Ось як Facebook готується до хаосу в день виборів

Новий Інформаційний центр голосування Facebook має безліч нових функцій, які допомагають користувачам напередодні майбутніх виборів, але одним з найважливіших аспектів центру буде діяти як лінія захисту від дезінформації.

Натаніель Глейхер, керівник політики безпеки Facebook, заявив у прес-дзвінку, що соціальна мережа пильно відстежує три різні типи загроз, що ведуть до Дня виборів. Сюди входять спроби придушити явку виборців шляхом поширення неправдивої інформації про те, як працює голосування, сценарії злому та витоку інформації, а також спроби корумпувати публічні дебати або маніпулювати ними під час підрахунку виборчих бюлетенів.

Глейхер зазначив, що платформа співпрацює з іншими технологічними компаніями та державними установами у формі регулярних зустрічей для вирішення цих сценаріїв злому та витоку, коли погані актори націлюються на традиційні ЗМІ та використовують соціальні медіа для поширення дезінформації.

Інформаційний центр для голосування забезпечує надійні ресурси щодо процесу голосування, включаючи те, як працює голосування поштою та дострокове голосування. Глейхер зазначив, що ці теми все частіше орієнтовані на акторів, які розміщують неправдиву інформацію для придушення явки виборців у день виборів.

Після досягнення Дня виборів Facebook звернеться до свого інформаційного центру для виборців, щоб зосередитись на наданні точних оновлень щодо підрахунку виборчих бюлетенів та обмеження хаосу в день виборів. Оскільки цього року все більше виборців звертаються до бюлетенів для розсилки через коронавірус, Facebook передбачає, що ми не матимемо остаточних результатів у саму ніч виборів. Для боротьби з розповсюдженням дезінформації про результати, Глейхер заявив, що Facebook надаватиме чітку та точну інформацію вгорі стрічок новин користувачів.

«Здається, все частіше ми не будемо мати результатів у ніч виборів. У той період невизначеності ми хочемо отримати точну інформацію до виборців », - сказав Глейхер. "Отримання точної інформації для виборців - одна з найкращих вакцин проти операцій, що впливають".

Глейхер зазначив, що команди будуть працювати цілодобово та без вихідних протягом дня виборів та наступних днів, щоб знайти та зупинити акторів, що поширюють неправдиву інформацію про результати виборів.

Окрім розпізнавання погроз дезінформації, Facebook також використовує Інформаційний центр для голосування, щоб зосередитись на реєстрації виборців. Соціальна мережа має амбіційну мету зареєструвати 4 мільйони своїх користувачів для голосування.

Інформаційний центр для голосування виходить у четвер, 13 серпня, у Facebook та Instagram.

Останні повідомлення