Моддер консолі Бен Хек показує, як він зробив ноутбук Xbox One S.

Ігрова консоль Nintendo Switch першою офіційно представила свої ігри в дорозі. Однак для тих, хто користується платформою Xbox від Microsoft або PlayStation 4 від Sony, це не обов’язково приваблива альтернатива.

Ось чому деякі працьовиті інженери працювали над створенням портативних версій стаціонарних консолей, як-от Xbox One. Деякі навіть пропонуються до продажу за екстравагантними цінами. Однак нещодавно знаменитий консольний моддер Бен Хек надав деякі подробиці, як зробити власний «ноутбук» для Xbox One S, як Епізод 217 відеосерії Element14.

Результатом є не повністю мобільний Xbox One S, в тому сенсі, що йому все ще потрібно підключитись, щоб отримати свою потужність, але це, безумовно, надзвичайно портативна версія останньої консолі Microsoft. По суті, Хек розібрав Xbox One S, який вже менший за розміром у порівнянні зі своїм попередником Xbox One, і використовував різні методи виготовлення, щоб створити ноутбук Xbox One S, який можна легко переносити з одного місця в інше.

Деякі інструменти, що використовуються для створення різних корпусів та інших компонентів, - це 3D-принтер та верстат з ЧПУ. Хек надає досить повний огляд того, як він почав розробляти дизайнерські ідеї в Microsoft OneNote та Adobe Illustrator, використовуючи частини попередньої розробки Xbox One S. Йому потрібно було зробити деякі суттєві зміни у своєму дизайні, наприклад, включити більший блок живлення для розміщення дисплея Full HD.

Незважаючи на те, що весь процес не для слабонервних - і не технічно виправданих - це чудовий погляд на те, як моддери можуть створювати одноразові творіння із загальнодоступних деталей. Портативний Xbox One S не продається, але це може стати чудовим проектом для тих, хто має деякі інженерні відбивні та справді сильне бажання перенести консоль з місця в інше.

Останні повідомлення