Як транслювати в прямому ефірі прес-конференцію E3 від Microsoft

E3 не за горами, і геймери скрізь затамувано чекають, щоб дізнатись, що чекає на найближче майбутнє. Виставка цього року обіцяє бути напруженою для багатьох провідних імен галузі, оскільки Nintendo готується до всебічного Legend of Zelda-fest, а Bethesda готує презентації для Знеславлений продовження. З майбутнімПоле бою 1іTitanfall 2, ймовірно, можна сподіватися на орієнтовану на шутера конференцію від EA, і Ubisoft намагається знову сподіватися на всіхСторожові собаки 2 перш ніж неминуче змусити їх знову розбитися після звільнення - просто жартую, начебто.

E3 2016:Розміри Lego розширення додають можливість відтворення Мисливці за привидами, Гусі, і більше

У центрі всього цього божевілля лежать Sony та Microsoft, за якими, за чутками, серед іншого представляють нові версії PlayStation 4 та Xbox One. Незважаючи на те, що ми не можемо бути надто впевнені, чого очікувати - матуся в даний час є словом для багатьох з цих компаній - ми підготували вичерпний путівник для презентації Microsoft на E3. Тепер просто тримайте пальці схрещеними для нових Battletoads.

Як (і коли) дивитися

Основна презентація корпорації Майкрософт запланована на 9:30 ранку за понеділком, 13 червня. Різні новини - наприклад, IGN - забезпечуватимуть пряму трансляцію кожної великої прес-конференції, тож у вас буде безліч варіантів передачі презентацій у прямому ефірі з вашого Телевізор (або робочий комп’ютер). Microsoft планує також транслювати конференцію в прямому ефірі з офіційного каналу компанії Xbox Twitch, тому у вас не повинно бути приводу, щоб пропустити все цікаве. Зазвичай конференція триває близько двох годин, і ми маємо кілька освічених здогадок про те, що керівник Xbox Філ Спенсер та Ко, можливо, приготували для великого дня.

Чого очікувати

За традицією, Microsoft буде першою з “великої трійки” - Sony і Nintendo - інші дві - офіційно представлена. Поки ходять чутки про можливість розкрити PlayStation 4k, очікуйте, що команда Xbox зробить великий крок вперед і прослідкує за початковим дзвоником з деякими виробниками сіна. Ось що (на наш погляд) може бути доступне для Microsoft на E3 2016.

Xbox One S

xboxone-0-0-640x0

Оскільки колективний Інтернет зводиться з розуму з приводу підтвердження Sony PlayStation Neo, спекуляції щодо планів Microsoft конкурувати з потужнішою моделлю Xbox One є великими. Кілька торгових точок та пов'язане зображення, яке було опубліковано на форумах NeoGAF вчора, схоже, все, але підтвердило існування нової консолі, яка називається Xbox One S, яка нібито включатиме 2-ТБ жорсткий диск, 4K Ultra HD (UHD) ємність відео та підтримка високого динамічного діапазону (HDR). Також передбачається, що майбутня консоль буде на 40 відсотків менше, ніж поточна модель, і буде поставлятися з вертикальною підставкою та "обтічним контролером". Microsoft ще не зважила це питання, але якщо чутки виявляться правдивими, One S стане помітним оновленням для консолі.

Детальніше читайте тут.

Gears of War 4

Якщо щось, що ми майже впевнені, з’явиться на конференції Microsoft E3 цього року, це такШестерні 4.Microsoft дебютувала з першим трейлером гри на минулорічному E3, і з тих пір компанія та студія, що розробляє The Coalition, опублікували безліч нової інформації стосовно назви. У головній ролі син О.Г.Шестерні головного героя Маркуса Фенікса, п’ятий запис у серії - на подив абсолютно нікого - ознаменує початок другої трилогії IP. Гра запланована на жовтневий реліз, тому не чекайте багато чого за межами деяких ігрових кадрів та нової інформації про історію.

Детальніше читайте тут.

Halo Wars 2

Довгоочікуване продовження 2009 рокуГало-війни має виступити на цьогорічному E3. Випуск запланований на осінь, розробник Creative Assembly (з Тотальна війна серія) заручилася допомогою 343 Industries, щоб допомогти створити стратегічну гру в режимі реального часу з оригінальною історією, встановленою вГало Всесвіт. Гра є очікуваним випуском як для Xbox One, так і для Windows 10.

Детальніше читайте тут.

Dead Rising 4

Dead-Rising-4

Незрозуміло, що Microsoft запланувала для четвертої інсталяції в Dead Rising серії.Dead Rising 3 добре виступив як стартовий заголовок для Xbox One, а IP породив кілька справді середніх фільмів екшн-жахів. Тим не менше, очевидно, що на загрозі зомбі ще потрібно заробити грошей, і, схоже, Microsoft прагне вивести гроші. Витекли зображення того, що здаєтьсяDead Rising 4 нещодавно з’явився на ThisGenGaming, і схоже, це може бути ремейк (або щось подібне) першої гри в серії. NeoGaf і Kotaku також підтримали витік даних, що надає певну довіру думці, що Microsoft, можливо, планує великий виступ для E3.

Море злодіїв

Море злодіїв,майбутня багатокористувацька пригода на тему піратів від Rare та Microsoft, дебютувала на E3 2015. Через рік ми все ще не дуже багато знаємо про гру - чи ближча вона до шалених Доляабо версія ScallywagNo Man’s Sky? - але, безсумнівно, він надає щедру допомогу шаленому, мультиплікаційному шарму, яким відомий Рідкісний. У будь-якому випадку, відповідь Спенсера на твіт шанувальників у лютому свідчить про те, що ми будемо знати набагато більше про цеЗлодіїприходь у понеділок.

ReCore

Ще одна пригодницька гра, представлена ​​на E3 2015,ReCore, з Comcept and Armature Studios, слідкує за дівчиною та її супутником-роботом, коли вони борються за виживання в пустельній пустирі. У грі представлені динамічні ландшафти, які змінюються, коли злісні піщані бурі котяться крізь них, і система супутників, що дозволяє Джуел (головний герой) отримати енергетичне ядро ​​свого супутника та вмістити його в різних роботів. Керівник студії Кейджі Інафуне каже, що "хотів створити гру, яка досліджує ... чим закінчиться людство". Ми сподіваємось, що в понеділок ми отримаємо більш чітке уявлення про гру та її графік.

Детальніше читайте тут.

Стан розпаду 2

Перший рік занепаду

У малоймовірному випадку, коли новий Dead Rising просто не був достатнім для забою зомбі для вас, ходять чутки, що Microsoft, можливо, готується оголосити продовження трилеру жахів на виживання 2013 року. Стан розпаду. Джейсон Шрайер від Котаку написав про це в Твіттері, і загальний консенсус, схоже, такийРозпадПодальші дії додадуть онлайн-компонент до гри, що дозволить співпрацювати або конкурувати в багатокористувацькій грі.

Репресії 3

Якщо ви коли-небудь хотіли зіграти якусь нечестиву комбінацію Супермена та Карателя,Репресії 3 може бути ідеальною грою для вас. Ми не знаємо точно, коли вийде гра, але Gamescom 2015 представив детальний огляд масивної потужності, якою вибухає все, чим креативний директор Dave Jones & Co. пройняв серію. Гра черпає свої обчислювальні потужності безпосередньо з декількох хмарних серверів одночасно, дозволяючи отримати більші та зруйнованіші середовища, ніж у минулому серії. На літо Microsoft пообіцяла багатокористувацьку бета-версію, і ми не можемо дочекатися, як це вийде.

Детальніше читайте тут.

Microsoft Hololens

Новітній пристрій Microsoft, під назвою HoloLens, поєднує віртуальну та доповнену реальність таким чином, що користувач може взаємодіяти із своїм середовищем за допомогою голограм. Від ігор, які приносять роботів до вашої вітальні, до реальних голографічних додатків - тобто 3D-моделювання для архітекторів - Microsoft сподівається, що HoloLens зробить революцію в тому, як ми бачимо та взаємодіємо з оточенням. Демонстрація компанії на минулорічному E3 показала, як HoloLens може працювати з такими іграмиMinecraft, і ми сподіваємось, що цього року Microsoft подасть нам ще один приклад змішаної реальності. На даний момент, однак, повернення голографічного 2Pac може мати поганий смак.

Детальніше читайте тут.

Останні повідомлення