Як почистити ваші ехо-бутони Amazon

Бездротові мережі - це назва гри, коли мова заходить про сучасні технології, і справжні бездротові навушники сьогодні закріпилися на сучасному ринку. Однак, хоча Apple вже давно панує над AirPods, конкуренти почали врізати ринкову частку компанії, в тому числі Amazon із нещодавно виробленими Echo Buds.

Подальше читання

  • Echo Buds проти AirPods
  • Найкращі справжні бездротові навушники
  • Найкращі пристрої з підтримкою Alexa
  • Як почистити навушники

Як це характерно для Amazon, навушники прагнуть дати вам якомога більше грошей. Завдяки ефективному зменшенню шуму, твердому звуку, інтеграції Alexa та портативному чохлу для зарядки, Echo Buds пропонують ті ж функції, що й інші справжні бездротові навушники за меншу ціну.

Холодних 130 доларів все-таки не мало, але це означає, що ви, природно, захочете ретельно доглядати за своїми Echo Buds. У такому випадку, ось як ефективно очистити їх, не завдаючи шкоди.

Як почистити ваші луни

Крок 1: Від'єднайте навушники від Bluetooth.

Для цього перейдіть до меню “Налаштування” на телефоні та вимкніть Bluetooth. У iOS 13 Bluetooth відображається на головній сторінці, коли ви відкриваєте "Налаштування". Натисніть "Bluetooth", а потім переключіть повзунок у верхньому правому куті. В Android 10 відкрийте "Налаштування", торкніться "Підключені пристрої", виберіть "Налаштування підключення" та натисніть "Bluetooth". Потім посуньте перемикач, щоб вимкнути Bluetooth.

Крок 2: За допомогою м’якої сухої тканини витріть шланг і бруд, які ви хочете видалити.

Якщо потрібно, можететрохи змочіть ватний диск, щоб видалити жорсткіші плями або шматочки бруду, але не повністю змочуйте бавовна - вода може сильно пошкодити ваші луни.

Крок 3: Очистіть динамік окремим, повністю сухим ватним тампоном.

Крок 4: Дайте навушникам повністю висохнути, перш ніж вставляти їх у вуха або в зарядний чохол.

Як почистити вушні наконечники та плавники ваших ехо-бруньок

Крок 1: Якщо всередині наконечника вуха накопичилася вода, злегка постукайте ними по м’якій, сухій тканині без ворсу, щоб наконечник вуха відкрився донизу, щоб видалити.

Крок 2: Витягніть вушні наконечники та плавники з кожного Echo Bud і змийте кожен водою. Не використовуйте мило та інші побутові засоби для чищення на кінчиках вух або вушних плавниках.

Крок 3: Протріть кожен вушний кінчик і плавник м’якою сухою тканиною без ворсу. Перш ніж прикріплювати вушні наконечники або плавники до своїх ехо-бруньок, слід почекати, поки вони повністю висохнуть.

Крок 4: Клацніть вушні кінчики та плавці назад на кожному Echo Bud.

Це воно! Ваші ехо-бруньки повинні бути приємними та чистими. Пам’ятайте, бруд та інша бруд можуть завдати шкоди вашим ехо-брунькам, тому пам’ятайте робити це кожні пару тижнів.

Останні повідомлення