Ось як дивитися фінальну четвірку NCAA у віртуальній реальності

як дивитися фінал чотирьох у віртуальній реальностіЦьогорічний турнір з баскетболу серед чоловіків NCAA побачив гудок із напівкортами, повернення на 15 очок і більше сліз, ніж поту на корті. Тепер ви можете встати, закритись і віртуально зі всім божевіллям. Вперше в історії видатний турнір NCAA Final Four, включаючи гру національного чемпіонату, буде транслюватися у віртуальній реальності (VR) у реальному часі на Samsung Gear VR через додаток NCAA March Madness Live VR.

У додатку ви зможете переглядати 180-градусну пряму трансляцію великих ігор, а також зможете перевіряти найважливіші моменти з кожної гри після їх трансляції на вкладці "повтор". Незважаючи на те, що ви можете не спостерігати за іграми до вечора суботи, огляди всіх попередніх ігор з дикого, непередбачуваного турніру з баскетболу для чоловіків NCAA 2016 року зараз доступні для перегляду у віртуальній реальності на вкладці «дужки».

Компанія віртуальної реальності VOKE проводить прямий ефір у партнерстві з Oculus та Turner Sports, материнською компанією TBS, яка транслюватиме Фінал чотирьох. Цього року також буде вперше за 78-річну історію турніру, що гра національного чемпіонату транслюватиметься по кабелю. Якщо у вас немає кабельних або VR-можливостей, програма NCAA March Madness Live забезпечить 2-D прямий ефір ігор на робочих столах.

Березневе безумство зазнало великого поштовху у сфері віртуальної реальності для цьогорічного турніру. Раніше цього місяця VR-компанії NextVR і Fox транслювали у прямому ефірі чвертьфінальні, півфінальні та чемпіонатні ігри триденного турніру з баскетболу для чоловіків Big East 2016 у віртуальній реальності.

Півфінальні ігри можна буде переглянути у віртуальній реальності цієї суботи, починаючи з 18:00. коли проти Вільянових котів №2 «Вільянова» зіткнеться проти № 2 Оклахоми Сунерс Потік закінчиться в кінці гри №10 «Сіракузи Оранж» проти № 1 Університету Північної Кароліни «Тар підбори» о 20:49.

Додаток NCAA March Madness Live VR тепер доступний у магазині Oculus.

Щоб переглянути ігри Фіналу чотирьох:

  1. Завантажте NCAA March Madness Live VR з магазину Oculus.
  2. Натисніть "Жива гра".
  3. Виберіть гру, яку ви хочете переглянути.

Щоб переглянути огляди кожної гри з турніру NCAA 2016:

  1. Перейдіть на екран головного меню.
  2. Клацніть на “Дужки”.
  3. Наведіть курсор на і натисніть на гру, яку ви хочете переглянути.

Останні повідомлення