iPhone 5S / 5C: Як обробити iOS 7

Apple iphone 5c проти 5s екранів -

Apple продавала в середньому чотири iPhone кожної секунди протягом останнього фінансового кварталу. Це число, мабуть, вже вище, тепер, коли Санта доставив кілька мільйонів айфонів середньо забезпеченим дітям по всьому світу. Якщо вам пощастило знайти його під вашим деревом, то ви захочете його правильно встановити. Незалежно від того, йдеться про iPhone 5S, кольоровий 5C або старішу модель, як iPhone 4S, ми пропонуємо вам повний набір посібників, порад та порад.

Налаштування

Вийміть iPhone з мінімалістської упаковки та натисніть цю кнопку Sleep / Wake, щоб розпочати. За Помічником з налаштування дуже просто стежити, і він утримуватиме вас під час підключення до мережі Wi-Fi, створення вашого ідентифікатора Apple (якщо у вас його ще немає) та сортування резервної копії за допомогою iCloud. Більша частина свого успіху iPhone завдячує інтуїтивно зрозумілому дизайну, який легко інтегрує апаратне та програмне забезпечення. Все повинно "просто працювати", але на той випадок, коли це незрозуміло, ми тут, щоб допомогти.

Якщо ви переходите з Android, перегляньте наш посібник, як перейти з Android на iPhone.

Для того, щоб вирішити, який вміст повинен бути на вашому новому iPhone, і переконатися, що все резервне копіювання, вам потрібно буде встановити зв’язок з вашим ПК або Mac.

Налаштуйте iTunes

itunesrip

Існує велика ймовірність того, що у вас вже є iTunes на вашому комп’ютері, але якщо ні, ви захочете завантажити та встановити його зараз. Завантажте iTunes з Apple. Використання програмного забезпечення iTunes вимагає підключення iPhone до комп’ютера за допомогою наданого кабелю даних. Коли ви підключаєте USB до комп’ютера, він повинен автоматично запускати iTunes.

Програмне забезпечення iTunes можна використовувати для резервного копіювання та відновлення вашого iPhone, його можна використовувати для оновлення платформи iOS і пропонує зручне рішення для завантаження вмісту на телефон та поза ним. Ось, наприклад, як завантажити музику на свій iPhone.

Налаштуйте iCloud

Переглянути сховище iCloud

Щоб звільнити вас від кабельної тиранії, існує послуга iCloud. Це, по суті, зберігає ваш вміст на віддалених серверах в Інтернеті, щоб ви могли отримати до нього доступ у будь-якому продукті Apple за допомогою Wi-Fi або за допомогою мобільного з’єднання для передачі даних. Це також дозволяє синхронізувати такі речі, як календарі, на різних пристроях. Для того, щоб по-справжньому розглянути можливості, перегляньте наш посібник з використання iCloud.

Якщо вам не подобаються iTunes та iCloud, тоді є альтернативні варіанти. Ось як створити резервну копію iPhone на комп’ютері, не використовуючи їх.

Захист вашого нового iPhone

Кращий iPhone 5C Cases Header Image Final

Перш ніж продовжувати далі, давайте на хвилинку задумаємось. Ваш iPhone - бажана технологія та досить значні інвестиції. Варто подумати, що б ви зробили, якщо його загубили, вкрали або зламали. Ви можете вжити заходів, щоб цього не сталося.

Почніть із безкоштовного сервісу Apple для пошуку та віддаленого очищення вашого iPhone. Наш посібник із використання функції Find my iPhone розповість вам усе, що вам потрібно знати.

Вам також слід подумати про вкладення коштів у футляр чи чохол. У нас є ідеї щодо найкращих чохлів для iPhone 5 та 5S, найкращих чохлів для iPhone 5C, найкращих захисників екрану iPhone 5 та найкращих чохлів для iPhone 4 та 4S. Правильний футляр може врятувати вас від подряпин або тріщин екрану. Ремонт коштує недешево. Якщо ви зможете зберегти свій iPhone у первозданному вигляді, він також збереже вищу вартість перепродажу.

Налаштування вашого iPhone

Перше, що потрібно зробити, щоб ваш iPhone почувався своїм, це встановити фонове зображення або шпалери. Зайдіть в Налаштування додаток і виберіть Шпалери та яскравість і потім Виберіть шпалери. Ви можете використовувати власні фотографії, знайти зображення в Інтернеті або скористатися безкоштовною програмою, такою як Cool Wallpapers HD. Ідеальна роздільна здатність для шпалер на iPhone 5S - 1136 x 640 пікселів.

Ви також можете перенести свій власний звук на iPhone, налаштувавши власні мелодії дзвінка. Ознайомтеся з нашим повним керівництвом про те, як зробити мелодії дзвінка для iPhone, щоб дізнатися, як це зробити.

Світ програм

iPhone 5S руки на домашній кут

В App Store від Apple є понад 1 мільйон додатків. Існує додаток, який може задовольнити будь-які інтереси чи цілі, але не завжди легко знайти те, що ви хочете. Ми можемо розпочати роботу зі списку кураторів, що містить 120 найкращих доступних програм для iPhone, акуратно розділених на корисні категорії. Якщо ви хочете знайти хороший ігровий екшен, ви знайдете багато натхнення в нашому списку найкращих ігор для iPhone.

Зустріч із вашим віртуальним особистим помічником

Siri_reminders_text_weather

Дотик нудний. За допомогою Siri ви можете використовувати голосові команди для взаємодії з вашим iPhone. Це зручний спосіб призначити зустрічі, шукати відповіді та виконувати безліч інших завдань. Все, що вам потрібно зробити, щоб запустити Siri, - це натиснути і утримувати кнопку головного. Якщо вам хочеться прокласти нову ПА, перегляньте наш посібник із використання Siri.

Загальні поради

Що стосується щоденного використання, iPhone пропонує ряд хитрощів та комбінацій клавіш, які допоможуть вам отримати від цього більше. У нас є безліч підказок та підказок для iOS 7, які вас зацікавлять, а також кілька порад iPhone 5S та підказок iPhone 5, які, можливо, вам знадобляться. Ми охоплюємо найрізноманітніші речі, починаючи від порад щодо користування камерою та закінчуючи зручними жестами. Ви також можете вилучити трохи більше життя з телефону за допомогою наших порад, як збільшити час автономної роботи iPhone.

Коли щось піде не так

Ви сподіваєтесь на плавний перехід з будь-яким новим пристроєм, але часто є проблеми, які потрібно подолати. З iPhone, як правило, дуже легко впоратися, але якщо у вас виникне технічна завада, ми можемо допомогти і в цьому. Ознайомтеся з нашими типовими проблемами iOS 7 із виправленнями для подолання проблем із програмним забезпеченням. У нас також є кілька порад щодо того, як боротися з кількома помітними проблемами iPhone 5S та деякими набридливими проблемами iPhone 5.

Іноді важко виявити причину проблеми, і вам просто потрібно знати, як скинути iPhone до заводських налаштувань, що дозволяє почати все спочатку з чистого аркуша.

Будьте в курсі подій

проблеми-з-ios-7-оновлення-завершеноApple досить часто випускає оновлення платформи iOS, і ви отримуватимете їх безпосередньо на своєму iPhone. Основні оновлення розгортають всілякі нові функції, але є також додаткові вдосконалення, які виправляють помилки та підвищують продуктивність. Йти до Налаштування> Загальне> Оновлення програмного забезпечення щоб подивитися, чи є що-небудь доступним. Ви також можете перевірити через iTunes, підключивши пристрій до Mac або ПК, а потім вибравши його під Пристрої перед натисканням Перевірки оновлень.

Перед початком оновлення найкраще переконатися, що ваш iPhone повністю заряджений, або підключити його до мережі. Якщо у вас старіший iPhone, можливо, вам буде цікаво, як завантажити iOS 7.

Не лише iOS буде оновлено; ваші програми також час від часу отримуватимуть важливі оновлення. В iOS 7 це обробляється автоматично, але ви можете редагувати, які програми слід оновлювати автоматично Налаштування> iTunes & App Store та перемикання записів під Автоматичне завантаження.

Втеча з в'язниці

Apple бореться за те, щоб зберегти iPhone як замкнутий ланцюг. Філософія, яку підтримував Стів Джобс, полягає в забезпеченні готового наскрізного продукту. Це означає, що все працює точно так, як передбачалося, і це повинно забезпечити найкращий досвід для користувачів, але це також означає, що власники iPhone не повинні затьмарювати програмне та апаратне забезпечення.

Останню версію, iOS 7, було зламано, це процес, який дозволяє встановлювати програми, яких немає в офіційному магазині Apple App, і робити те, що зазвичай заборонено. Однак більшість розбитих програм і магазинів додатків ще не сумісні. Якщо у вас старіший iPhone з iOS 6.1, перегляньте наш посібник про те, як зробити джейлбрейк вашого iPhone. Якщо вам цікаво, чому ви можете це зробити, подивіться на найкращі програми та ігри з джейлбрейка, щоб дізнатись, що пропонується за межами App Store.

Більше порад для iPhone

IPhone насправді є потужним інструментом, і він здатний набагато більше, ніж ми можемо тут охопити, тому ми з часом оновимо цей посібник кориснішими посиланнями. Перед тим, як поїхати, у нас є кілька додаткових путівників для вас. Почніть здійснювати відеодзвінки за допомогою нашого посібника з використання Facetime. Уникайте телемаркетингу, відмовлених та наполегливих колишніх коханців, коли ви дізнаєтесь, як блокувати дзвінки на iPhone. Створіть друковану копію останньої фотографії за допомогою нашого посібника про те, як друкувати з iPhone. Нарешті, дізнайтеся, як підключити iPhone до Xbox 360 для обміну музикою.

Ось і все, ви вже повинні працювати з новим iPhone. Насолоджуйтесь!

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found