ночами Марса.

Нещодавно місія була відкладена на кілька днів, оскільки було потрібно додатковий час на ремонт деяких наземних системних систем, пов'язаних із запуском. Якщо припустити, що з цього моменту все йде за планом, ракета United Launch Alliance, що несе як марсохід, так і вертоліт, підніметься з мису Канаверал у Флориді о 9:15 ранку. 20 липня, коли обладнання досягло Марса в лютому 2021 року.

Перевірте пізніше, щоб отримати додаткову інформацію про те, як дивитись запуск в прямому ефірі в Інтернеті.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found